Jump to content

Tiarah


Recommended Posts

  • 1 month later...

Marjane, sta se desava sa vama... Nema vas... icon_smile.gif

Treznimo se pukeface.gif od koncerta u Mojo ( sa Green Division-om ). Momci su bili do jaja. Svaka im čast, doneli su pojačala ( Marshall JCM800, Marshall JMP 1 i za bass neku zver od Ampeq-a ) i ponudili nam da cepamo na tome kako bi uštedeli oko opreme. Zvučalo je ko da kolješ! Totalna žurka, opšti haos. Do sada najbolji naš nastup u Mojo-u, barem po mišljenju ljudi koji su nas svaki put ispratili. Lokal je bio pun do WC-a... i naravno spremamo se za Novu Godinu pivopije.gif pošto ćemo svirati na nekoj privatnoj žurci... ima da riknemo... i ono najvažnije spremamo promo dvd sa pesmama, tekstovima, live snimcima, raznim zezalicama... a ove nedelje ćemo nasnimiti još par pesama ako se ne prepariramo od alkohola preterano...

POZDRAV DOWNSTROY-u!!!

Edited by Skin Manikin

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Evo ljudi, radimo na novim pesmama, za sada ih ima 17 za svirke a možda uradimo i neke snimke... nove pesme će biti možda malo tvrđe... u međuvremenu ( za one koje interesuje i ne poseduju pesme ) evo još 2 od projekta CHAINROOM, koji će biti odrađen sa zanimljivom grupom muzičara.

 

Gitaru je odradio Boban Macura (ex-Nevergreen, Green Divison) a vokale sam napevao ja (ali samo za ovaj preview) pevač za live kojeg smo odabrali je mnoogo brutalniji i iskusniji, ja ću zauzeti mesto ritam gitariste i back vocal...

 

http://www.tiarahonline.com/music/Chainroom-Know_Me_Now.mp3

 

http://www.tiarahonline.com/music/Chainroo...le_and_Gray.mp3

 

Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj, pa jel koristiš FlashGet ili nešto slično? Majke mi, do sada se niko sem tebe nije žalio ( mada to ne znači da je sve bilo u redu icon_wink.gif ). Možda kenja i drugima. Ja sam probao download sad i totalno je ok. Nego, ako imaš XP možta imaš problema sa načinom merenja in-out saobraćaja ( to mi je objasnio niki lik iz provajdinga za wireless ) i treba ti zakrpa ENU_Q832483_MDAC_x86.EXE ( oko 2 MB ) koju možeš naći na Microsoft-ovom web sajtu. U slučaju da je instaliraš, ako koristiš wireless, provalićeš da ti server obračunava mnogo manji protok ( manje treba da platiš ) jer je sinhronizacija korektno podešena dok u default-u windows sinhronizuje i babe i žabe s brda s dola pa ti u nekim slučajevima možda nije dobar checksum fajla na kraju download-a... tj. ovako ispadne što mi je lik objasnio... a i stvarno mi je manji račun... ali svo ovo jebavanje bi trebao da ispravi i FlashGet ali samo u slučaju downloada!!!

 

A se ja sad nasra.... ko da je ovo forum sveta kompjutera... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Brate, otkad mi vas je Dusan preporucio, skinuo sam sve stvari i vrtim ih k'o manijak. jos mi se nije desilo da neki nash band ovoliko zgotivim...

Marjane, da si se pojavio u BG-u za weekend, da pravimo sranje posle Apocalyptice pivopije.gif , oce Pici da pravi zurku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je preiskusno odradjena. Bash sam komentarisao s drugarima juce...kapiram, najbolja stvar kod Tiare je sto ljudi znaju kad je dosta, tj. kad nesto zvuci optimalno bez nekog ne-znam-kakvog muziciranja...dok se mi ostali proseravamo u komplikovanoj svirci i cesto preteramo.Odlicna stvar. Sve zene kojima sam pustio su pale icon_smile.gif

 

Inace, na kom Szieget stageu svirate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je preiskusno odradjena. Bash sam komentarisao s drugarima juce...kapiram, najbolja stvar kod Tiare je sto ljudi znaju kad je dosta, tj. kad nesto zvuci optimalno bez nekog ne-znam-kakvog muziciranja...dok se mi ostali proseravamo u komplikovanoj svirci i cesto preteramo.Odlicna stvar. Sve zene kojima sam pustio su pale icon_smile.gif

 

Inace, na kom Szieget stageu svirate?

Zahvaljujem icon_rockdevil.gif Na Szigetu cepamo na TALENTUM stage-u, datum nemam pojma, javiću vam sutra! POOOOZDRAV!!!!

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='3. 6. 2006, 18:43'] Shteta shto niste svi doshli u BG danas...Sve u svemu, puno pozdrava, pa se vidimo, nadam se, uskoro! pivopije.gif

Pa tmo su moja devoka i Nikola. Ja nsam mogo, do sad smo imali probu. Sprmamo se za gigove.... sad smo već pijani ko govna. LESHINEEEE!

 

POZDRAV SVIMA TAMO!!!!

 

IMA DA ODEM SA GAJBOM RAKIJE PA DA VAS NALIJEM!!!

 

pivopije.gificon_rockdevil.gif

 

\m/ mIm \m/ - METAL, FUCK IT, METAL!!!!

 

CHEEERRRRRZZZZZZZ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kewl je nova stvar ali su meni i dalje favoriti "Silence" i "Turn Away".

 

Skinuh danas i dve nove stvari od Chainroom (jos koju pesmu i imacu ceo album he he). I one su kewl mada sam skontao da su sve agresivniji i agresivniji... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kewl je nova stvar ali su meni i dalje favoriti "Silence" i "Turn Away".

 

Skinuh danas i dve nove stvari od Chainroom (jos koju pesmu i imacu ceo album he he). I one su kewl mada sam skontao da su sve agresivniji i agresivniji...  icon_uhoh.gif

 

Evo neshto novooooo.....::::

 

PnM - Cut (the Essence)

PnM - Dream of Life

 

Feeling je> Meshuggah, Soilwork i neki nasi tripovi... pijani...

 

user posted image

 

Evo poklon ljudima, Pici (Dule iz Draconic-a) i ja, Marjan napravismo pesmice. Nije mixano, ima greshaka ali.... ko voli nek izoli.... (al sam pijan ko 3 govneta...)

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

CHEERZ...

Edited by Skin Manikin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...