Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

gledajte to sa vedrije strane........nightwish cje konacno imati pevacicu, a ne narikacicu.... zuba.gif ...mislim, ja stvarno volim njihovu muziku...ali me je njen glas odbijao od vecjine pesama...Sad cju konacno mocji da uzivam....sem ako ne nadju narikacicu 2 - tarjinu kopiju ph34r.gif .... mada, posle onog pisma mislim da cje se tuomas potruditi da napravi sto vecji kontrast....bog ga blagoslovio

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuchka glupa? kurva? moj komentar na ovo pukeface.gif

nije mi jasno kako mozete da budete tako lakoverni... zasto ste toliko ubedjeni da je sve ovo istina??? ja takodje smatram da je tuomas nightwish, ali bez obzira na to ne verujem da svu krivicu treba svaliti samo na jednu stranu. ova cetvorica su u pismu pretvoreni u neke svece koji nikada nista nisu zgresili... od sad bi trebalo da nastupaju sa prikacenim oreolom za glavu... zgadili su mi se i tuomas i tarja i marco i emppu i jukka... prepucavaju se kao ovi nasi malogradjani sa pinka fuj!!! a vi koji govorite kurva , crkla dabogda i sl. ste mi jos odvratniji od gore navedenih... osecam da ste se do juce u tu istu tarju kleli i drkali na nju... pokrijte se usima i ne serite jer niko od nas blage veze nema sta se tu stvarno desava...

mozda se bend raspada zato sto je tarja silovala tuomasovog caleta, otkud znate... glupi ste i verujete svemu sto vam se servira...

ja ne drzim niciju stranu jer su mi od sad pa nadalje odvratni svo sestoro (mislim naravno na nw kompaniju)...

izvinjavam se ako sam nekog uvredila, nije mi bila namera, samo sam malo temperametna i revoltirana...

pozz

wauuu......ti znas da nabrojis sve clanove benda i jos im tacno ispises imena.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, zaista mislim da to sto mi nismo znali i nismo ocekivali da ce Tarja biti sutnuta iz benda, ne znaci da nisu ni oni, cak stavise, po nekim Tuomasovim izjavama sada postaje jasno da se to spremalo vec mesecima....

Tako da nista tu nije iznenada, i odjednom...

Nit su oni tako resili za jedan da da jadnu Tacu izbace...

Samo mislim da ce ovo biti dobro za Nightwish, kao sto je bila dobra promena sa Samija na Marca... a Tarja i dalje ostaje meni jedna od zena sa najboljim glasom, a i verujem dace se odlicno snaci .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha ha, najtvishovci, cuo sam da vam ode tarja! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif e, jeba ga! nek dodje ona ruzna iz synergy-a da peva! sta bi vam falilo! i onako je bolji vokal! ( wallbash.gif ) sad cete da me pospete drvljem i kamenjem! mogla bi mozda i ana stanic da zapeva, a? ili stoja? ili... ??? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha ha, najtvishovci, cuo sam da vam ode tarja! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif e, jeba ga! nek dodje ona ruzna iz synergy-a da peva! sta bi vam falilo! i onako je bolji vokal! ( wallbash.gif ) sad cete da me pospete drvljem i kamenjem! mogla bi mozda i ana stanic da zapeva, a? ili stoja? ili... ??? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

violent.gif Posipam te drvljem i kamenjem!!! icon_smile.gif

 

Tarja je stvarno super vokal, ali naci ce vec Tuomas nesto bolje, ima tooliko sisatih zgodnih finkinja sa dobrim glasom... musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma snacice se i bend i Taca.....ima tamo Taca da bude popularno ki Evita...mada predvidjam da ce se razvesti od tog producenta........javlja mi se tako.....u svakom slucaju, jedva cekam njene solo albume, onaj singl Yhden Enkelin Unelma rulaaaaa!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala Bogu da je diva!!!! Kad moze jedna Britni, da se tu nesto kurci, a pritom nema ni g od glasovnih mogucnosti, sto ne bi Tarja sa svojim vristece-prosecnim operskim vokalom? icon_smile.gif

Da se razumemo, Tarja nije prosecan vokal. Hocu reci, tehnika je prosecna, mogla bi da bude i bolja, ali boju njenog glasa ima jako malo soprana, jer se sve svodi uglavnom na lirske i koloraturne soprancice, a Tarja bi pre spadala u neki spinto ili cak dramski sopran sto se jako ceni! Ovo vam kaze diplomirana solo pevacica laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa diplomirana solo pevaljko, ja sam i mislio na tehniku..... icon_smile.gif

Mislim, da se razumemo, Tarja svakako nije nova Marija Kalas, tako da u vecim operskim kucam bi svakako bila prosecna siolistkinja...Dakle, njena nada da postane prava diva lezi u nekom krosoveru klasike i popa (sad je to fensi kobinacija), i josh uz pomoc bogatog i uticajnog muza.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ko moze da otpeva ghost love score, bless the child, kinslayer.... ako ne tarja..

slava joj....

ja ne mogu da zamislim na sta ce sve ovo da lichi sad kada dodje nova pevachica icon_rolleyes.gif

ma breeeee....to je sve ultra zanimljivo...

jedva cekam da joj nadju zamenu...

samo da bude ribetina - ipak je to najvaznije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...