Jump to content

Darkshines


Max Butcher

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ka'ce izadje DVD sa onog koncerta letos u domu?

Jel ce rts da izda?i nace ne vidim nikakvu "kampanju" rts-a,kad ce bre vise.

Kad su izasli album overdrive-a i raljevskog partmana nisu se skidali sa rts-a

U decembru! A sto se tice kampanje na RTS-u odmah posle ovog koncerta sa OSVAJACIMA u BEOGRADU! Bice zanimljivo s obzirom da nas stvarno dosta ljudi ocekuje! Na radiju 202 konstantno pustaju pesme a ljude zanima da vide ko smo MI! Veoma zanimljivo s obzirom da ni sami ne znamo ko smo FUUU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo polako bice i drugog i treceg albuma...Vazno je da se ovaj album trazi van KG i dok svi ne budu culi za njega necemo snimati 2 album!!! A sto se tice novih pesama imamo ih na pretek pa za barem 2 nova albuma!!! Uskoro ce sajt pa cete sami videti sta se desava sa nama!!! Znaci idemo da sprzimo BEOGRAD!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dobih disk za 390 din dobro ajde posta kriva...........

Sta je pre ovo svaka pesma po dva riofa vrti?Oni electro prizvuci cemu to da bi bili komercijalniji icon_uhoh.gif Posto nesto i ne uticu na progresivnost muzike......vocal uopste nije orginalan ovo je vocal aka lullacry neko je jos pomenuo thrash rifove koje bre rifove?Jedino sto mi se svidja je produkcija sto se od jednog pop albuma i ocekuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dobih disk za 390 din dobro ajde posta kriva...........

Sta je pre ovo svaka pesma po dva riofa vrti?Oni electro prizvuci cemu to da bi bili komercijalniji icon_uhoh.gif Posto nesto i ne uticu na progresivnost muzike......vocal uopste nije orginalan ovo je vocal aka lullacry neko je jos pomenuo thrash rifove koje bre rifove?Jedino sto mi se svidja je produkcija sto se od jednog pop albuma i ocekuje...

Znima me samo jedna stvar da li je moguce da se kritike svih vas potpuno poklapaju kao da ste se dogovarali!? Jedno je sigurno to sto se tebi ne svidja toliko to je samo stvar''UKUSA'' a svi znamo da o tome ne treba raspravljati!!!

Dobro je da si uocio razliku u- PRODUKCIJI-vidi se da se''razumes'' u muziku ali se ne slazem sa tobom da je ovo''pop'' album,znas i sam da se u vecini metal muzike ponavljaju najvise 2 do 3 riff-a koji nose pesmu!!! Mislim da je to logicno zamisli da smo napravili pesme sa 10 riff-ova pa ko bi je zapamtio,to je ipak za ''CVRSCU'' orijentaciju!!!

 

 

AKO IMATE NESTO ZANIMLJIVIJE DA NAM KAZETE RADO BI PRIHVATILI,ALI TO DA JE PEVACICA ''NEORIGINALNA'' I TAKO TO,VISE NIJE ZANIMLJIVO!

 

MOZDA NA SLEDECEM ALBUMU BUDE VISE ''ORIGINALNOSTI'' I HVALA TI STO SI KUPIO DISK!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

POZDRAV!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dobih disk za 390 din dobro ajde posta kriva...........

Sta je pre ovo svaka pesma po dva riofa vrti?Oni electro prizvuci cemu to da bi bili komercijalniji icon_uhoh.gif Posto nesto i ne uticu na progresivnost muzike......vocal uopste nije orginalan ovo je vocal aka lullacry neko je jos pomenuo thrash rifove koje bre rifove?Jedino sto mi se svidja je produkcija sto se od jednog pop albuma i ocekuje...

Koliko se ja razumem u muziku svaki bend koji hoce da ga ljudi slusaju mora imati pesme sa 1-2 rifa jer sve preko toga je drkanje-sviranje kurcu-zamaranje ljudi.Ako ti se ne svidja to je tvoj stav ali mi nije jasna ona kvalifikacija produkcije.Ako je pop produkcija onda neznam sta je metal produkcija.Sta je onda npr.Alogijina produkcija narodna produkcija.Sve u svemu siguran sam da je ovo najbolja produciran metal album kod nas.Kakvi su ostali ovaj je super.!!!!!!!!!!!! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znima me samo jedna stvar da li je moguce da se kritike svih vas potpuno poklapaju kao da ste se dogovarali!? Jedno je sigurno to sto se tebi ne svidja toliko to je samo stvar''UKUSA'' a svi znamo da o tome ne treba raspravljati!!!

