Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E,momci razocarali ste me pre izvesnog vremena,tj pre koju nedelju,kad ste svirali kao "COB tribute".Samo je zadnja pesma bila COB.Mislim,ne kazem ja da su Scorpionsi i sl losi,ali mislim da taj tip svirke vama def. ne stoji.Jedino mi se svidela Angels Dont Kill,ali i to je bilo prazno,zato pod hitno nabavljajte ritam gtr.

 

Poz

 

pivopije.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,sto ja pevam.....to niko ne peva tako icon_smile.gif

 

Ja nisam mog'o da stignem (sta serem,nisam im'o kinte da udjem) kad ste vi svirali,i,k'o za bedu sam usao kad ste vi prestali da svirate icon_mad.gif

Morate da zvucite raspad,jer ste ionako prestali da budete tr00,ovako pokusajte da delujete tr00 laugh.gif

Sve u svemu.....ajd da pravimo neku svirku da sviraju Iznutrice,ESS i vi pivopije.gif

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,momci razocarali ste me pre izvesnog vremena,tj pre koju nedelju,kad ste svirali kao "COB tribute".Samo je zadnja pesma bila COB.Mislim,ne kazem ja da su Scorpionsi i sl losi,ali mislim da taj tip svirke vama def. ne stoji.Jedino mi se svidela Angels Dont Kill,ali i to je bilo prazno,zato pod hitno nabavljajte ritam gtr.

 

Poz

 

pivopije.gif

Eh, nazalost totalno si u pravu... Medjutim za ovaj tribute cemo raditi Ozzy-ja megadet, slayer i slicne stvari. Kad se ustalimo sa ritam gitaristom i eventualno nadjemo pevaca koji moze da izgura te stvari to ce zvucati mnogo bolje i nadam se da cemo popraviti utisak...

 

Boddom tribute cemo sigurno raditi za sledeci Demo masters, ali za to nam treba malo vise vremena, u medjuvremenu mozda odsviramo Red light in my eyes (part I) na ovom polufinalu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeee!

 

 

 

 

a kako to da vam treba vremena za bodome, pa nisu oni TOLIKO teski za sviranje..... biggrin.gif

Pa nisu toliko, ali nas je Olga obavestila za Demo Masters Tribute, desetak dana pred svirku, tako da smo imali samo dve ili tri probe, a za Bodome bi ipak trebalo malo vise! Anjih hocemo bas ljudski da spremimo, jer sa Cokom i Matijom na vokalima mozemo da budemo original Bodomi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daklem za polufinale cemo najverovatnije spremiti:

 

Ozzy - Crazy Train

 

Slayer- Seasons in the Abbyss

 

Bildren of Choddom- Silent night - Boddom night

 

Alice Cooper - Poison

 

i verovatno cemo ponoviti Hurikan i Running wild...,

a boze zdravlja ako stignemo i Red Light, ali samo oprezno da se ne bi raspadali....

 

Nije da nam se tako nesto desavalo, ali za svaki slucaj mhihi.gificon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daklem za polufinale cemo najverovatnije spremiti:

 

Ozzy - Crazy Train

 

Slayer- Seasons in the Abbyss

 

Bildren of Choddom- Silent night - Boddom night

 

Alice Cooper - Poison

 

i verovatno cemo ponoviti Hurikan i Running wild...,

a boze zdravlja ako stignemo i Red Light, ali samo oprezno da se ne bi raspadali....

 

Nije da nam se tako nesto desavalo, ali za svaki slucaj mhihi.gificon_uhoh.gif

icon_rockdevil.gificon_wink.gif

 

ali obavezno bi kvik or bi ded...i to matija da peva! icon_da.gif

 

 

 

a choddomi...... makar boddom after midnidht. ili warheart. ili hate me. ili hellion. u stvari, ne mora hellion. moze i children of boddom.

 

 

 

zajebi, uradite ceo tribjut i uradite sve pesme, taman za novu godinu svirkica od par sati.... samo vi.... mrred.gif i takoooo.... hehe.... violent.gif

 

 

icon_cool.gifwallbash.gifpivopije.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gificon_wink.gif

 

ali obavezno bi kvik or bi ded...i to matija da peva! icon_da.gif

 

 

 

a choddomi...... makar boddom after midnidht. ili warheart. ili hate me. ili hellion. u stvari, ne mora hellion. moze i children of boddom.

 

 

 

zajebi, uradite ceo tribjut i uradite sve pesme, taman za novu godinu svirkica od par sati.... samo vi.... mrred.gif i takoooo.... hehe.... violent.gif

 

 

icon_cool.gifwallbash.gifpivopije.gifpukeface.gif

Ma sve moze ali pored tributa moramo da zavrsimo ostale pesme:

Ostale su nam jos Dark Dream (ova pesma ce biti i najduza-doom/black pesmica),In memory of fallen,i medina i manjina pesma.

I onda snimanje albuma.

Nista lakse icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...