Jump to content

Watchout


Recommended Posts

Ivan creed je nacionalni 'eroj, patriota i veliki humanista kome se treba sagraditi spomenik pored onog na trgu, ali jos veci... Ivan je covek koji je video vise... Ja cu se zalagati da na sledecim izborima bude izglasan za predsednika... Ja nisam postov'o na svoju temu oko 4 meseca zbog onolickog spama i smaranja i kenjanja i jedenja govana i izdrkavanja i svega ostalog... U ime w|o ja ti se , Ivane , zahvaljujem i zelim prosperitet, ljubav, pare, srecu, puno dece i svako dobro!!! Ko spamuje Ivan i w|o UBIJA NA MRTVO !!! Jos jednom ZIV BIO I ZDRAV NAM OST'O!!!

 

h1v

 

biggreens.gifpivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gifmetalac.gificon_smile.giflaugh.gificon_razz.giforangelistening.gifmath.gifviolent.gifzuba.gif

Znam. icon_wink.gif

 

P.S. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ivan creed je nacionalni 'eroj, patriota i veliki humanista kome se treba sagraditi spomenik pored onog na trgu, ali jos veci... Ivan je covek koji je video vise... Ja cu se zalagati da na sledecim izborima bude izglasan za predsednika... Ja nisam postov'o na svoju temu oko 4 meseca zbog onolickog spama i smaranja i kenjanja i jedenja govana i izdrkavanja i svega ostalog... U ime w|o ja ti se , Ivane , zahvaljujem i zelim prosperitet, ljubav, pare, srecu, puno dece i svako dobro!!! Ko spamuje Ivan i w|o UBIJA NA MRTVO !!! Jos jednom ZIV BIO I ZDRAV NAM OST'O!!!

 

h1v

 

biggreens.gifpivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gifmetalac.gificon_smile.giflaugh.gificon_razz.giforangelistening.gifmath.gifviolent.gifzuba.gif

E BRATE DA LI TI JE NEKAD NEKO REKAO DA SI CEPULJA?

 

 

pivopije.gif

 

BRATE IVANE, GDE CE TI DUSA no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha..NE

ne znamo za exit, sutra svi koji su konkurisali za future shock stage dobijaju zvanicno obavestenje da li i kad sviraju.........mada su nam nezvanicno rekli da smo prosli........znacemo sutra u svakom slucaju......

 

inace upravo mi je stigao sms da je svirka u petoj DEFINITIVNO u cetvrtak 23. na njihov zadnji dan skole.........

 

eto toliko od mene....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ovako stoje stvari:

 

* Svirka u Petoj je chetvrtak 23. jun,

* Cena ulaznice: 90 dindzi

* Uchestvuju: ReSound, Watch Out,

Orasi, Lazne Zmije, Sacrifice, Svetovid,

Black Cloud (ili kako god se zvali), Irish stew...

* Pochetak u 20:30h

 

Seeyamo se tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...