Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Evo i ja da se oglasim... nije restoran, već jedan... nako klub... biće ok. Kakvih smo frka imali oko prostora, dobro je da smo našli nešto.

 

Za prevoz se obratite autobuskoj stanici "Lasta", ili jednostavno posetite sledeći link: http://www.lasta.rs/red-voznje-linije

 

A detalji za svirku su sledeći:

 

nocturne11promocija.jpg

Edited by marko.nocturne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' posto sam cesto isao u Obrenovac kod rodbine, da ohrabrim ljude oko prevoza :mrgreen:

 

Mozete da stanete na GSP stanicu kod sajma i sacekate prvi bus na kom pise Obrenovac,ma kako bus izgledao, posto ima Laste, ima privatnika i idu maltene cesce od gradskog prevoza. Tamo ste za pola sata.

Klub je verovatno blizu poslednje stanice (jer daleko ne moze da bude, centar Obrenovca je na 2 minuta peske od stanice)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci...? Svaka svirka ovog benda je po meni prica za sebe a sve te price polako postaju sve bolje i bolje...

Meni licno je Dusanov improvizovan akusticni set pesama bio najlepsi deo svirke, zato sto je bio spontan ali i za mene licno vrlo dirljiv zbog neverovatnog izbora pesama... Covek je jos jednom potvrdio koliki je kralj! Hvala, Dusane!!

Doduse, na tom setu mozemo i Marku da zahvalimo jer da nije bend cekao njega da namesti frizuru toga ne bi verovatno ni bilo :)

 

Sto se tice ostalog dela svirke, moram priznati da sam prijatno iznenadjen novim aranzmanima neki poznatih pesama uradjenih za ovu priliku. "Happy Jazz Version" (moja definicija posle koncerta :)) pesme Fulcrum je VRH i ako bend nekada bude izdao B Sides & Rarities ova bi se trebala naci tamo!! Obavezno.

 

Publika je bila malo cudna ali dobro, bilo je dosta dece, a i svirka je bila specificnog karaktera.

Jedina mana je bila prevoz posto sam ja tek malopre stigao u stan u Beogradu, no dobro, nije to puno bitno...

 

Ja volim ovaj bend i gde god svirali a da sam u mogucnosti da odem, otici cu. Ko ne ode taj je na gubitku.

I izdajte vec jednom taj novi album, pesme koje ste spremili a koje sam do sada mogao da cujem su odlicne!!

 

Vidimo se prvom sledecom prilikom.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...