Dobro je da si uocio razliku u- PRODUKCIJI-vidi se da se''razumes'' u muziku ali se ne slazem sa tobom da je ovo''pop'' album,znas i sam da se u vecini metal muzike ponavljaju najvise 2 do 3 riff-a koji nose pesmu!!! Mislim da je to logicno zamisli da smo napravili pesme sa 10 riff-ova pa ko bi je zapamtio,to je ipak za ''CVRSCU'' orijentaciju!!!

 

 

AKO IMATE NESTO ZANIMLJIVIJE DA NAM KAZETE RADO BI PRIHVATILI,ALI TO DA JE PEVACICA ''NEORIGINALNA'' I TAKO TO,VISE NIJE ZANIMLJIVO!

 

MOZDA NA SLEDECEM ALBUMU BUDE VISE ''ORIGINALNOSTI'' I HVALA TI STO SI KUPIO DISK!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

POZDRAV!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Ne pricam o albumu samo kao slusaoc vec kao muzicar -e sad jebiga kakav takav skolovan.....Ali ovo stvarno nije KVALITETNO kvalitet nema ukus.....A ti elektronski delovi uopste mi nemaju dinamicke forme pesme pa se vidi da su ubacivani naknadno da bi bilo kao kompletnije i komercijalnije ......U kojoj to vecini metal muzike se stave dva rifa kao main?I da se stavi kao thema ta dva riffa ali celu pesmu sa dva promena ritma to mu dodje ko ok band.....Zapamtio bi onaj ko je slozenija licnost a metalce i sve alteranativce smatram kompleksinjim licnostima....Nisam mislio nista lose bendu samo na komentare od pre da je tezak za slusanje da lici na tool i tako to ovo je smesno u odnosu na te tvrdnje....Mada ovo je prvenac samo napred...

 

p.s Da je sreca da od tih 390 din sto sam dao ti zaradis da kupis trzalicu ne bi mi bilo zao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pricam o albumu samo kao slusaoc vec kao muzicar -e sad jebiga kakav takav skolovan.....Ali ovo stvarno nije KVALITETNO kvalitet nema ukus.....A ti elektronski delovi uopste mi nemaju dinamicke forme pesme pa se vidi da su ubacivani naknadno da bi bilo kao kompletnije i komercijalnije ......U kojoj to vecini metal muzike se stave dva rifa kao main?I da se stavi kao thema ta dva riffa ali celu pesmu sa dva promena ritma to mu dodje ko ok band.....Zapamtio bi onaj ko je slozenija licnost a metalce i sve alteranativce smatram kompleksinjim licnostima....Nisam mislio nista lose bendu samo na komentare od pre da je tezak za slusanje da lici na tool i tako to ovo je smesno u odnosu na te tvrdnje....Mada ovo je prvenac samo napred...

 

p.s Da je sreca da od tih 390 din sto sam dao ti zaradis da kupis trzalicu ne bi mi bilo zao.

E, tu si upravu!!! Samo sva sreca da ih imam na pretek tako da sam osiguran sa te strane!!! Pravi problem je u necemu drugom.Evo slazem se sa tobom da je album tezak za slusanje ali zar to nije''OSOBINA''benda koja ga razdvaja od drugih??? Sve u svemu mi smo dovoljno''finansijski opremljeni''tako da nam novac od prodatih diskova nije BITAN!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ko je dao ime bendu?

 

2. Ko u bendu voli MUSE?

 

P.S. 3. Nije li to Jeca sa nickom Darkshines?

1. KO JE POLOMIO VUJI NA MOTORU SAT?

2. POZDRAVI ALEKSANDRU ZA MUSE!

3. POZDRAV OD BETULE!!!

 

 

SALA!!!

1.BOZA FRIEDMAN

2.NIKO

3.NIJEEEEEE!!!

 

STA JE SA VAMA MIMI!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...