Jump to content

Watchout


Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam ja na kompu pesme u wav-ovima al me sad mrsi da prebacujem.......ma stavicu ih ovih dana u 128kbps pa ko stvarno hoce pravi kvalitet nek' naruci disk....jebes suma sumarum.....mrzi me sad........ima onaj retardirani bio na sajtu koji sam jedva sklepao pa nek bude to za pocetak...poz,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?

Ivane jel si ti normalan?! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Ode 105 str. u propast!!! violent.gificon_mad.gifno.gif

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

da bojana,ivan je u pravu,ono je bilo 105 stranica spama i nichega

vishe....a stvarno ste bili preterali...iz tih razloga sam sve manje pisala na toj

temi,a sve mi se chini da vishe necju[osim ako se bude nekih obaveshtavanja

i sl.]

aj nek' vam je sa srecjom ova nova tema...

poz orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?

Ivane jel si ti normalan?! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Ode 105 str. u propast!!! violent.gificon_mad.gifno.gif

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Ode 105 strana u propast zbog napaljenih klinki (spamerki) kao ti, zato zacepi gubicu! Ova tema je o W|O-utu, ne ko je sta radio u gimnaziji i ko se skim... pukeface.gif

Za svaki sledeci spam na ovoj temi sledi warn (za klince - ako post nema veze sa W|O)! !

Share this post


Link to post
Share on other sites

s jedne strane vi ste debili, s druge strane, ivane mislim da bi bilo u redu bar nas prvo da obavestish.....a s trece strane gonite se......od sad ovde samo najavljujemo svirke i a' u picku materinu...

S jedne strane, obrazlozio sam zasto (sam zatvorio), sa druge nema potrebe da vas obavestavam (iako sam se cuo sa jednim vasim clanom, koji je rekao da ste se tako dogovorili), jer se svejedno moze otvoriti nova, a trece... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok bre opusteno, nisam ja odma' skapirao........pivopije.gif fala bo'u...........

 

nego:

 

@ Sinstrel

 

te 4 pesme imamo na CDu (head in head, physical, crossroads i heroin) i dosta je dobar snimak............tripovali smo jedno vreme da cemo to prodavati za 100 kinti al' mislim da nista od toga.....tako da ako dolazis na cert dobices disk......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivan creed je nacionalni 'eroj, patriota i veliki humanista kome se treba sagraditi spomenik pored onog na trgu, ali jos veci... Ivan je covek koji je video vise... Ja cu se zalagati da na sledecim izborima bude izglasan za predsednika... Ja nisam postov'o na svoju temu oko 4 meseca zbog onolickog spama i smaranja i kenjanja i jedenja govana i izdrkavanja i svega ostalog... U ime w|o ja ti se , Ivane , zahvaljujem i zelim prosperitet, ljubav, pare, srecu, puno dece i svako dobro!!! Ko spamuje Ivan i w|o UBIJA NA MRTVO !!! Jos jednom ZIV BIO I ZDRAV NAM OST'O!!!

 

h1v

 

biggreens.gifpivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gifmetalac.gificon_smile.giflaugh.gificon_razz.giforangelistening.gifmath.gifviolent.gifzuba.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode 105 strana u propast zbog napaljenih klinki (spamerki) kao ti, zato zacepi gubicu! Ova tema je o W|O-utu, ne ko je sta radio u gimnaziji i ko se skim... pukeface.gif

Za svaki sledeci spam na ovoj temi sledi warn (za klince - ako post nema veze sa W|O)! !

Publiku na svirkama W|O velikim delom chine upravo te napaljene klinke, tako da ni teme, kao i popularnost ovog benda ne bi bilo da nije njih. dry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisite sta god hocete,ali mislim da je jako ruzno da pojedini clanovi Watchouta tako vredjaju publiku...ko god da je cini,sto neko vec napisa,bez TE publike ne bi bilo ni tolike popularnosti benda...bend je sooper i sve to stoji ali ipak sta god da mislite nije ok da to tako javno izlazete i vredjate ljude (BTW ja ne spadam u Watchout fan club, niti me je to u bilo kom slucaju licno pogodilo!)...uostalom kad ste videli nekoga iz vecih bendova (citaj EB) da vredjaju svoje fanove (a tu tek ima klinkica koje size samo zbog Kojota i ostalih...)?! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ko je vredjao publiku (seljanko! icon_smile.gif)? samo sam oterao u pm (zbog spama, ocito) par njih koje ionako vidjam svaki jebni dan i nema tu hard feelings.......sto si ti postala tako ozbiljna icon_razz.gif

to ti dodje nesto kao.............shala......ili...................arabeska......mozda....

 

a sto se tice popularnosti benda, pod 1 mislim da bas i nismo preterano polularan bend, pod 2 mislim da je popularnost isuvise relativna + bezznacajna stvar, pod 3 cak i da je tako, EB nisu popularni zbog "klinkica" vec zbog svoje dobre zike.......isti je slucaj i sa SVIM ostalim bendovima....to da li je neki clan benda "good-looking" ili voli da se pozerise (bas kao mi icon_smile.gif) nema veze sa popularnoscu......

 

aj' sad mala id' obuci onu tvoju DO haljinu pa se vidimo na svirci icon_mrgreen.gif *kiss*

 

 

 

"odredjeni clan watchout-a"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...