Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Mozda je ovo i neka taktika oko dizanja prasine. Ne zaborabvimo da je NW odavno firma koja tesko da moze mnogo toga da odlucuje bez Nuclear Blasta koji ih tretira kao svojevrsne robove, pa mislim da sve ovo i nije moglo bas njihove dozvole das e dogodi. NW je neiscrpna fabrika para, tako da su za ovo verovatno postojali veoma debeli razlozi i da je postojao blagoslov njihove maticne izdavacke kuce .. no, ko ce ga znati ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva god bila, Tarja je jebala kevu sto se tice pevanja i bice jako tesko zameniti je... ja se iskreno nadam da ce poceti da se bavi ozbiljnije operom, ipak bi joj to nekako najbolje lezalo... inace, smatram da je NW rekao svoje i da je najbolje da se sada razidju ili da eventualno promene stil, recimo u thrash icon_smile.gif

Salu na stranu, zao mi je sto je Tarja otisla jer je bila glavni razlog zbog koga sam nekad volela bend icon_sad.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

estranged: A?! 'Aaaloo?! icon_spava.gif

Telcontar: Dogodilo se ono najgore? icon_cry.gif

estranged: Propusio si? icon_spava.gif

Telcontar: Ma ne icon_confused.gif Tarja je izasla iz benda! icon_cry.gif

estranged: Ko?! icon_spava.gif

Telcontar: Tarja covece! icon_cry.gif

estranged: A ona... pa dobro. icon_spava.gif

Telcontar: Dobro? E ne mogu sad da se raspravljam. Cao, cucemo se! icon_cry.gif

estranged: Ahaaa dobro... icon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gif ........ icon_cry.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_cry.gif ne znam sta da kazem... i dalje ne mogu da verujem...saznala sam jutros za to i tek me je sad strefilo...

mislim da stvarno nije bilo potrebe za ovakvom pljuvacinom jer kakva god ona bila zauvek ce biti deo nightwish-a i svih nas koji ih volimo...

ranije sam rekla da su svi iz benda (koliko god ih ja volela) zamenljivi osim tuomasa i tarje i dalje tako mislim bez obzira na sve... volim je kao i sto sam je volela (obozavala) od prvog dana i tako ce ostati no matter what...

ostaje mi samo da zalim i da se nadam da ce nova pevacica biti isto toliko fenomenalna (mada nisam neki optimista uprkos zelji da to budem)...

"An end of an Era" > upravo tako... icon_cry.gif

mozda ce nekom ovo biti pateticno ali ja moram da napisem (a zna se na koga se odnosi) :

Without you

The poetry within me is dead

tezak je ovaj zivot....moramo biti jaki

 

 

 

 

 

 

 

 

laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon one poruke usledila je prva reakcija Tarje.

Evo njenog prvog komentara koji je dala na TV-u

 

"This was in Finlands TV-news. Tarjas comment was.

"I'm shocked. The way they told this is sad and cruel. I'm also sad that my husband has been dragged into this."

Tarja is going to held press conference in November.

Tuomas told that there will be a new NW book in May, where he will explain everything."

 

Evo e-maila koji je poslala fanovima (jos uvek neznam da li je autentican, ali 99% jeste jer je sa njenog oficijalnog sajta)

 

Dear Lily, Sylvera and Purity,

 

I don't have words to express my feelings at the moment. I am devastated. This thing happened in a way that I didn't have a slight chance to give my opinion about it. I got fired out of a band that represents the last 9 years of my life and I am very sad about it. It has been very cruel the way the band handled this in public. This doesn't change the fact that we were doing amazing music together, but I will never forget the fact that they didn't give me the chance to say good bye for the people as a Nightwish singer.

 

I love you and I really hope to see you soon in my concerts. Thank you very much for your kind words and support. I will never forget you.

 

Love,

 

Tarja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salu na stranu, zao mi je sto je Tarja otisla jer je bila glavni razlog zbog koga sam nekad volela bend  icon_sad.gif

E, ako si ih volela samo zbog Tarje, ondak sve u kurac... icon_smile.gif

Ma, Tarja se ionako profenserisala zesce...

Ja bih isto voleo kada bi otisla u operske vode, ali ipak mislim da ce nastaviti svoju mtv karijericu...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

estranged: A?! 'Aaaloo?! icon_spava.gif

Telcontar: Dogodilo se ono najgore? icon_cry.gif

estranged: Propusio si? icon_spava.gif

Telcontar: Ma ne icon_confused.gif Tarja je izasla iz benda! icon_cry.gif

estranged: Ko?! icon_spava.gif

Telcontar: Tarja covece! icon_cry.gif

estranged: A ona... pa dobro. icon_spava.gif

Telcontar: Dobro? E ne mogu sad da se raspravljam. Cao, cucemo se! icon_cry.gif

estranged: Ahaaa dobro... icon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gif ........ icon_cry.gif

ti si izgleda prisluskivao icon_biggrin.gif

bilo je upravo tako...

 

 

 

dok je Tuomasa bice i NWa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...