Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

Ma imam majice, ali nikako da nadjem sodom grrrrrrrrrrr!

Bla......... eh sad ce da udjete u to treba li nositi majice i reci "ja sam metalac" ili ne treba.

Kao da je bitno, neka radi svako sta hoce.

Poz.

 

Edited by Black_Totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god ti kazes ortak.Mada ja to ne radim... no.gif

Hm,nosenje metal majci ne vidim kao dokazivanje da si tr00 i slicno..

Majica je majica,a svako ima svoj ukus sto se tice oblacenja.

Vise volim da obucem Slayer majicu nego neku markiranu,pravljenu po najnovijem trendu, odecu.Ali ne zbog toga sto ja kao pokazujem neki bunt, zelim da se razlikujem ili slicno..to su gluposti.

Jedini razlog je sto se to meni svidja.Za sada.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siguran sam da postoji bolji nacin potrosis pare.Ako nevolis pivo onda drugo kreativnije.Ajd mi odgovori zasto bas majice kupijes?Ja to gledam kao psihologiju mase sta rade svi to radim ja....

Ja sam kupovala majice dok sam isla u srednju skolu, sto je normalno, jer je to neki vid identifikacije sa sebi slicnima. Sada mi stvarno ne pristaje da nosim te majice, ni zbog godina, ni zbog posla kojim se bavim, a majice cuvam kao uspomenu na ta lepa i srecna razdoblja mog zivota. Sto se tice trosenja novca, ne treba tu biti mnogo kreativan, narocito ko je zenskog pola...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siguran sam da postoji bolji nacin potrosis pare.Ako nevolis pivo onda drugo kreativnije.Ajd mi odgovori zasto bas majice kupijes?Ja to gledam kao psihologiju mase sta rade svi to radim ja....

Zasto bas majice?Zasto bas pivo?

Kazes psihologija mase..moguce je da ima i takvih slucajeva,kod mene nije.

Ti namerno ne zelis da nosis metal majice, i to ti je takodje cista psihologija.

Na neki nacin se ogranicavas, iako mislis da si " sireg vidika " ..

Ali to je i normalno, mi ljudi se i vodimo ogranicenjima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kupovala majice dok sam isla u srednju skolu, sto je normalno, jer je to neki vid identifikacije sa sebi slicnima. Sada mi stvarno ne pristaje da nosim te majice, ni zbog godina, ni zbog posla kojim se bavim, a majice cuvam kao uspomenu na ta lepa i srecna razdoblja mog zivota. Sto se tice trosenja novca, ne treba tu biti mnogo kreativan, narocito ko je zenskog pola...

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

JA 90% majica kupujem zbog slike, ono fazon gotivna mi slika na majici, jedino mi je trulo sto sa slike ne mogu da skinem ime benda icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti namerno ne zelis da nosis metal majice, i to ti je takodje cista psihologija.

Na neki nacin se ogranicavas, iako mislis da si " sireg vidika " ..

Ali to je i normalno, mi ljudi se i vodimo ogranicenjima..

Opa sada smo krenuli da sudumo!Nemoj da sudish i da govoris sta ja jesam ili nisam molim te.Ja nikada nisam rekao da sam 'Sireg vidika' niti zelim da me tako ljudi gledaju.Samo izvodim argumentaciju zasto ne volim da nosim metal majice.To je bas obelezavanje!!!Ljudi vise ne gledau u oci vec u majice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa sada smo krenuli da sudumo!Nemoj da sudish i da govoris sta ja jesam ili nisam molim te.Ja nikada nisam rekao da sam 'Sireg vidika' niti zelim da me tako ljudi gledaju.Samo izvodim argumentaciju zasto ne volim da nosim metal majice.To je bas obelezavanje!!!Ljudi vise ne gledau u oci vec u majice.

Sve je obelezavanje.Al' ajde dobro.. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto. icon_da.gif

Covek odluci da li ce nositi no name,metal ili nike majicu..i sta god da odluci to je neka vrsta obelezavanja.Ti si odlucio da ne nosis metal majice-i to naravno nije nista lose,sasvim normalna stvar ali se u sustini ne razlikuje od onih koji su odlucili da ih nose.Obe strane iskljucuju jedan deo.

Nosis ono sto zelis..ne treba suditi o necemu po drugima.

Uh,preterasmo... icon_da.gif

icon_cool.gif

Edited by Thor the Guardian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacnije kada razmislim kontam da bi kupovao majice da nisu toliko pateticne...mislim da kupim original majicu ,a ne neku crnu standard majicu na kojoj je izkopirana prva strana albuma onako u jednoj lepoj kockici laugh.gif .Jedna od najboljih majica koju sam video je od sepulture neki lik ju je nosi na exitu.od sepulture cela majica je bila u ciglama nekim tripovima i izmedju cigala izlazilo je korenje koje je formiralo ime sepultura e to je majica! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...