Jump to content

Darkshines


Max Butcher

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sinoc je bila super svirka... ne znam da li su ono Vashe autorske pesme koje ste svirali, ili ne.. i koliko ih je bilo ali mogu reci da mi je bash sve zvucalo lepo i pitko uhu icon_wink.gif

 

samo tako nastavite i da to bude josh bolje pa da izadjete mozda i na televizor, mada ne moze mnogo bolje... dobri ste... pivopije.gif

 

super ste uvezbani, vidi se iz avijona...

 

onaj paprikash od poznatih pesama mega i ostalih je ukusan! icon_wink.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc je bila super svirka... ne znam da li su ono Vashe autorske pesme koje ste svirali, ili ne.. i koliko ih je bilo ali mogu reci da mi je bash sve zvucalo lepo i pitko uhu icon_wink.gif

 

samo tako nastavite i da to bude josh bolje pa da izadjete mozda i na televizor, mada ne moze mnogo bolje... dobri ste... pivopije.gif

 

super ste uvezbani, vidi se iz avijona...

 

onaj paprikash od poznatih pesama mega i ostalih je ukusan! icon_wink.gifpivopije.gif

Svirali smo 8 nasih pesama koje smo izdali za RTS,3 obrade i NAJJACI MEDLEY NA SVETU!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali smo 8 nasih pesama koje smo izdali za RTS,3 obrade i NAJJACI MEDLEY NA SVETU!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

svaka cast!

 

potseca na razne stvari ali je nekako unikatno... mislim spojili ste nesto sto do sada niko nije... dosta mi se svidja kako to sve zvuci i pesme su veoma slusljive... samo napred... pa kako ide prodaja albuma?

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast!

 

potseca na razne stvari ali je nekako unikatno... mislim spojili ste nesto sto do sada niko nije... dosta mi se svidja kako to sve zvuci i pesme su veoma slusljive... samo napred... pa kako ide prodaja albuma?

 

pivopije.gif

Recimo da smo''zadovoljni''sa prodajom ali moze to mnogo bolje samo nas ljudi trebaju cuti i videti!!!

 

Pozdrav!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili ste odlicni sinoc! icon_rockdevil.gif Svaka cast! Bubnjar vam je ubica... jel hoce on da svira u nekom drugom bendu ili ga sebicno cuvate samo za sebe? icon_mrgreen.gif

Drago mi je sto sam upoznao neke od vas... dodjite nam opet u BG! pivopije.gif

 

Evo tri slike od sinoc (imam jos par ako vam treba kontaktriajte me preko PP).

 

user posted image

 

user posted image

 

user posted image

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili ste odlicni sinoc! icon_rockdevil.gif Svaka cast! Bubnjar vam je ubica... jel hoce on da svira u nekom drugom bendu ili ga sebicno cuvate samo za sebe? icon_mrgreen.gif

Drago mi je sto sam upoznao neke od vas... dodjite nam opet u BG! pivopije.gif

 

Evo tri slike od sinoc (imam jos par ako vam treba kontaktriajte me preko PP).

 

user posted image

 

user posted image

 

user posted image

Hoce,hoce i onako cemo da ga '' sutnemo'' iz benda treba nam mnogo bolji!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...