Jump to content

Darkshines


Max Butcher

Recommended Posts

Kragujevacki bend, koji se pojavio niotkuda, izdao je debi album za PGP RTS i ovo je nesto najbolje sto sam cuo sa ovih nasih prostora. Da li je neko imao priliku da ih cuje ranije i koje je vase misljenje o njima?

U ime Butcherian Vibe-a, a i moje licno, zelim im blistavu buducnost jer oni to zaista zasluzuju. RESPECT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Recimo da je mesavina americkog thrash metala i evropskog gothic metala. Recimo ima momenata kada zvuce kao miks Nevermore-a i Lacune Coil. A opet u nekim pesmama zvuce kao miks Megadeth-a i Within Temptation-a. Sve je aranzmanski odlicno upakovano sa svetskom produkcijom. Nisam verovao da kod nas moze da se uradi produkcija na ovom nivou, ali drago mi je da sam se prevario i to sve u mom rodjenom gradu... Inace glas je veoma originalan i uvezban sa dobrom engleskom dikcijom. CD za sada ima da se kupi samo u PGP radnji u makedonskoj i mislim da je oko 400 DIN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao sam da pretpostavim da je ovaj vec otvorio temu...

 

Dakle, extra iznenadjenje ovaj bend, pa jos iz Kragujevca...

 

Svirka nije bas jednostavna za definisati, zenski vokal (ne operski! sve pohvale za to!), veoma dobra produkcija, Lacuna Coil, power metal u trecoj pesmi, Within temptation/Him u baladnim momentima, cvrsti rifovi i in your face svirka u zescim momentima... mada nista od ovoga u stvari nije to. Veoma moderan rad.

 

EDIT: omot i buklet su jeftini! Bas steta sto i to nisu sredili kako treba...

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto sam cuo kod debelog Butchera je odlicno!

 

Riba peva bas cudno, nije klasican vox za ovakvu mjuzu... Svirka nadoknadjuje prejeftin dizajn... Saportovacu scenu originalom ako dobijem gore postovan omot icon_smile.gif

 

Hoce li spot da se vrti negde uskoro? Promace mi danas na TVKG za dva minuta... cuo sam da on nije jeftin...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...