Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Najnovija nagadjanja kažu - Astrid van der Veen (mala iz Ambeona).

Pominju se i Kari Rueslåtten (ex 3rd and the Mortal), Charlotte Wessels (Delain) ona Švedjanka i boga pitaj ko još, da ne govorim o ovim poznatijim; Sharon, Simone, čak je neka legenda postavila na Wikipediji da je Cristina Scabbia! :) :) :)

 

 

 

 

P.S. Je*em ti dial-up! Ali moram da skinem ovo! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa meni je bilo glupo da kazem, ali i meni zvuci kao Astrid...mada sto kaze Kai, ko ce ih razlikovati kad su sve iste...

 

Evo upravo sam skin'o ovo i imam samo jednu rec - ljiga!...ladno se spremaju za Evroviziju...ja nemam nista protiv kvalitetne muzike bez E-Gitara...ali ovo je cini mi se skrojeno za 1 dan...bez imalo duse...kazem, znam ko ce sledece godine pobediti u BeGeu...

Kad bolje razmislim ovo i lici malo na Molitvu...verovatno ce da zovnu ono nase sto pobedi kod njih da gostuje na albumu...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa valjda je fora da bude laganija pjesma,jer ono ide u dobrotvorne svrhe,a lakse je prodati ovakvu pjesmu nego neku heavy,siroj publici barem... Ja cak cuh da ova pjesma zapravo nije ni trebala da se nadje na albumu. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm ovako.. glas nove pevacice mi se svidja, devojka stvarno fino peva.. ali problem je sto je pesma jednostavno sranje...

Uopste nije kao klasicne balade NWa, bash je onako.. pa dosadna..

 

Ocekujem mnogo mnogo vishe od albuma (mada koliko sam ja razumeo ova pesma se i nece naci na albumu, ovo je samo reklama za povratak benda.. valjda )

 

P.S. A da zaboravih da kazem, cuo sam celu pesmu, ne samo sempl :mrgreen:

 

A da shto se tice nagadjanja, koliko meni rekoshe, nova pevacica je iz Svedske, pa tako otpishite sve one koje nisi odatle.. osim ako nas nisu lagali :D

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma je lepa, pevačica ima dobar glas i nema veze što nije sopran. Nadam se da je ovo samo još jedna pesma u fazonu Angels Fall First i Sleeping Sun i da ne znači promenu pravca. A ako uvedu growl vokal ništa strašno, još bolje. Uostalom, imali su ga na Pharoah Sails to Orion i Devil and the Deep Dark Ocean.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sta fali Growl-u, bilo ga je na Oceanbornu, nece smetati da se malo vrate tom zvuku...

 

Sto se tice Soprana, ja koliko skontah Tuomas je rekao da trazi neku koja ne peva tako, ali koja ce opet moci da peva stare NW pesme... sad da ga jebesh sta je time hteo da kaze, i sta oni zapravo hoce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sta fali Growl-u, bilo ga je na Oceanbornu, nece smetati da se malo vrate tom zvuku...

 

Sto se tice Soprana, ja koliko skontah Tuomas je rekao da trazi neku koja ne peva tako, ali koja ce opet moci da peva stare NW pesme... sad da ga jebesh sta je time hteo da kaze, i sta oni zapravo hoce...

 

Ma znam,ali opet ne volim growl :( A on je rekao kako trazi "prirodan" glas i mislim da ova cura moze da izvuce i nesto "teze" ,ne vjerujem da bi je unajmili a da ne testiraju kako pjeva stare pjesme :ph34r:

 

Bitno da na Nightwish temi ima opet o cemu da se razgovara! ;)

 

I ovako do septembra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekla bih da je Eva sad i zvanicno izasla. :ph34r:

 

http://rapidshare.com/files/33013383/Nightwish_-_Eva.mp3.html

hvala hvala hvala hvala

 

 

pesma kida od 3:34 - pravi Nightwish

 

 

oce li single imati samo jednu pesmu ili 2,3 ???

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ne znam sta im je trebalo da izbace ovu baladu kao teaser za novi album i naravno novu pevacicu. Odavde se nada naslutiti nista. Iskreno ova balada mi je dosadna i ni najmanje "wow, jedva cekam novi album".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...