Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Ako bas seres Yakuza, reci Nightwish jeste sranje - nemoj da mi govoris u proslom vremenu, oni jos postoje. Sto se tice Tarje, ona je vec BILA prva liga dok nije pocela da stenje i da se preserava na bini (posle izlaska Century Child) i da sjebava jednu po jednu pesmu. Njen glas na FWtE i na EoaE je nebo i zemlja! Sto se tice solo radova, dobri su, sacuvacu ih na kompu da uspavljujem decu jednog dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote vi ljudi znate i kakve je cokule nosila,a ja mislila da sam ja malo "zaludjenija",kad ono ima i gorih :lol:

 

nisam slushala taj solo album

ali zashto pljuvati po njoj?

ja,lichno,mislim da je ona kvalitetan pevach....mozda se malo pogubila izmedju razlika u stavu i pevanju klasichne muzike i metala

jebiga ,bar se trudila da se uzivi......mozda previshe :lol:

NW sam volela obozavala i dalje ih volim obozavam sve (osim)do ONCE-a....to je ...pa ne znam.....toliko su me razocharali tim albumom.....da me je sramota da kazem obozavam NW,pogotovo kad mi neko na to odgovori -a to su oni sa onom NEMO pesmom :frown: (iako nemam nishta protiv pesme ,imam potiv aluma)

svejedno bila Tarjaa ili neka druga ako nastave tim putem ....ja zasigurno necju imati koji bend da volim istim zarom :frown:

 

Tarja nije ne zamenljiva...ali pitanje je kako cje se neka druga snacji pod pritiskom stalnog uporedjivanja od strane fanova.....a verujem i od strane benda ....ne zato shto je Tarja bog-zna-kako-dobra-i-ne-zamenljiva....vecj svejedno ona je pevala sve shto su NW radili tokom 10 godina i sada to treba da radi neko drugi...

 

pa ipak ...jedva chekam da chujem neshto novo od njih ...pa da vidim shta cju sa svojom ljubalju prema njima

:D

Edited by black_widow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komparacija je upravo ona koju sam zeleo da ostvarim. Oni nikada nece baciti klavijature u stranu jer je klavijaturista frontmen i gazda benda i jer je muzika oduvek bila takva. Uostalom oni prave pesme tako sto prvo Tuomas uradi klavijature i svi ostali prave svoje deonice po tim snimcima.

 

A na sledecem albumu, kao i na prethodnom nece biti mnogo klavijatura, ali ce biti mnogo simf. orkestra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...