Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

idi kod onog lika sa buvljaka(mislim na suboticu naravno) on ti je tamo u trecoj hali,sigurno znas o kojem coveku pricam i reci mu da hoces te majice i da li je to moguce nabaviti(mislim da je moguce ali da ces cekati nedelju-dve).tj ako ih ima u felixu on ih moze 100% nabaviti jer mi je lik rekao da on preprodaje felixu majice.mislio sam da me zajebava sve dok nisam otisao u felix i video immortal dux.pogledam moj koji sam kupio kod njega za 1000 kinti i pogledam onaj u felixu koji je 1800 ili 1900 kad ono potpuno isti duksevi.isti kvalitet i ista stampa,reko vidi stvarno je bio upravu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto je fora jos taj lik sa buvljaka daje pred kraj zime popust na duxeve pa ako uzmes 4-5 duxeva dobijes komad po 700-800 kinti,isto tako i za majice ima popuste samo mu izvadis lovu i da vidis kako krecu dogovori :) samo je sranje sto ako hoces duxeve uvek ima slipknot,metallica,system of a down i tako ta kompanija,a ovo ostalo ako moze naruci pa moras doci po to za nedelju-dve.a izbor majica mu je na zavidnom nivou.jedino je malo slab sa thrash metal majicama,a ovo ostalo stvarno nema sta nema..

Znam na kog mislis danas sam bio uzeo jednu od Metallice,secam se da sam za Ride The Lightning cekao 2 meseca da mu stigne,pa moracu onda da vidim s njim,jer on nije ni skup cene su od 350-500 dinara...ako ne pojma nemam :)

nebih stvarno znao onda sta da radis.jedino da se strpis dok neodes u bg pa tamo da kupis,mada ja kada sam trazio od sodoma par majica rekose mi da ima samo na buvljaku,da po ovim prodavnicama na te slicne fore nista nema..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

idi kod onog lika sa buvljaka(mislim na suboticu naravno) on ti je tamo u trecoj hali,sigurno znas o kojem coveku pricam i reci mu da hoces te majice i da li je to moguce nabaviti(mislim da je moguce ali da ces cekati nedelju-dve).tj ako ih ima u felixu on ih moze 100% nabaviti jer mi je lik rekao da on preprodaje felixu majice.mislio sam da me zajebava sve dok nisam otisao u felix i video immortal dux.pogledam moj koji sam kupio kod njega za 1000 kinti i pogledam onaj u felixu koji je 1800 ili 1900 kad ono potpuno isti duksevi.isti kvalitet i ista stampa,reko vidi stvarno je bio upravu :)

hmm.. korisna informacija.. gde se tacno nalazi taj buvljak?

 

odlicno!

 

nema yumetal forum majice :o:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa posaljite im predlog za tu majicu. Dodajte vizio shop ako imate facebook, mozete i tamo da im dajete komentare, predloge i slicne stvari. Nisu losi likovi, meni su uradili dosta majica i jako su kvalitetne, i pored mnogo pranja i dalje je boja crna skoro kao prvi dan, a i boja je postojana. Ja sam zadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm.. korisna informacija.. gde se tacno nalazi taj buvljak?

evo obelezio sam ti te bukmarke za google earth pa ih samo otpakuj i pokreni,a oni dalje rade sami posao.obelezio sam ti centar i zeleznicku da se otprilike lakse snadjes,ali ako nemas bas vremena,a nisi pre bila u subotici onda bolje uzmi taxi do buvljaka to ti je 100-120 dinara od centra.uglavnom taj covek radi nedeljom prepodne tj mozda i radi drugim danima ali ja sam uvek isao nedeljom prepodne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim znao sam da je iz Felixa kineska roba

ali brate 800 din vise

to je bezobrazno

 

 

od sad samo buvljak ili sa koncerata............

nikad Felix..............

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...