Jump to content

Watchout


Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

`ajd` ovako....

 

sad cu se pozovem na status svedoka, a ko nece da veruje ne mora ....

 

svirka na exitu bila i prosla kako je prosla .... zvuk tezak krs ...nazalost, ali ako je za utehu to se desavalo i drugima na istoj toj bini (recimo Darko Dzambasov, trece veceri).... decaci (ja imam pravo da koristim taj termin !) iz W/out-a su bili malo u frci u pocetku, al` se ubrzo pokazalo (za one koji su navikli da slusaju svasta na krsh ozvucenju) da em sto znaju da sviraju, nego i da znaju sta `oce ... neznam da li je ona stvar (sto je kretala dva puta) kada je isla tuc/tac ritam masina nesto sto su neki novi momenti, ali zvuci obecavajuce, ako se sredi snimak gde treba i kako treba, obecava da ce da zvuci mLogo dobro .... sve u svemu malo vise opustenosti ne bi bilo na odmet .... jbg. ja sam ocekivao malo vise publike (barem gledajuci raspored sta se desava u tom trenutku) ali svako lice je bitno .... sve u svemu mislim da je ovo jedno malo ruznjikavo iskustvo za w/out, ali iskustvo koje treba.... tek da ne bude nesporazuma ... nije nikakvo razocarenje.... malo bolji splet okolnosti i sve bi bilo kako treba, al` jbg. shit happeness ......

 

 

gurajte dalje,

 

samo hrabro ......

 

p.s.

HIV, sta bi sa tvojim prijemnim ? zavrsio uspesno ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

`ajd` ovako....

 

sad cu se pozovem na status svedoka, a ko nece da veruje ne mora ....

 

svirka na exitu bila i prosla kako je prosla .... zvuk tezak krs ...nazalost, ali ako je za utehu to se desavalo i drugima na istoj toj bini (recimo Darko Dzambasov, trece veceri).... decaci (ja imam pravo da koristim taj termin !) iz W/out-a su bili malo u frci u pocetku, al` se ubrzo pokazalo (za one koji su navikli da slusaju svasta na krsh ozvucenju) da em sto znaju da sviraju, nego i da znaju sta `oce ... neznam da li je ona stvar (sto je kretala dva puta) kada je isla tuc/tac ritam masina nesto sto su neki novi momenti, ali zvuci obecavajuce, ako se sredi snimak gde treba i kako treba, obecava da ce da zvuci mLogo dobro .... sve u svemu malo vise opustenosti ne bi bilo na odmet .... jbg. ja sam ocekivao malo vise publike (barem gledajuci raspored sta se desava u tom trenutku) ali svako lice je bitno .... sve u svemu mislim da je ovo jedno malo ruznjikavo iskustvo za w/out, ali iskustvo koje treba.... tek da ne bude nesporazuma ... nije nikakvo razocarenje.... malo bolji splet okolnosti i sve bi bilo kako treba, al` jbg. shit happeness ......

 

 

gurajte dalje,

 

samo hrabro ......

 

p.s.

HIV, sta bi sa tvojim prijemnim ? zavrsio uspesno ?

e pa prvo hvala na najkonstruktivnijoj kritici do sada! icon_mrgreen.gif

 

slazem se sa svim iznetim...ajd' sad, zvuk je krsh, sta da radimo....tonac je ujeb'o - ni to nije nista novo....ono chime mi realno nismo zadovoljni je sama nasa motivisanost na bini...ne znam koliko se to dalo primetiti, ali sve do onog nesrecnog baxuza u warheadu (tuc-tuc pesma) bili smo fino raspolozeni...posle toga nam je malo splasnuo ceo dozivljaj.....sto se tice te greske konkretno, bucalo je uspeo da dokaci rukom tockic za tempo i dotera ga do 140bpm......pa je zaustavio i pustio ponovo na keca ali do tada sam ja vec stao posto ionako nista nisam cuo u monitoru.....ja mu kazem da pojaca masinu do kraja on pomeri za milimetar....i tako.....ne moz' bez tonske icon_smile.gif

 

nego, zao mi je sto nismo uspeli da pruzimo vise iako smo se stvarno trudili....jebiga ipak treba malo vise vremena dok se neke stvari ne slegnu...

