Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Ma kakva Kimberli, bre, ta nit ima dobar belting, a klasicno pevanje da ne pominjem u istoj recenici s njom...... I ne bih voleo sad da se Taca vrati, jer bi onda sve ovo bio samo marketinshki trik.....

A sto se tiche Tarjinog pevanja uzivo, svidja mi se kako joj se glas razvio u poslednjih par godina...mnogo tamniji, i nekako, s manje ostrine peva...ali tu je i ta operska moc kad zatreba, npr. Fantom, Sleeping Sun, She is Mysin.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Sta se primate da ce Kim da peva? Ubi boze koliko je to pouzdana informacija sto je lik poslao SMS! A jos plus se njen vokal ni ne uklapa u muziku NW-a, to je nesto sasvim drugo.

2) Kim je najbolji zenski vokal na planeti. Jebe kevu kako dobro peva, obozavam je. I kakve to veze ima sto je debela sa njenim vokalnim sposobnostima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ima: veca rezonantsa kutija! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ma nema to veze.

Definitivno bi bila bolja neka anonimna, ali da ima slicnu boju glasa kao i Tarja (mada to bas nije za garantovati icon_rolleyes.gif ...pa makar nek je i malo punija icon_smile.gif

Ni Tarja nije bila extra mrsava kad je NW poceo.

Xexe, nek dovedu Amy Lee! icon_smile.gificon_smile.gif posto ionako mnogo uporedjuju NW i Evanescence.. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno bi bila bolja neka anonimna, ali da ima slicnu boju glasa kao i Tarja (mada to bas nije za garantovati icon_rolleyes.gif ...pa makar nek je i malo punija icon_smile.gif

Ni Tarja nije bila extra mrsava kad je NW poceo.

 

joooooj, kakve veze ima kako izgleda.... stvarno pocinjete da potsecate na one shabane sa pinka... mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno bre! Od svih koncerata koje sam gledao, nekako mi je najdraži (uz FWTE naravno) onaj iz Torina 1999. A znate na šta je Tarja ličila tada! icon_smile.gif

 

Ako dobro peva može da bude ružna i ko ona što se vuče uz CoF!

 

Dobro, ne baš toliko... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, da, jakoooooooo je bitno kako ce nova pevacica da izgleda rolleyes.gif ... ako bude ruzna onda cete je gadjati flasama bez obzira na to kako ona peva....

eeeee, koji ste seljaci..... c c c rolleyes.gif

sta ti znas prokleti apprantice-u icon_biggrin.gif

ehhh....kako mi se sada spamuje po everdreamersima..

i meni..onako MODERATORSKI icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opooshteno ljuudi...bolje da ljulja nego da zhulja...hehehe...shalim se...zar je uopshte bitno kako ce devojka da izgleda...bar sad necemo imati onih retardiranih "metalki" koje su tako utripovale da se identifikuju sa Tarjom...od tad sam pocheo da NE volim nightwish...mozda je ovako bolje...debele devojke ne izlaze u BRAVO-u...hehe...shto je pozitivan znak...ako josh jednom cujem moju mladju fensi sestru da mi pricha o nightwishu ima da ga se odreknem zauvek...mada vec ne slusham dugo... mad.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Planet Hell

Aha, ova Veronika rula, a i slatka je!

 

Za one koji kazu da je Tarja bila skrndelj ranije, mislim, ne serite! Bila je prelepa u licu od samog pocetka, a sto se linije tiche jeste bila DEBLJA nego sada, ali ne DEBELA...Ljudi moji, mnemate vi pojma kolike su debele devojke.....

A slazem se da nova pevaljka treba da bude barem pristojne gradje i crta lica, jer ce joj to pomoci da pridobije tr00 old NW fanove koji su danonocno drkali na Tarju.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cula sam da je novi vokal u NW-u Kimberly iz Sinergy.

Izvini, ali oni nisu bas u mnogo dobrim odnosima, tako da ne vidim kako bi debela glupa svinja mogla da peva u Nightwishu...

 

2) Kim je najbolji zenski vokal na planeti. Jebe kevu kako dobro peva, obozavam je. I kakve to veze ima sto je debela sa njenim vokalnim sposobnostima?

Slomio si mi srce sada.....zasto ?

 

Moram da ti dam da cujes jos par bendova, Kimberly je pukeface.gif

 

jakoooooooo je bitno kako ce nova pevacica da izgleda

Naravno da jeste, necu da gledam neku debelu, ruznu, raspalu gaborku kako peva u mom omiljenom bendu...

 

Znam ja ko ce da bude nova pevaljka i iznenadicete se, ali jos nista ne smem da otkrivam...znam je licno... evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...