Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

E, pre mi je Tarja isla na kurac, ali ova je uzasna! Gde su je nasli? U obdanistu? Nema zreli glas uopste! Pitam se kako ce da izvodi stare pesme! To ce da bude raspad sistema! A tek u novom spotu! Igra kao da peva u pop bendu, a ne u Nightwishu! Ma i oni kao bend su prsli, gotovo je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt....iz ovoga bi moglo da se izrodi novi pravac .... POP metal !! :rolleyes:

Ne znam...ova pesma je sve samo ne Nightwish....pevaljka jeste simpaticna, ali opusteno umesto nje mogu da pevaju Britni, Dzenifer Lopez, Kristina Agilera i sl.....

Ova pesma i ona balada (mislim da se zove Eva ili tako nesto) mi se uopste ne svidjaju !! Tesko da moze valjati i ostatak albuma....

 

Očigledno nisi čuo bendove kao što su Leave's Eyes i Xandria, čim tvrdiš da je ovo novi pravac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

01. Intro + Bye Bye Beautiful

02. Cadence Of Her Last Breath

03. Dark Chest Of Wonders

04. Ever Dream

05. Come Cover Me

06. Amaranth

07. Sacrament Of Wilderness

08. The Islander

09. The Poet And The Pendulum

10. She Is My Sin

11. Sahara

12. Sleeping Sun

13. Slaying the Dreamer

14. Nemo

---------------

15. Eva

16. Wishmaster

17. Wish I Had An Angel

Outro: Blood Diamond

 

Odlicna lista!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je While your lips???? Verovatno ce menjati tu pesmu i Evu naizmenicno.

Odlicna je set lista i ja se slazem.

 

@gospoda sa vrha strane: Ja nisam rekao da sam ja sveznajuci, ali jesam rekao da je vase poznavanje muzickih zanrova jednako 0 (slovima: NULI) i iza toga stojim. Sto se tice tamnog cjoska moje sobe, ne nameravam da komentarisem, posebno osobi koja prica napamet.

Edited by Requiem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt....iz ovoga bi moglo da se izrodi novi pravac .... POP metal !! :rolleyes:

Ne znam...ova pesma je sve samo ne Nightwish....pevaljka jeste simpaticna, ali opusteno umesto nje mogu da pevaju Britni, Dzenifer Lopez, Kristina Agilera i sl.....

Ova pesma i ona balada (mislim da se zove Eva ili tako nesto) mi se uopste ne svidjaju !! Tesko da moze valjati i ostatak albuma....

 

Ma Kristina Agilera ima fenomenalan glas,ne znam zasto je ubacujete u kos sa Britni i Dzenifer,verovatno bi se i Agilerin glas bolje uklopio nego Anetin,koji je izuzetno visok i kvari pesme

 

 

Album je sam po sebi prosecan...samo sto je lepo nasminkan i nabudzen sa simfo orkestrom i horom,ali ne izlazi iz proseka...uvalili su se u sympho/metal,ali je tu Therion ipak glavni,a NW glumi glupavi pop/metal prosek

 

....gotovo je.

 

vala bas :mhihi:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očigledno nisi čuo bendove kao što su Leave's Eyes i Xandria, čim tvrdiš da je ovo novi pravac.

Uh, uh....Leave's Eyes nisam, priznajem....ali Xandria-u slusam vec par godina !! Glas Lisa Middelhauve je umetnost za ovu iz Nightwisha....pa cak i Cristina Scabbia (Lacunu Coil sam poceo da slusam zbog njegog izgleda :wub: ) mi pored nje deluje kao operska diva !!

 

Znaci...ova Anet nema glasa...alo ljudi, pa imate li vi sluha sto je branite !! Marija Serifovic bi 100 puta bolje odradila posao....al' jbg-a, ruzna je mnogo !!

 

 

@Requiem....misli ti sta hoces o nasem poznavanju muzike....ali ako je tebi ovo ok, sve si rekao !! Koliko god ja to poricao, Tarja je bila zastitni znak Nightwish-a i tacka....to se tek sad vidi!!!

 

 

Samo cekam neki butleg da cujem kako je pevala stare stvari.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pre mi je Tarja isla na kurac, ali ova je uzasna! Gde su je nasli? U obdanistu? Nema zreli glas uopste! Pitam se kako ce da izvodi stare pesme! T

ovakve stvari ne razumem

pa zar nije taj Tuomas zavrsio Sibilus?

kako moze neko da veruje da zna sta

je bolje za bend od coveka koji je osnivac

benda i uz to skolovan muzicar ?????????

 

 

Jel se pojavila normalna verzija albuma bez onih voice overa ili kako vec.
da..pre par dana

http://www.mininova.org/tor/903991

http://www.mininova.org/tor/901521

Edited by .hack//FANTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, svakome ko kaze da je Anette losa pevachica ili da ne zna da peva cu u lice reci da nema pojma sta govori. Tacno je, nije ona bog zna koliko dobra pevacica, ali ume da peva + stvar ukusa je to da li volite nekoga ko peva visoke tonove, ali to je jednostavno njen stil. Mozete da kazete da vam se ne dopada, ali zaista je glupo da bacate nerezonski hejt.

 

A i da vam kazem nervira me kada se svasta svrstava u pop. Ako ga ne slusate, onda bar cutite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova pevacica je dobra,mogu da svarim,a sa tarjom ne volim ni jednu jedinu pesmu!EM sto je ova dobra picka,em sto ima lep glas,gde ces bolje!

sto bi rekao Sale Curcic..... VRH BRATE !!! :udri: :udri: :udri: :udri:

 

 

 

 

Ovom bendu definitivno nije vise mesto u ovom delu foruma !! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l'?

A to si zakljuchio po chemu?

Zakljucio sam po muzici koju trenutno prave....jednostavno, ovo nema veze s' starim radovima !!

 

Ovaj album mi se definitivno ne svidja....i to nije NW !!

 

Uh...da ne ispadne da sam "hejter" ovog benda....naprotiv, veoma ih gotivim i cenim Tuomasov rad, kao i sve albume do ovoga......

 

Ne znam...trenutno mi ovo nikako ne lezi....dosta sam ocekivao i od pevacice, a i od same muzike....dosta tu ima promasaja....a ovaj album sigurno ne pripada ovoj vrsti metala....pa mozda i celom pravcu !!

 

Kome se svidja nek slusa....ja cu ipak vise uzivati uz ono staro !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, svakome ko kaze da je Anette losa pevachica ili da ne zna da peva cu u lice reci da nema pojma sta govori. Tacno je, nije ona bog zna koliko dobra pevacica, ali ume da peva + stvar ukusa je to da li volite nekoga ko peva visoke tonove, ali to je jednostavno njen stil. Mozete da kazete da vam se ne dopada, ali zaista je glupo da bacate nerezonski hejt.

 

A i da vam kazem nervira me kada se svasta svrstava u pop. Ako ga ne slusate, onda bar cutite.

Za tvoje obavestenje, ja studiram muziku i bavim se solo-pevanjem (za one koji ne znaju operskim pevanjem) vec 6 godina! Vrlo dobro znam o cemu pricam i vrlo dobro se razumem u pevanje i u muziku uopste, zato ne seri mnogo! :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...