 

sve u svemu, hvala svima na podrsci, a ja obecavam da necemo izneveriti...

 

aj poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na kritikama,

 

Bice koliko ja znam Matija i Milosh na tvu (ili radiju) jer su oni davali intervju kasnije, mada bez voditeljke koja se bila izgubila na nekom od stage-eva ( wallbash.gif ) pa je kamerman odradio ceo show biggrin.gif

 

Inache pozdrav svima iz Londona (u kome je lepshe vreme nego u BGu koliko se da primetiti icon_smile.gif )

vidimo se!

 

P.S. Bio sam u Shkotskoj icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam po svim mogucim zamkovima i chudima, ochekivao sam da Edinburg bude veci, mislim ima stanovnika k'o NBG ... ali je lep, i usralo me vreme da bude sunchano... mada ja kad god odem u UK ja se vracam sa milijardu tona knjiga, cdova i dvdova (Uzeo sam Muse Hullabaloo i PoS BE icon_smile.gif nash kako Muse proziva Slipknot na bonus dvdu icon_smile.gif hhahahahaha Hiv ce sad imati dilemu, koga voleti! Inache ja mislim da su oni pederi... ali dobrooo ... sviraju extra icon_smile.gif )

 

Vidimo se 20og ja imam let u 12:20 pa vi oko keca budite na Tivtu.

 

Salut! ahm... Bye icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi krecemo basom u 21:20......ja sam mrtav bolestan, ovo-ono...............bitje dojaja...........ponesi dvdove obavezno!!!!! imacemo sony ps dole pa da uzivamo!!!!! jeeeej, muse!!!!! picke jedne prozivaju slipknot.......ma sve ih ja volim i ove depresivne i one agresivne..........agredepi icon_smile.gif

 

aj laku noc idem da se dopkujem pa se viddymo dole u tom tivatu chekatjemo te pa za igalo!

 

!zoP

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hehe, pozdrav svima!

 

S obzirom na okolnosti nece nishta skoro, bar ne do Septembra jer je bend kompletan u BGu tek krajem avgusta, odmor je malo duze trajao a onda kad se vratimo mislim da ce morati da se iskoristi josh ovo malo vremena shto nam je ostalo zajedno (bar meni jel' te?) pa da se malo zakljuchamo u studio kako bi ja bar nekako ostavio neki trajan utisak na istoriju W|O-a... a ko zna, mozda se desi i neka oproshtajna svirka...

 

poz svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

ARRRRRRRRRRGH!

 

eto mene nazad u BGu, malopre stigoh......pa de ste bre, sha ra'ite? nema svirki do septembra, ako napravimo alexu neku oprostajnu sa prskalicama i striptizetama, onda moze i ranije icon_mrgreen.gif

 

a bice valjda........

 

nego, na pitanje sta nam se desava sa sajtom imam samo jedan odgovor: nemam pojma, zar toga ima?

 

o shone, fala na ovoj voajerskoj fotki, vidi se ta specificna atmosfera (kenj, kenj).....a vidi se i da su bubnjevi bili krsh icon_smile.gif

 

e nego ja nisam spavao do sada, veceras dolazi i igor pa nek on malo kenja.....aj poz svim'!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehehe bash mi je drago icon_smile.gif

Ja sam u bgu 21og (sutra veche) pa se vidimo u ponedeljak, Matketu je rodj. u ponedeljak pa je pominjao neshto da ce mozda da se okupljamo u utorak or something... shta bi sa "ma ti si lud a ona nije normalna? " icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

poz!

 

P.S. Sad josh BE da progutash i ql icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...