Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Ha, ha...

Ono što je izjavila o sebi je poprilično smešno, od biografije do volim-ne volim gluposti.

No meni to nije mnogo ni bitno, ni o Tarji nisam imala pojma šta voli da jede, pije, čega se plašila, pa ne moram da pamtim ni o ovoj. :)

Bitno je da mi je njen glas u ovoj pesmi sasvim ok, videću kako će mi se sviđati u bržim pesmama.

 

A što se izgleda tiče, teta super izgleda za svoje godine :mhihi:

Ako joj je to prava boja očiju onda je stvarno extra !

:)

 

A to stoji da ovo više nije Nightwish, tj mogu oni da se zovu isto, ali bend se promeni totalno kad ih napusti bubnjar, a ne pevaljka. Još sad growl koji, kako da kažem... ne obožavam baš nešto posebno :)

Videćemo kako će zvučati novi Nightwish.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cekaj, ti znas ko je u pitanju, ili ...? Koja je logika da se to sakriva, pitam se... Osim da se loze maloletni fanovi i rezu vene dok ne saznaju. Peva riba, i sta sad, kao da je bitno zna li se ko je ili ne...

 

:pivopije:

 

Jbg...ovo je zaista uspeh...chuvati ovakvu vest ovoliko dugo...

Za ovo je znao izuzetno mali krug ljudi i da je procurila informacija verovtno bi se tachno znalo ko ju je preneo...Ja sam rekao da je skandinavka,da nije mlada i da nije neiskusna shto se tiche pevanja...

Vishe od toga stvarno nisam mogao recji...

No,nebitno...vazno je da se bend vracja ponovo :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni meni nije jasno kako nije procurelo do sada, ali ajde...

 

Necu pricati da li je izbor dobar ili losh, dok ne cujem album, i dok ne cujem kako peva i nove i stare pesme.

Iako sam od odlaska Tarje pricao da je ona najmanje bitna, i dalje stojim pri tome, vazno je da je ova dobro zameni. Kapiram da ce mnogi sada prestati da (toliko) slusaju Nightwish, slazem se Tarja je imala super glas, ali mislim da su ipak bend, ewo, ostatak ekipe i menadzmenta sposobni da od preko 20 000 prijava izaberu zapravo nekoga ko moze da bude main vokal najtvisa... iscekujemo album.. Posto izlazi u Septembru, 26og, kapiram da ce ga do sredine avgusta biti na netu haha :mrgreen:

 

Ono sto me uzasno nervira je to sto Nuclear Blast sada forsira USA trziste, cak odatle i pocinju turneju, mislim da to realno nije OK, znam pare su u pitanju, ali ma koliko oni imali fanova tamo, mislim da je amerika svet za sebe sto se tice metala, i zna se uvek gde ce biti najvishe HardCore fanova i Nightwish i mnogih drugih bendova koji rade slicne stvari.. (Bodomi, In Flames, just to name a few.. )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova pesma "Eva" mi se ne svidja nista posebno. Apsolutna klasika. Lepa je, moze da se slusa, baladica je ... videcemo ove malo ozbiljnije kak oce da zvuce.

 

Drago mi je sto nisu pokusali da nadju imitaciju Taje. Ova ribica ima najobicniji prijatan glas.

 

Ocekujem album, na osnovu pilot baladice ne mogu reci nista specijalno .. ovo mi lici recimo na Edenbridge .. sto samo po sebi nije lose, ali od NW ocekujem nesto jache ...

 

 

EDIT:

 

Sad videh linkove sa slikama ... oni nije nista sad spektakulatno sna slikama...ali ipak bi ja nju rado .... :rockdevil:

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka chast genijima koji na osnovu par promo fotki i JEDNE baladice zakljuchuju o njenom izgledu,maximalnim glasovnim mogucjnostima,perfomansama,izvodjenju starih stvari i ostalim stvarchicama...

 

Ne znam shta da vam kazem ... kukajte za Tarjom...

A ja cju na miru i sa zadovoljstvom chekati septembar i novi album...

 

Ja bih .. svega mi .. ti kako oces :) ))

 

Hahaha

Ma nisam na tebe ni mislio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...