Jump to content

Powerwolf


WoI

Recommended Posts

Super album, mnogo mi bolje legao od prošlog. Samo me brine što je paljevinski mnogo, takvi brzo dosade ali videćemo.

Evo verzije sa bonus diskom na 320kbps: http://www.mediaboom.org/348564-powerwolf-blood-of-the-saints-limited-edition-2011.html

Da, istina, prilicno je paljevisnki ali izgleda da su ovaj album bas pravili za njihove live nastupe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

biram kad cu da izadjem sa festivala i da odem do sanka ili restorana za vreme progpower-a, za sad je izmedju mob rules i powerwolfa :D

 

mada powerwolf su bar smesni na bini koliko sam skapirao.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ima ovaj bend nesto bog'me...

 

Ubacio skoro u listu novi album, cisto da vidim par pesama sta se tu desava, sa rukom spremnom na shift+delete kombinaciji, medjutim vec posle prve dve sam uzivao... Posle toga svukog sve ostalo, i evo probam ovih dana, u principu, najbolji mi ovaj novi kapiram samo zato sto sam ga prvog cuo :] Uglavnom ista formula i isti fazoni, ubercatchiness na 215%, vrlo zabavno takodje, posebno zbog lirika... Fine bend sve u svemu.

 

Mrtvi decaci ne placu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

The upcoming POWERWOLF album is called "Preachers of the Night", and will contain 11 brand-new wolfish anthems to heaven, hell and heavy metal. For now, here´s the tracklist:

 

1. Amen & Attack

2. Secrets Of The Sacristy

3. Coleus Sanctus

4. Sacred & Wild

5. Kreuzfeuer

6. Cardinal Sin

7. In The Name Of God (Deus Vult)

8. Nochnoi Dozor

9. Lust For Blood

10. Extatum Et Oratum

11. Last Of The Living Dead

 

 

 

635388472319_543838472335574_1685361478_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ovaj bend nesto bog'me...

 

Ubacio skoro u listu novi album, cisto da vidim par pesama sta se tu desava, sa rukom spremnom na shift+delete kombinaciji, medjutim vec posle prve dve sam uzivao... Posle toga svukog sve ostalo, i evo probam ovih dana, u principu, najbolji mi ovaj novi kapiram samo zato sto sam ga prvog cuo :] Uglavnom ista formula i isti fazoni, ubercatchiness na 215%, vrlo zabavno takodje, posebno zbog lirika... Fine bend sve u svemu.

 

Mrtvi decaci ne placu.

 

Jebem li ga, ja više puta iznova i iznova pokušavao da ih slušam i nikako mi ne ide :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

1436444359_91mjh4-nfpl._sl1500_.jpg

 

http://www.mediaboom.org/432024-powerwolf-blessed-and-possessed-deluxe-edition-2015.html

 

Imao sam vec prilike ovih dana da cujem album pa da reknem koju: apsolutno po Powerwolf formuli koja se meni vec izlizala i dosadila. Sve je na mestu, refreni, epika, huge i bombastic sve zvuci ali bend je one trick pony i to je to, ko moze da prati neka izvoli... ja gubim zivce. Prvi album je definitivno bio najbolji jer je najmracniji ali naravno da su disovali to zbog danasnjeg pristupa. Inace nije pomenuto na temi ali sa proslim su uzeli prvo mesto zvanicne liste albuma u Svabiji, voleo to neko ili ne Powerwolf i Sabaton su danas najveci power bendovi i to je cinjenica. Na moju zalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...