Jump to content

South Park (1997- )


Profesor Chaos

Recommended Posts

:da::da::da::):):)

 

Mucni baters, to se zove brutalno testiranje.

 

A 'Fun Times With Weapons'? Kartmen kako se sunja go misleci da ga niko ne vidi?

I use my power to... turn Kyle into a chicken! Haha haha ha ha, now you are a chicken, nyanya nyanya nya nya

 

Ma najnenadjebivi momenat epizode je "let's fighting love" :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, iz cije god perspektive gledam South Park uvek dolazim do istog zakljucka...da je serija jebeno genijalna...jedino mogu da razumem da neko ne moze da svari povremenu brutalnost South Parka...onda ok.

 

Secam se da mi je jednom jedan dobar ortak rekao maltene isto sto i ti...i to sve zato sto je pogresno ukapirao poentu jedne epizode :) ...ne mogu da se setim, ali mislim da je bilo nesto u vezi gay populacije :) ...utripovao je nesto da kao South Park propagira gay-eve i da je to kao po njima extra ili sta vec...inace sada je tom ortaku SP drazi od Simpsonovih :):da:

 

Ja licno mnogo volim SP zato sto je to najbolja moguca satira i kritika drustva u kome zivimo (pogotovo americkog) ...tj. momci nemaju milosti ni prema kome i ni prema cemu i sto je najvaznije nikoga ne favorizuju...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Ja ne volim South Park je su mi sve te fore dosadne.Zbog cega sam ja onda glup?I zaboga kako si ti zakljucio iz mog posta da sam ja iskompleksiran?

 

Vidis pre bi neko mogao da kaze za tebe da si iskompleksiran.Zasto?

Ima si stvarno bezveze komentar da bi zapoceo neku svadju kao sto obicno rade iskompleksirani ljudi.

Posto ja nisam naseo na to, ti si u sledecem postu odgovorio sasvim normlano kako si mogao i odma da uradis.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, zar nisam stavio uz duzno postovanje? :)

 

Moj komentar je bio isto toliko beznacajan i glup kao tvoj ;)

 

Nisam hteo nikakvu kavgu, a i da si "naseo" verovatno bih te samo iskulirao...moja inicijalna reakcija je bila takva zato sto jos uvek nisam sreo coveka koji ne podnosi SP a da nema neke svoje "unutrasnje demone" ...uglavnom ih ljudi ne mirisu nesto preterano, ali retko ko normalan moze da ih mrzi...evo mozda si ti prvi :);) ...no hard filings bro' :pivopije:

 

Mozda si samo naleteo na neke priglupe epizode? ...nije da ih nema...

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne volim South Park je su mi sve te fore dosadne.Zbog cega sam ja onda glup?I zaboga kako si ti zakljucio iz mog posta da sam ja iskompleksiran?

 

Fore ne mogu da ti budu dosadne osim ako ih nisi chuo mnogo puta pre toga, a nisi, jer je SP poprilicno originalan i u njemu nema prezvakanih fora.

S' druge strane, moguce da ti ne shvatas vecinu fora, ergo ti si glup.

S' trece strane mozda ti SP nije drag zato sto se vecina ljudi iz tvoje okoline lozi na njega, a ti neces da budes konformista, pa se onda tu opet iz konteksta izvlaci da si glup, a i iskompleksiran jer mislis da jedna minorna stvar kao prihvatanje nekog pop fenomena moze da ugrozi tvoj integritet i individualnost.

S' cetvrte, moguce da si gledao neke losije epizoda (sto je uspeh), mozda si generalno imao malo kontakta sa SP-om, a mozda su ti ga uglavnom hvalili ljudi chije mishljenje ti ne poshtujesh ili mislish da su debili, pa su ti stvorili odbojnost sprecavajuci te da dopustis sebi da bez predrasuda gledas SP.

 

Sve u svemu, poenta ovog pisanija je da je Marty u pravu i da postoji jedna konstanta - SP je keva, a ti odluci koja opcija tebi najpre chuchi, ili nam mozda predstavi neku argumentaciju za tvoju pricu...?

Edited by Herr_Wolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

provalio sam da neki ljudi ne mogu da podnesu toliku brutalnost i toliku kolicinu satire u SP.. oni jednostavno nemaju milosti ni prema cemu :)

 

jedan moj ortak se bas mnogo lozi na Ferrari i bas se smorio sa onim "Ferrari cake" fazonom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav iskompleksirani idiot :)Jel si se napravio pametan malo a?

 

Pa jebiga, pitao si zasto mislis da smo mi vise u pravu od tebe... ja ti lepo razlozio... nemoj da se ljutis, niti da se stidis sebe.

 

jedan moj ortak se bas mnogo lozi na Ferrari i bas se smorio sa onim "Ferrari cake" fazonom :)

 

Hahahahahahaha :)

Loooooosheeeeeeee :udri::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...