Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Nesto mi pomenuse danas da ce vas zvati kod nas opet krajem avgusta na festival,bicemo zajedno drugog dana verovatno u subotu kad su vise cepacki bendovi.

 

28og sviramo u Kikindi, tako da necemo moci.

Stvar je u tome sto smo dooooosta svirali na potezu

Jagodina-Paracin u poslednje vreme,

pa bismo sacekali malo.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

28og sviramo u Kikindi, tako da necemo moci.

Stvar je u tome sto smo dooooosta svirali na potezu

Jagodina-Paracin u poslednje vreme,

pa bismo sacekali malo.

 

Steta,bice opasan fest dva dana sa dobrim bendovima,dobrom opremom i organizacijom i promo cenom jagodinskog od 60-ak dinara toceno...Motorijada je propala zbog kise,Apex gitarijada zbog lose organizacije a ovo ce biti bas u gradu i to u velikoj basti kafica na otvorenom.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da da, RD obedio na CMOK festivalu, nismo ocekivali, nagrada je super, taman da se dalje investia u nas rad. Bilo je prelepo, ljudi su fantasticni, i mesto za svirku je extra. Ko bude zeleo da ode ili se prijavi za sledecu godinu, preporucujem obavezno. Hvala CMOKU!

  • Upvote 6
  • Downvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest lucidphreak

Ej ljudi prvi album Rain Delay je izasao. Prodaje se u Felixu i bice i u Mordoru i Platou. Molim moderatore da izbrisu staru temu, i da sa ovom pocnemo ispocetka.

Kupite album!

 

cool!

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bi voleo da to sto je napisano bude izvuceno iz konteksta. Recimo da to znaci da smo prosli dosta situacija koje vode ka raspadu i nismo se raspali, i recimo da uprkos konstantnom pritisku zivota u sivoj zoni smo se trudili i po mnogima uspevali da prikazemo kvalitet. To nije kurcevita izjava, tako je svakako sa svim bendovima koji rade danas na metal sceni.

Edited by markomrki
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,ni ne mislim da je izjava kurcevita,jer je evidentno ko sta radi i sta od toga valja..kazem samo da mi je zazvucalo malo kao izjava za zutu stampu,ali kao sto si rekao..mozda je malo izvuceno iz konteksta..anyway,vi ste svakako primer svima kako se opstaje kad ljudi vole to sto rade i kad vole jedni druge..barem je moj utisak takav..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...