Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta treba da uradim da i ja imam ovakvu temu na kojoj cu se zajebavati sa drustvom,a da ne dobijem war,ban ili da je neka stoka ne zatvori?Jel moram da budem mod ili moze nesto da se sredi?Poslednji put kad sam pokusao nesto ovako,bio sam banovan na mesec dana.Ozbiljno pitam,pomozite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga...Vidim ja,bas vama lepo,boli vas kurac,pa reko - i ja malo da se zezam...

Pa ne brani ti niko da ucestvujes u raspravi icon_wink.gif

 

Za pocetak, daj ocenu najjaceg izdanja sa www.krvprodukcija.tk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto? Zbog 725 poseta?

 

Uskoro ce Bjecki Djecki izdanje, a mogao bi i Bethor sa Grind Core Tribute-om, to je davno najavljeno, planira se za jesen, pa ce se videti ko kosi a ko vodu nosi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tzaki, rekao mi Zec da te video sa nekom plavušom u gradu, i da će ti rado srediti neke dečkiće, ako ti nju njemu središ orangelistening.gif

Ko bi rekao da zec vidi na tu daljinu (i razlikuje boje). Ona je najnoviji clan ekspedicije u Rumuniju i vjerovatno sad ovo cita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko bi rekao da zec vidi na tu daljinu (i razlikuje boje). Ona je najnoviji clan ekspedicije u Rumuniju i vjerovatno sad ovo cita.

Moze citati koliko hoce, kao i svi tvoji tzv. clanovi te tzv. ekspedicije u tzv. Rumuniju, ali na kraju niko nece tzv. otici.

 

To je svima jasno, onoliko koliko Invictusu nije jasno da ne moze pisati kose reci na forumu, kontam da je ovo pre trebalo biti veliko slovo z icon_wink.gif

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лаки, има ли ова тема неку сврху постојања, или је користите само за размену приватних фотографија и четовање?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dve svrhe:

 

1. sastav nesto kao i radi, to znam iz prve ruke. Planovi postoje, ne znam samo zasto ih ne pominju.

 

2. sluzi kao istresanje potrebe za spamom, s obzirom da se na ovaj nacin umanjuje spam na ostalim temama icon_wink.gif Na svakom podforumu bi trebala biti jedna ovakva tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih ono najbitnije:

 

uskoro ce sredjivanje domace scene, delice se na podforume, pa ce i ovo biti regulisano i postavljeno gde joj je mesto (za sad na demo scenu).

 

Ne mogu docekati da se vec jednom srede ovde stvari, mnogo je uzasnih tema koje treba unistiti.

 

I Bosko, ipak mislim da bi thrash bendove trebalo vratiti na domacu scenu, jer se to ne radi ni sa jednim drugim zanrom, zbog toga i imamo domacu, ovako izgleda kao da se ljudi namerno izdvajaju.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cemu ovakva obavjestenja na temi jednog ozbiljnog benda? Pa ne mora se valjda uvijek pisati iskljucivo o radu benda. Ovo je prije svega mjesto za druzenje ljudi sa zajednickim interesima.

Bjecki rade kao ludi. Ljeto je lose vrijeme za objavljivanje albuma pa je to jedan od razloga sto je tema malo otisla u stranu, ali kome smeta ima jos milion tema pa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uprkos mnogobrojnim klevetama o neaktivnosti BjDj, danas je jedan "Djecak" dobi poziv da, uz pomoc jednoga clana INTERFECTORa, pripomogne PARASTOSu u odredjenom dogadjaju koji ce se odigrati 23. ovoga mjeseca! ceka se potvrda INVICTUSa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...