Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Slomio si mi srce sada.....zasto ?

 

Sta cu kad sam sadista icon_biggrin.gif Salim se, sta joj fali? Bas ima onaj jebacki vrisak, njen glas mi savrseno odgovara. I veselo peva, ne ko one propale goticarke, smorim se cim nesto otpeva.

 

Moram da ti dam da cujes jos par bendova, Kimberly je pukeface.gif

 

Za razmenu sam uvek otvoren pivopije.gif A na koje bendove mislis?

 

Naravno da jeste, necu da gledam neku debelu, ruznu, raspalu gaborku kako peva u mom omiljenom bendu...

 

Ccc, a onda ti kao "izgled nije bitan" icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, apprentice sam pa nemam blage veze sa muzikom, odlicno rezonovanje!!!

pa hvala bogu da sam apprentice, ne pada mi na pamet da ceo dan blejim ispred kompa ko neka jadnica koja nema pametnija posla i da se hvalim kako sam moderator na nekom forumu i da ima 100000 postova.... ali dobro, ti ocigledno nemas interesantan zivot tako da ti nista drugo i ne preostaje osim da buljis u kompjuter po ceo dan......

ovim nisam mislila da uvredim moderatore, samo odgovaram doticnom sa 100000 postova...

izadji negde malo, lepo je napolju, zahvalices mi se kasnije na savetu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, apprentice sam pa nemam blage veze sa muzikom, odlicno rezonovanje!!!

pa hvala bogu da sam apprentice, ne pada mi na pamet da ceo dan blejim ispred kompa ko neka jadnica koja nema pametnija posla i da se hvalim kako sam moderator na nekom forumu i da ima 100000 postova.... ali dobro, ti ocigledno nemas interesantan zivot tako da ti nista drugo i ne preostaje osim da buljis u kompjuter po ceo dan......

ovim nisam mislila da uvredim moderatore, samo odgovaram doticnom sa 100000 postova...

izadji negde malo, lepo je napolju, zahvalices mi se kasnije na savetu....

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

bolje da blejim nego da lose raspolozenje istresam na YUMu... icon_razz.gif

kao sto vecina radi.... ma icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

nemo` da se uvredis.. cika fanta se samo shaliJo icon_biggrin.gif

nesto sam u icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif raspolozenju icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

` think I crazy icon_rockdevil.gif so tr00 icon_smile.gificon_rockdevil.gifevotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahhaa..cuti, nemoj da pocnem da pricam o serovanju, forvardovanju, slemovanju, cooliani, i slicno...apprencite-u icon_mrgreen.gif

 

@ GolluM - Naravno da mi je izgled bitan, da ne mislis da bi gledo ( ili jebao ) nekog debolog ruznog zadriglog smrada, kome je picka izmedju sisa, ima celulita za izvoz kompletnom fashionTVu i veci pivski stomak od mene ( i jos da ima pirsing na bradavici..ili klitu... JOJ FUJ, zamislio sam to, idem da ispovracam sve sto sam malopre pojeo... )

Ah da, sve bendove sa zenskim vokalom a da nisu Sinergy icon_wink.gif

 

A,da Tuomas je sam rekao da ce naci novu pevaljku i da nema sanse da nastave samo sa Marco-om icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel osecate kako ce biti na ovom forumu kad dodje nova pevaljka.

 

" ma nema nishta bez tarje"; "tarja je bila zakon" ; "nightwish vishe nikad nece biti ono shto je bio pre" i sl.

 

prava shteta! fuck!!!

Nece biti bas tako...

Mislim, ja sam se prilicno brzo navik'o na to da Tarja nije vise u bendu...Nije mi cak bilo ni zao...A bilo je i ocekivano...

Tarja je proslost, jebes proslost - gledaj buducnost!

Naci ce NW novu pevaljku, snimice novi album i bice super ko i dosad!

A posto sam ja veciti optimista: naci ce neku sisatu ribetinu koja peva bolje od Tarje i oskudno se oblaci! mhihi.gifmrred.gif

icon_da.gifmusik20.gificon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ GolluM - Naravno da mi je izgled bitan, da ne mislis da bi gledo ( ili jebao ) nekog debolog ruznog zadriglog smrada, kome je picka izmedju sisa, ima celulita za izvoz kompletnom fashionTVu i veci pivski stomak od mene ( i jos da ima pirsing na bradavici..ili klitu... JOJ FUJ, zamislio sam to, idem da ispovracam sve sto sam malopre pojeo... )

Ah da, sve bendove sa zenskim vokalom a da nisu Sinergy icon_wink.gif

Dobro, al sto me onda pljujes kad kazem da je novi bubnjar Gardijana celavi mentol i da treba da bezi od svetinje i da se uhvati Korna? icon_biggrin.gif

 

Napljuva ti Sinergy ko da je sam Djavo icon_biggrin.gif I ne zaboravi da je Alexi jebo Kim, tako da mozes i ti icon_da.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, al sto me onda pljujes kad kazem da je novi bubnjar Gardijana celavi mentol i da treba da bezi od svetinje i da se uhvati Korna? icon_biggrin.gif

 

Napljuva ti Sinergy ko da je sam Djavo icon_biggrin.gif I ne zaboravi da je Alexi jebo Kim, tako da mozes i ti icon_da.gificon_biggrin.gif

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Podrzavam!

Narocito ovo za novog bubnjara Guardiana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ GolluM - Jedina stvar koju na celome svetu imam da zamerim Alexi-u je to sto je jebao debelu raspalu drolju. Oduvek sam je mrzeo, a kad se posvadjala sa Nightwishom, mrzim je josh vise...verovatno bi ja i voleo Sinergy da ne znam da peva ona, ali mi se ni njen vokal ne svidja uopste...

 

A inace bubnjar guardiana je tip, a ni oni nisu posebno lepi, tako da..dok ne cujem kako svira, i sta slusa, ne smeta mi, moz da bude ruzan ko i Iron Maiden-i...naravno da je pozeljno da bude dobar frajer, ( kao tip na mom avataru icon_wink.gif ) il Alexi, Jane, Jani, Tuomas, Jukka, Johny Depp, ili ko god vec..

 

naci ce neku sisatu ribetinu koja peva bolje od Tarje i oskudno se oblaci!

Iz tvojih usta u Tuomasove usi ! Uostalom mogu moju ribu da uzmu da im peva, odlicno peva...da mogu da se krucim da me seta pevacica Nightwisha...

 

ZASTO???

Da imamo koga da volimo, obozavamo, klanjamo mu se, drkamo na nju, prosimo je, volimo, saljemo joj ruze, ostalo cvece, ljubavna pisma i mailove, da unapredimo svoje sexualne fantazije... jel ti to dovljan razlog ?

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...