Jump to content

Darkshines


Max Butcher

Recommended Posts

Ne pricam o albumu samo kao slusaoc vec kao muzicar -e sad jebiga kakav takav skolovan.....Ali ovo stvarno nije KVALITETNO kvalitet nema ukus.....A ti elektronski delovi uopste mi nemaju dinamicke forme pesme pa se vidi da su ubacivani naknadno da bi bilo kao kompletnije i komercijalnije ......U kojoj to vecini metal muzike se stave dva rifa kao main?I da se stavi kao thema ta dva riffa ali celu pesmu sa dva promena ritma to mu dodje ko ok band.....Zapamtio bi onaj ko je slozenija licnost a metalce i sve alteranativce smatram kompleksinjim licnostima....Nisam mislio nista lose bendu samo na komentare od pre da je tezak za slusanje da lici na tool i tako to ovo je smesno u odnosu na te tvrdnje....Mada ovo je prvenac samo napred...

 

p.s Da je sreca da od tih 390 din sto sam dao ti zaradis da kupis trzalicu ne bi mi bilo zao.

HA-HA-HA!!! PA TI MORA DA SI DOBIO POGRESAN DISK S'OBZIROM DA TOLIKO PRICAS O NEKIM ''SEMPLOVIMA'' '' ELEKTRONSKIM RITMOVIMA'' I TAKO TO!!!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

 

Koliko ja znam niko nije ni rekao da je tesko za slusanje.Sve prave i ozbiljne grupe nisu teske za slusanje.A cudi me tvoj stav o tim elektronskim segmentima.Ako si skolovan muzicar trebao bi da znas da 99% velikih bendova koristi isti sistem kao i Darkshines samo sto su oni u situaciji da to izvedu i uzivo dok je situacija kod nas po tom pitanju dosta komplikovana.Poslusaj demo snimke bilo koje svetske grupe i cuces da svi koriste elektronske segmente da bi obogatili svoju muziku i produkciju.Mislis li da je Metallica trebala da ostavi npr. Nothing else matters onako u samo gitarskom fazonu bez naknadno snimljenih gudackih elemenata Na sta bi to licilo?.Ako hoces da budes komercijalan moras voditi racuna o svemu.Sto se tice tvoje tvrdnje da kvalitet nema ukus slazem se sa tobom ali ocigledno da ti nemas taj receptor za kvalitet.Pozdrav!!! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

 

Ko je to rekao da lici na Tool??

Share this post


Link to post
Share on other sites

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

 

Koliko ja znam niko nije ni rekao da je tesko za slusanje.Sve prave i ozbiljne grupe nisu teske za slusanje.A cudi me tvoj stav o tim elektronskim segmentima.Ako si skolovan muzicar trebao bi da znas da 99% velikih bendova koristi isti sistem kao i Darkshines samo sto su oni u situaciji da to izvedu i uzivo dok je situacija kod nas po tom pitanju dosta komplikovana.Poslusaj demo snimke bilo koje svetske grupe i cuces da svi koriste elektronske segmente da bi obogatili svoju muziku i produkciju.Mislis li da je Metallica trebala da ostavi npr. Nothing else matters onako u samo gitarskom fazonu bez naknadno snimljenih gudackih elemenata Na sta bi to licilo?.Ako hoces da budes komercijalan moras voditi racuna o svemu.Sto se tice tvoje tvrdnje da kvalitet nema ukus slazem se sa tobom ali ocigledno da ti nemas taj receptor za kvalitet.Pozdrav!!! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

 

Ko je to rekao da lici na Tool??

E, AKO SI MU REKAO!!! evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ko je dao ime bendu?

 

2. Ko u bendu voli MUSE?

 

P.S. 3. Nije li to Jeca sa nickom Darkshines?

Koliko ja znam najveci fan MUSE-a u Kragujevcu je Boza Friedman icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Pozdrav mom prijatelju Bozi i njegovoj ekipi zelim im puno uspeha!!!!!!!!!!

 

 

P.S. Bozo hoces li i Swamp-u uraditi ovako dobru produkciju.Mislim da to zasluzuju.Koliko sam cuo nove stvari razbijaju!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Empty heart-a od BLOODCHILD-a!!!!!!!!!!

 

musik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------P L U G I N B A B Y------------------------------------

 

 

-----------------------------P L U G I N B A B Y------------------------------------

 

 

-----------------------------P L U G I N B A B Y------------------------------------

 

 

-----------------------------P L U G I N B A B Y------------------------------------ orangelistening.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest VERONIKA

KUPILA SAM DISK I MOGU VAM RECI DA SAM ODUSEVLJENA! PEVACICA JE SUPER A I ONAJ VISOKI GITARISTA JE PRELEP PO MOM UKUSU.....

kAD DOLAZITE U bg VOLELA BI DA GA UPOZNAM?

POZZZZZZZZ ZA DARKSHINES OD VERONIKE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest mileena

Ej,pravi ste lazovi!!! Zasto pricate da cete svirati u bg kad od toga nema nista recite kada dolazite i ne lazite vise!!! Ovde ste stekli dobar deo ljudi koji vas gotive prema tome pravac kod nas!!! violent.gifmusik20.gif

 

P.S.ZAMALO DA POBEDITE NA HIT 202 JEBIGA NI DRUGO MESTO NIJE LOSE!!!

 

KISS ZA DARKSHINES!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,pa vidis MILEENA ne ispadne bas sve kao sto isplaniras!!!

Koncerta ce sigurno biti do kraja OKTOBRA mozes se kladiti u to!!!

A ti dodji na koncert pa nam se javi,valjda ces nas prepoznati!!! pivopije.gif

 

 

P.S.POZDRAVI SVE KOJI NAS SLUSAJU!!!

Edited by darkshines

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest mileena

Samo jedno malo pitanje posto imamo jednu sliku i to na omotu diska dali mozete da nam kazete ko je ko na slici PLEASE kladila sam se sa prijateljima ko je ko pa da vidimo ko je bio u pravu!!! salim se samo nas interesuje ko je ko!!! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...