Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

JA bih uzeo, ali ja imam Pearl Eliminator P-2000C :D Bas lepo radi!

Evo, sada sam stimao tomove, stavio sam Remo Ambassador Clear. Nastimao na neki "standard" ako mogu tako da kazem, i stavio lepo denfere(maramica(selotejp)). Rade bas lepo, samo sto nemaju sustain, a ja nisam bas nesto vest u stimanju pa sam malo stavio te denfere po prvi put... Ali je bas lep osecaj kada udaris...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala :rockdevil:

inache. music trade za 15 dana otvara novu radnju u bulevaru i to ce kao biti predstavnistvo za pearl proizvode.

takodje organizovace i klinike, a reche covek da dzoji iz slipknota treba da organizuje tu jednu kliniku u septembru :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala :rockdevil:

inache. music trade za 15 dana otvara novu radnju u bulevaru i to ce kao biti predstavnistvo za pearl proizvode.

takodje organizovace i klinike, a reche covek da dzoji iz slipknota treba da organizuje tu jednu kliniku u septembru :pivopije:

 

 

WOW! Doooo jaaaaaaaaaajaaaaaaaaaa! MOzda i dodjem! KOji bulevar? Izvini ali ja sam za grad kao za kvantnu fiziku... Zna to moj brat pa ce mi obajsniti! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gospodo bubnjari pogledajte sta dete sa 7 godina radi...................

http://www.youtube.com/watch?v=I8cvKImVadE

 

a ovo je sa 10 godina

 

Mozda je ovo vec neki poznati bubnjar ali ja ga ranije nisam vidjao.............

trenutno ima 26 godina........................

 

ali ovo sta je on radio sa 7 i 10 godina, je nenormalno ludo.......................

ovo dete je ludo..................

ja nisam video da profesionalni bubnjari ovo rade a ne dete od 7 godina.................

 

samo pogledajte...................................

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ah, evo i mene, kazna je spala samo na sat vremena na dan, ali naravno da cu ja malo to da produzim... :)

 

Pera je fenomelan, svira kao besan, samo da se zna, cinele nisu moje! Dao mi je cinele na par dana... Bilo je lepo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj decko je meni kralj

 

http://youtube.com/watch?v=31c-FL0ZlZ0

 

 

Mangini je meni jedan od najboljih bubnjara... Ovde ima drum solo kada je svirao sa Extreme, bruka

 

http://youtube.com/watch?v=qm8jOBXw7oA

 

A imam i neki multimedijalni dodatak na Annihillator CD-u, mislim da je all 4 you, kako snima u studiju, lud je 200 posto...

Edited by (Pant)Era Ojdanic

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Zull'jin
Cool tema icon_cool.gif

 

Ljudi izvinite sto postujem ovo u ovoj sobi jer ne znam da li postoji soba za potrznju muzicara tj u ovom slucaju meni treba bubnjar..xD Prvo da se predstavim moje ime je Jovan.. Trazim bubnjara za tribute to Iron Maiden ali ne mora da se svira iskljucivo i to a za to vec i mozemo da se dogovorimo.. ekipa je ok sviraju vec duze vreme i verujem da svako moze da se uklopi!!! zainteresovani me mogu kontaktirati ma ovaj broj 062/250-157!!! bio bih zahvalan svako ko bi se ponudio da svira posto veoma je mali broj bubnjara na nasim prostorima i veoma ih je tesko naci... mi smo uglavnom NBG i 1djitaros je sa Vidikovca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Prodajem Sabian silencer - practice padove. Tj gume koje se stavljaju na bubanj, kako bi ga mutirale, a zadrzale isti osecaj prilikom udarca. Komplet je za dobos i prelaze, standardni promeri, 12, 13, 16....... Malo korisceni, kao novi, 30 evra.

060/666-5505

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ajmo lipi moji, ko nema preca posla u zivotu, nek se registruje na Drum Channel Dot Com. O cemu se tu radi mozete zakljuciti iz ona tri videa sa sajta. Ako ste u fazonu da beta-testirate to (uz neke druge pogodnosti kasnije) i da Amerima skresete u brk kako im je sajt njesra, posto se registrujete molio bih vas da mi posaljete PM sa emailom. To je sve sto se trazi, jerbo tu stizu instrukcije.

 

Fala unapred, zivi bili :pivopije:.

 

 

Bice i za basiste i djitriste i klavijaturiste, ali za sada nikom od njih ni rec.

 

 

 

Ovo vam ionako sleduje besplatno, ako se ne uspavate:

 

 

 

splashbuddyrichad.jpg

Edited by Elam Harnish

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...