Jump to content

Tema za klavijaturiste


audion

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Fala, sad sam free po ceo dan skoro, pa ako oces moz da svratis da vidis, i da dzemujemo nesto...

Mogu da svrate svi koji oce da dzemuju!!! Sto vise to bolje!

Resili smo u bendu da svi pocnemo da vezbamo od 5-og, jer smo krs i niko kod kuce nista ne pipa instrumente, al me mrzi da sedim i sam i nesto tipcem, najbolje je kad se dzemuje!!! :)

 

Nego, sve orgulje koje sam mogao da nadjem za Tr su tesko govno, postao sam jako probirljiv po tom pitanju (to je kolega Damjan kriv), i definitivno sam resio da pazarim nord electro 2 za par meseci ili do kraja godine, al do tada: ima li neko semplovane hamonde, akai, ili quantum ili nesto sto moze da guta Tr???

 

I da, treba da mi uleti neka kombinacija za Elkaton lesli, to ce niti do jaja!!!

Edited by Jon Lord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resili smo u bendu da svi pocnemo da vezbamo od 5-og, jer smo krs i niko kod kuce nista ne pipa instrumente, al me mrzi da sedim i sam i nesto tipcem, najbolje je kad se dzemuje!!!

 

prznanje se uvek ceni :) xexexexex

 

bilo je krajnje vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

People, pomoc...

 

Treba mi PC editor za X5D. Jel imate neki link, al da je free, ili krekovana full verzija sve jedno, samo da moze da dampuje s klavijature i snimi na HD i obrnuto. Ja sam nasao X5EditPro, ali nije registrovana verzija pa nema aktivirane sve funkcije, a serial ne mogu nigde da nadjem. Plz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da li je moguce na klavijaturama(ono normalnim)da se namesti da ima zvuk kao harmonika?

to me zanima?

ne razumem se i ne sviram klavijature pa zato jer bi mogao neko da mi objasni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A kupio sam i sempler za TR!!! :)

 

E da si malo požurio mogao si ga dobiti i džabe u Sky-u.

 

Nego u vezi zvuka Hammonda, bolje da napraviš program sa semplom sinusa, pa staviš (douše 8) sve iste programe u kombinaciju pri čemu svaki sniziš/povisiš koliko treba da bi dobio simulaciju drawbar-ova. Ima detaljno opisano na Glazbenom ako te zanima [link] (mada tu ima greška, treba -5 umesto -7 čini mi se). Kad si već kupio i sempler :) , probaj da napraviš programe kao što idu na pravom Hammondu (mislim na ono kad se određene grupe tonova ponavljaju), pa to sklopi. I ja sad čeprkam sa time i mogu it reći da mi je sempler dobro poslužio za fina podešavanja loop-ova koja nisam mogao da uradim na softveru.

 

Inače, jel' pao Nord (pa sam sve ovo džabe pisao :bigblue: )?

Edited by Vladinemir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije jos... al bice, do kraja godine...

Sto se tice hammova, nasao sam par zanimljivih soundfontova i prebacio ih u triton format, nisu mi toliko bitni drawbari kad sviram tezge...

Inace pokusavao sam i sa sinusima u kombinacijama, mada je bolje sa trouglicem :), i nije mi se svidelo to sto sam dobio... Problem je zapravo sto tr ima jadan lesli i jos jadniji overdrive...

A dobicu ovih dana i neke akai semplove, pa ce biti za zakrpiti dok ne dodje nord :)

A smpler mi sluzi, bez zezanja, da nabodem u njega x5d-a da ne trosim 2 stereo ili 4 mono kanala na mixu...:) Al od ponedeljka mi stize i svasta nesto scsi pa ce biti i drugih namena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...