Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

e,ljudi, THE BRAIN (aka Ana) je super uradila prijemni!!!

Bas vam hvala za lepe zelje, da njih nije biloooo ... icon_redface.gif

mrki hvala za giga mega penkalo, ali tri rezervne hemijske su odradile pos'o i pored 45 stepeni i 250 ljudi...

 

veceras saznajem rezultate... icon_uhoh.gif

 

 

Bone Yard , can't wait 'till friday!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,ljudi, THE BRAIN (aka Ana) je super uradila prijemni!!!

Bas vam hvala za lepe zelje, da njih nije biloooo ... icon_redface.gif

mrki hvala za giga mega penkalo, ali tri rezervne hemijske su odradile pos'o i pored 45 stepeni i 250 ljudi...

 

veceras saznajem rezultate... icon_uhoh.gif

 

 

Bone Yard , can't wait 'till friday!!!

Anchy, koj' fax upisujes? Imam i jedno pitanje u vezi polaganja engleskog za maturu(posto smo iz iste skole)... aj javi mi se na personal messages, plz, da ne smaramo okolinu na ovom topicu... icon_da.gif

hvala i cestitam na odlicnom vokalisanju u Domu!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bre ekologija je zakon... ph34r.gif

da nam bude lepse, zdravije cistije... i da cela ljudska populacija ne bi umrla zbog nekog glacialnog perioda koji ja ceni sledi uskoro ako se ne opametimo!!!

NEMOJTE DA UZIMATE KESE U PRODAVNICI!!! violent.gif

 

icon_biggrin.gif

Edited by anchy rox

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

 

lepo sto ima jos ljudi koje to brine i zanima... mada, ja sam u fazonu da mi to bude hobi... ne verujem da bih mogao time ozbiljno da se bavim... (da zivim od toga)

 

aj javi ako budu neke akcije ovde u okolini, ja uvek prekasno saznam icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

decontrolled here. posto smo mi seljacine iz blokova/zemuna, te znamo samo fudbal da igramo, izazivamo vas na revijalni mec. posto smo od draconica digli ruke, oni prosto ne smeju...

 

e da, anchy, svaka cast za prijemni, steta samo sto si zakasnila 35 godina... icon_cool.gif

uvek mozemo da se preselimo u Svedsku, gde ce uskoro biti prosecna temperatura 27C...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem. Ovih dana je bila nepodnosljiva vrucina, a veceras kad je svirka duva uzasno jak vetar i samo cekam kad ce da pocne kisha. No, ni to me nece spreciti da dodjem da vas vidim i cujem i, nadam se, da konacno posle godinu dana upoznam Zeljka. icon_da.gif

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

I bless the Rain Delay! wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi...

 

Rechi su ovde apsolutno suvishne...Ne znam...Jos uvek sam u rebusu...Da li je moguce da postoje soul-mateovi i u svetu bendova?! Ako postoje-onda ste vi definitivno soulmate benda BoneYard!!!

 

Hvala vam na svemu...Ne pamtim kad sam lepse proveo vece (hvala, ovog puta ne celini, sorry)

 

Pozdrav...Vidimo se uskoro...Obavezno...

 

Rock on!!!

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto se tiche basketa posle nedelje kada hocete...u duhu sam da skinem koje kilo i przim 'sket... icon_da.gif

Lex ti si ipak old school ali moze i fudbal...kao ono lozimo se ja sam Shvajnshtajger a ti si Ayala icon_cool.gif ...i ti fazoni...mi smo u duhu icon_da.gif ...ali na neutralnom terenu da ne bi posle bilo da izgubim nevinost i josh po neshto u Zemunu/kblou... icon_uhoh.gificon_mrgreen.gif

 

poz...za BY serbian best metal-core band...druga pesma vrh...ili shto bi Laza rekao "tops"... icon_da.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sinoc bilo extra. icon_da.gif

Dodushe, malo je ozvucenje bilo bzvz pa se Ana uopste nije cula za vreme prve pesme. Druga mi je bila bolja, ali najvise mi se svidela treca pesma (ima i zanimljiv ritam). E da, bilo je i bzvz sto je padala kisha pa je bilo u onako skucenom prostoru...stvarno ne znam kako ste se vas petoro smestili tamo. Ali eto, ni to nije smetalo da svirka bude super. Ove pesme su mi malo tvrdje od onih sa prvog albuma...

 

Drago mi je i da sam vas konacno sve upoznala! pivopije.gif

 

@ Dushan - you know you're right

@ Zeljko - hvala za trzalicu a i za sve odvojeno vreme pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto se tiche basketa posle nedelje kada hocete...u duhu sam da skinem koje kilo i przim 'sket... icon_da.gif

Lex ti si ipak old school ali moze i fudbal...kao ono lozimo se ja sam Shvajnshtajger a ti si Ayala icon_cool.gif ...i ti fazoni...mi smo u duhu icon_da.gif ...ali na neutralnom terenu da ne bi posle bilo da izgubim nevinost i josh po neshto u Zemunu/kblou... icon_uhoh.gificon_mrgreen.gif

 

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

razume se...dogovoricemo se oko nekog iznajmljivanja balona. ponecu fotoaparat da bih se obogatio od slika Zeljka u shortsu...

salim se, jos cemose dogovoriti.

vidim da vam lepo ide, po ovome sto citam ovde! samo napred! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...