Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

@ GolluM - Jedina stvar koju na celome svetu imam da zamerim Alexi-u je to sto je jebao debelu raspalu drolju. Oduvek sam je mrzeo, a kad se posvadjala sa Nightwishom, mrzim je josh vise...verovatno bi ja i voleo Sinergy da ne znam da peva ona, ali mi se ni njen vokal ne svidja uopste...

 

Dobro, izvuko si se... za sada icon_biggrin.gif

 

A inace bubnjar guardiana je tip, a ni oni nisu posebno lepi, tako da..dok ne cujem kako svira, i sta slusa, ne smeta mi, moz da bude ruzan ko i Iron Maiden-i...naravno da je pozeljno da bude dobar frajer, ( kao tip na mom avataru icon_wink.gif ) il Alexi, Jane, Jani, Tuomas, Jukka, Johny Depp, ili ko god vec..

 

Pa oni nisu uopste lepi, samo su smekeri icon_cool.gif Misllim, kako ne gotiviti debelog Hansija? icon_biggrin.gif Ali sa njim to nije slucaj, pa pogledaj ga samo na sta lici! Svi clanovi BG-a treba da imaju dugu kosu, pa onda da svi deluju kao autoritet, sto i jesu. A ne ovako, imaju celavog supka sa mindjusom i kikicom na bradi do pupka koji slusa Soilwork. Sa sve seljackim osmehom. Uzas.

 

Da imamo koga da volimo, obozavamo, klanjamo mu se, drkamo na nju, prosimo je, volimo, saljemo joj ruze, ostalo cvece, ljubavna pisma i mailove, da unapredimo svoje sexualne fantazije... jel ti to dovljan razlog ?

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel' uspeo neko da iskopa sa neta informaciju o tome ko sve od vokala dolazi u obzir (bar sto se poznatijih tice)?

Ne ide to bash tako...Moze se nagajdati do sutra, kao sto svi rade..Cinjenica je da necemo saznati dok tuomi ne objavi zvanicno.I nema vise smisla nagadjati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuomas je rekao da josh uvek nema pojma ko bi bio nova pevaljka, mada ja mu posle ovog s Tarjom nishta ne verujem, ko zna,. mozda je vec zbudzio zamenu!

 

A sto se tiche Veronike, mislim da bi se njen glas uklopio u NW ziku, ali fora je sto Finci imaju zeshce komplekse prema Rusima, tako da chisto sumnjam da bi primili Ruskinju u ekipu, a fora je josh shto Nika slusha vishe klasiku no metal, a verovatno im je dosta klasichnih devojki (dodushe, ja ih obozavam!)... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planet_Hell Posted on 5. 11. 2005, 00:12

  i ja tako mislim..

ali o5 niko ne moze pevati stare pesme bolje od tarje

valjda.. 

slazem se sa tobom... nadam se da niko vise nece pljuvati po njoj, sta god da ispadne, jer ipak smo je voleli... mislim, nije umrla biggrin.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...