Jump to content

Tiarah


Recommended Posts

Evo neshto novooooo.....::::

 

PnM - Cut (the Essence)

PnM - Dream of Life

 

Feeling je> Meshuggah, Soilwork i neki nasi tripovi... pijani...

 

user posted image

 

Evo poklon ljudima, Pici (Dule iz Draconic-a) i ja, Marjan napravismo pesmice. Nije mixano, ima greshaka ali.... ko voli nek izoli.... (al sam pijan ko 3 govneta...)

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

CHEERZ...

Aha znaci to su te grozne stvari o kojima sam slusao sinoc. Ajde sad cu da cujem... orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, word of stupid: svaki link koji je postvaljen za Chainroom meni aktivira Quicktime extenziju i onda samo mogu da slusam stvar u streamu. Kako da je skinem , BREEEEEEEE???!!! icon_evil.gif

ovo bi trebalo da radi posao. mada, nisam josh probao.

 

https://addons.mozilla.org/firefox/2390/

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh PnM... cekaj sta je PnM? icon_confused.gificon_smile.gif

Kewl su pesme... nisu bas hitovi ali su skroz dobre! Good job! icon_rockdevil.gif

 

Kad sam vec spomenuo job... jel znate vi za ovaj job?!

 

user posted image

(billboard u Budimpesti).

 

Skin Manikin ti znas madjare tu. Sta je Legjobb?! icon_smile.gif

Btw upoznao sam jednu madjaricu sinoc, necija devojka iz Tiarah. Mozda tvoja?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tmo su moja devoka i Nikola. Ja nsam mogo, do sad smo imali probu. Sprmamo se za gigove.... sad smo već pijani ko govna. LESHINEEEE!

 

POZDRAV SVIMA TAMO!!!!

 

IMA DA ODEM SA GAJBOM RAKIJE PA DA VAS NALIJEM!!!

 

pivopije.gificon_rockdevil.gif

 

\m/ mIm \m/ - METAL, FUCK IT, METAL!!!!

 

CHEEERRRRRZZZZZZZ....

Ako je to ona rakija ili barem kavliteta blizu iste kao ona koju smo juche probali, zheljno ishchekujemo tvoj dolazak! laugh.gif

 

E da, stvarno, samo da se malo prolepsha ovo vreme pa da organizujemo neku bleju i sviranje! pivopije.gif

 

Pozdravi celu ekipu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh PnM... cekaj sta je PnM? icon_confused.gificon_smile.gif

Kewl su pesme... nisu bas hitovi ali su skroz dobre! Good job! icon_rockdevil.gif

 

Kad sam vec spomenuo job... jel znate vi za ovaj job?!

 

user posted image

(billboard u Budimpesti).

 

Skin Manikin ti znas madjare tu. Sta je Legjobb?! icon_smile.gif

Btw upoznao sam jednu madjaricu sinoc, necija devojka iz Tiarah. Mozda tvoja?!

Legjobb = Najbolje

 

To da, upozno si Maritu. To je moja riba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marjane, Care!!! Da li si ti svestan da Glavonja (Pici, Dule, Skool, OldSkool... icon_wink.gif ) za ceo svoj zivot nije smislio sve skupa 5-6 riffova!!! icon_smile.gif a sada je za par dana sa tobom uradio cele 2 pesme!!?! + sto su pesme bas super! kako mi je opisao mislio sam da su 100% klishe... ali, nisu! bas su dobre! Bas ste sjajan tandem! icon_wink.gif a i Tiarah je bas super! doduse, meni se vise dopadaju one starije stvari...

 

Pozdrav tebi, Maritii, Nikoli, Aniti i ostaktu ekipe!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marjane, Care!!! Da li si ti svestan da Glavonja (Pici, Dule, Skool, OldSkool... icon_wink.gif ) za ceo svoj zivot nije smislio sve skupa 5-6 riffova!!! icon_smile.gif a sada je za par dana sa tobom uradio cele 2 pesme!!?! + sto su pesme bas super! kako mi je opisao mislio sam da su 100% klishe... ali, nisu! bas su dobre! Bas ste sjajan tandem! icon_wink.gif a i Tiarah je bas super! doduse, meni se vise dopadaju one starije stvari...

 

Pozdrav tebi, Maritii, Nikoli, Aniti i ostaktu ekipe!!! pivopije.gif

Bice brutale CARE, ali treba malo da se reklamiramo biggrin.gif U planu je par brutalnijih stvari, ali to radimo na gigovima.

 

Ima da ih snimim za tebe i ekipu!!! icon_rockdevil.gif

 

Pici je genije!!!! Samo treba da ga kontate!!! Ima brutalne ideje!!! Za 10 dana, s njim bi napravio 10 pesama ali boljih od onih koje smo odradili!!!

 

pivopije.gif

Edited by Skin Manikin

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa verovao sam da ces doci sinoc sa tvojima na Apokaliptiku pa posle do nas na zapijanje... sad.gif sada sam sumnjicav! icon_smile.gificon_smile.gif ma, daj... icon_wink.gif nemoj me nikada shvatati previse ozbiljno! icon_wink.gif A za exiranje i riffovanje nikada nije problem! musik19.gificon_wink.gif e! mogli bi da se dogovorimo za neku razmenu dobara...? neka rakija po principu litar za litar! icon_smile.gif mnoogo bre dobra bila ona od sinoc! pivopije.gif aj o tome cemo otom-potom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa verovao sam da ces doci sinoc sa tvojima na Apokaliptiku pa posle do nas na zapijanje... sad.gif sada sam sumnjicav! icon_smile.gificon_smile.gif ma, daj... icon_wink.gif nemoj me nikada shvatati previse ozbiljno! icon_wink.gif A za exiranje i riffovanje nikada nije problem! musik19.gificon_wink.gif e! mogli bi da se dogovorimo za neku razmenu dobara...? neka rakija po principu litar za litar! icon_smile.gif mnoogo bre dobra bila ona od sinoc! pivopije.gif aj o tome cemo otom-potom!

Ja nisam obećo za juče. Piciju sam reko da treba da imamo probu pošto smo u kurcu. Da je do mene, VERUJ MI, ja bi bio tamo. Ja sam alkos, dosadna mi Senta a i riba mije bila tamo icon_mrtav.gif Ovde mi sve dosadno, a i bio bi mi trip do kolena da sam vas sve upozno pošto sam čuo puno o vama.

 

Nemojte se ljutiti ljudi! Za 3 sata sviranja, ovde sam se smaro 8 sati bez pića i društva... nisam tako zamislio subotu dok mi buraz cepa pred Apokaliptiku a moja riba cuga sa vama u BG... (sad ću da se rasplačem)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej! k'o sto rekoh, samo opusteno! niko se ne ljuti! samo sam rekao da samo te ocekivali i da bi bila loodnica da si i ti bio! nema veze... mladi smo, ima za nas vremena...! mada mi nije jasno zasto ti je Senta dosadna...? Glavonja se bas odusevio! kada se vratio, celu noc mi je pricao dogodovstine iz Sente! na stranu sto sam ja istog jutra imao obaveze na faxu! icon_wink.gificon_smile.gif jbt. ova soba postade nas chat! icon_wink.gif jos jednom, samo opusteno... bice jos prilike! icon_wink.gif i da se svira i da se pije! pivopije.gif ajd zdrav ti nama bio, odoh ja malo da spavam...!

 

Pozz icon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...