Jump to content

Tema za klavijaturiste


audion

Recommended Posts

LJUDI ja prodajem svoju klavijaturu!!

 

KORG N364 u odlicnom stanju... za klasu bolji od T3... eto toliko... za 350e..

 

Sta pricas?!!!? :no:

Za klasicu, malu, malecku, majusnu bolja od X3, DA. Od T3 :no::no::no::no:

Posto sam ti svaler i sve, dacu ti 270e i da skaces od srece! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh i ja X5d, solidna klavijatura za po kucni, a moze i do samoposluge sa njom, ili mozda do komsiluka. :D

Shalu na stranu, ima mnogo dobre akusticne presete, to mi se ustvari i najvise svidja kod nje.

Za te pare ne moz' bolje. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kolege klavijturisti,vec sam dao ovaj ''oglas''ali mislim da niko nece otici od vas na ''potraznja muzicara'' posto verujem da 2/3 dobro svirateXD

E uglavnom treba mi klavijaturista za Hard Rock bend,obradjuejmo i domaci i strani,treba nam stalni i ozbiljan klavijaturista!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendu potreban ozbiljan KLAVIJATURISTA (musko, zensko) za stalan rad, po mogucstvu sa vokalnim sposobnostima (uglavnom prateci)... Bend je orjentisan ka tezga varijantama, sa vec uhodanim repertoarom... svira se najvise disko, pop, funky, tu i tamo blues i rock...

 

kontakt na PP (Igor)

ili na mob 064/292 333 5 - Marjan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Slindza

 

 

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jebote malo mi je falilo da se upisam od smeha!!!!

pogledajte molim vas post koji je ostavio ovaj lik!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

igore...

daces mi 200e da kupim klavijaturu pa cu ja da krenem da sviram sa vama i onda ako mi se ne svidja odustacu i nikom nista :D

 

a pa nisam rekao da cu ti dati.. nego POZAJMITI!!! majku mu...

 

a za uzvrat ti sviras s nama.. umesto kamate na odlozeno placanje... jbg.. eye for eye.. tooth for tooth...

 

 

salim se.. bre o'kle mi te pare... odmah bi kupio nesto.. bass chorus, cabiet.. etc....

 

:pivopije:

 

ps.. sve jedno.. razmisli o ponudi... klavijatura nam je jedina prepreka.. jer vec imamo dosta uvezbanih stvari da se izadje na svirku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Strato Igor

Pa jel cete svirati bez klavijature dokle ne nadjete ili totalna obustava rada?

 

 

ne znam jos... ne odlucujem ja.... cuo sam se s jednim klavadzom... lik matorac.. 70. god.. treba da se dogovorimo... medjutim nije iz BG-a...

 

uglavnom ce da vidimo...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cek jel ima 70 godina ili je '70 godiste?

 

'70 godiste... nije bas toliki matorac... :):):)

 

koliko je tvoja ekipa ozbiljna... jel cete tezgariti za dobru kintu, imate neke aganzmane.. ili je to onako autorske i za dusu... mozda budem dobio neke kontakte nekih klavijaturista, nemoj me drzati za rec.. ali bi to bilo ono u prvom slucaju.. radili bi za kintu... javi cu ti na PP ako budem nesto vise saznao...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam klavijaturista, spreman za saradnju. Imam 23 godine, iz BG-a sam i dosada nisam nikada svirao u bendu ili nastupao solo. Ko je zainteresovan, svi kontakti idu preko PP. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...