Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

jesi to nasao u felixu?

 

 

Да. Иначе немам обичај да купујем код њих мајице, наручујем нетом или купујем на концертима, код њих само дуксере и пришиваче, јер то вреди.

Edited by o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

у Балканској имају стварно добру понуду. а већ неколико месеци притискам лика да крене и са пришивачима.

 

E brate ja necu skoro u BG a stvarno bi hteo nekako da dodjem do majici Tankard,D.R.I i po mogucstvu ako ima Kreator Pleasure to KILL,mozes li da mi proveris da li ima L velicina ovih majici i da ti posaljem kesh preko post-neta da mi pazaris?Sorry brate sto te cimam ali ne vidim drugog izlaza,ovde u NS-u brate nema bas nicega ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

у Балканској имају стварно добру понуду. а већ неколико месеци притискам лика да крене и са пришивачима.

gde je tacno ta prodavnica u balkanskoj? posto sam se gubio pred destruction po balkanskoj i obilazili smo par prodavnica i raspitivali se ali niko nije ni znao o cemu pricamo :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

duksevi su 1300, ako se dobro secam. losh je izbor dukseva prilichno.

 

Ima li ista od Maidena,Metallicae eventualno? Mozda odem sutra,ako me ne bude mrzelo :P Pa ako nema da ni ne idem dzabe :) I kakav je kvalitet? Mislim,znam da je los,ali koliko los to je pitanje xD ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel moze barem neko da mi kaze da li je ta prodavnica u balkanskoj sa desne u onom mini trznom centru ili sta je vec? ako nije gde je onda tacno? posto dolazim za par nedelja u bg pa bi da posetim..i koliko su majice kratkih rukava?

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

е овако. кад се крене од Теразија на доле, прође се раскрсница са Краљице Наталије (бивша Народног фронта) и настави се на доле. има прво једна продавница са патикама, и одмах после ње је улаз у неки мали тржни центар. у приземљу има нека продавница са патикама, сервис мобилних... а на првом спрату је The Wall. одмах поред неке туристичке агенције.

 

E brate ja necu skoro u BG a stvarno bi hteo nekako da dodjem do majici Tankard,D.R.I i po mogucstvu ako ima Kreator Pleasure to KILL,mozes li da mi proveris da li ima L velicina ovih majici i da ti posaljem kesh preko post-neta da mi pazaris?Sorry brate sto te cimam ali ne vidim drugog izlaza,ovde u NS-u brate nema bas nicega ;/

 

матори, никакав проблем. пошаљи то, ја ћу ти узети, и доносим ти 24тог кад будем у НСу за Надимач.

 

ЕДИТ: мајице су 600 кинти. ако неко ко није из БГа долази овде и има намеру да пазари, нека ми се јави. никакав проблем да га одведем. услуге наплаћујем пивом ;):haha:

Edited by Јарослав111

Share this post


Link to post
Share on other sites

е овако. кад се крене од Теразија на доле, прође се раскрсница са Краљице Наталије (бивша Народног фронта) и настави се на доле. има прво једна продавница са патикама, и одмах после ње је улаз у неки мали тржни центар. у приземљу има нека продавница са патикама, сервис мобилних... а на првом спрату је The Wall. одмах поред неке туристичке агенције.

zahvaljujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...