Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Izvinjavam se ako opet upadam sa istom pricom, elem, videcemo se u Nisu da se dogovorimo oko onih zavrzlama. :pivopije:

Dogovoreno :pivopije:

 

Kad smo vec kod toga :rockdevil: Vidimo se! :pivopije:

 

l_1ce8109425fc425da2ca5b925e829a53.jpg

Extra izgleda!!! :pivopije:

 

Jel mozes da mi ga posaljes na - [email protected] - da bi mogao da ga kacim po netu, kad za to dodje vreme???

 

:opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar je odlican:

 

"Kad sam dobio ovaj CD u masne sape da pravo kazem nisam znao ¹to mogu ocekivati. Nisam ba¹ upuæen u zbivanja na srpskoj metal sceni i da priznam imao sam neko cudno misljenje da tamo uopce ne postoji metal i slicni pravci nego da prase cajke sve u sesnaest." Mislim stvarno, da li si ozbiljan sa ovim sto si napisao? Pa jel zivis 100000 km od Srbije da nisi cuo za bandove, ili sta? Toliko je glupo uopce pominjati da Srbija ima bar 10 puta bolje i poznatije bandove od nasih, ali eto, izgleda da ih ima koji su recenzenti, a nimalo upuceni u scenu u okolici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam veceras prvi put preslusao "We Forget" i u najmanju ruku sam odusevljen!!!!!! Hocete li uskoro u Kg?

Mi bi, i to vrlo rado ali treba nam neki bend iz KG da bi mogli to da realizujemo. A cujem da sad i nema prostora(normalnog) za svirke.

 

Imas neki predlog?Mi smo otvoreni za sve predloge... :meshuggah:

 

poz... :opusteno::pivopije::opusteno:

 

Ustvari, kad malo bolje razmislim imam bend s'kojim bi svirali u KG/nije iz KG/ samo nam treba covek dovoljno voljan da bookira neko mesto, sredi opremu i to malo izreklamira. Da li znas nekog takvog? :bigblue::mrgreen::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav momci. Slušao sam prenos hita iz Niša. Iznenadio me dosta dobar zvuk. To kod tih prenosa nekad zna biti baš loše. No to veče sve se fino moglo čuti, samo što sam ja imao neki problem sa streamingom pa se nisam mogao povezati na njihov stream server, i zbog toga sam propustio pola prenosa. U svakom slučaju dobro ste zvučali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi bi, i to vrlo rado ali treba nam neki bend iz KG da bi mogli to da realizujemo. A cujem da sad i nema prostora(normalnog) za svirke.

 

Imas neki predlog?Mi smo otvoreni za sve predloge... :meshuggah:

 

poz... :opusteno::pivopije::opusteno:

 

Ustvari, kad malo bolje razmislim imam bend s'kojim bi svirali u KG/nije iz KG/ samo nam treba covek dovoljno voljan da bookira neko mesto, sredi opremu i to malo izreklamira. Da li znas nekog takvog? :bigblue::mrgreen::bigblue:

 

Nazalost, nisam ja uopste povezan ni sa kim ko bi mogao organizovati tako nesto. Posto cesto idete sa hitom na svirke, najbolje vidi sa Olgom ili Jetom. Mislim da bi publike bilo dovoljno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav momci. Slušao sam prenos hita iz Niša. Iznenadio me dosta dobar zvuk. To kod tih prenosa nekad zna biti baš loše. No to veče sve se fino moglo čuti, samo što sam ja imao neki problem sa streamingom pa se nisam mogao povezati na njihov stream server, i zbog toga sam propustio pola prenosa. U svakom slučaju dobro ste zvučali.

Hvala na komplimentima, ali pola tih ide Laletu koji se trudi da iz kombija 202-ke prenese ziku iz kluba na net. I to da bude pristojan snimak! :meshuggah:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto otvoren je novi sajt grupe rain delay, na http://www.rain-delay.net

Nadam se da ce da vam se svidi. Doradjujemo jos shop sekciju ali sve ostalo smo sredili.

Molim vas da nam ubuduce pisete na mail [email protected] jer ce nalog na gmailu biti ugasen za mesec do dva meseca

Edited by markomrki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne prestajem da slusam album od kad sam ga nabavio. Odlican je!!

 

U Leaves' Frottage me stil pevanja u jednom delu pesme podseca na onu ribu iz Battlelore :bigblue:

 

Jedino mi Fulcrum, tacnije pocetak te pesme bas i ne lezi jer nekako vuce na Guano Apes.

 

P.S A sta je sa tim majicama? Kada ce toga biti i da li ce moci da se naruci nekako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...