Jump to content

South Park (1997- )


Profesor Chaos

Recommended Posts

Sad se setih azzinog avatra "go to hell with your raspberrYs" :lol:

 

Da, zbilja, sve stvari su najbolje u izvornom obliku. Osim duska dugouska i ostalih crtaca tog tipa, tu je nasa sinhronizacija rulala :rockdevil:

 

kenny zapravo govori nesto?? ja sam mislila da je bas fora da mi ne kontamo nista a oni ga shatro super razumeju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Glupani...

 

Биједниче... :)

Иначе, овде можеш наћи доста тога што ти треба, што на српском, што на модификованом српском који се говори у Хрватској.

Такође, ако ти треба превод ХР-а, само реци. Капирам да је зајебано сналазити се са свим тим file, settings, run зајебанцијама. :)

Поздравчић :mrgreen:

 

kenny zapravo govori nesto??

 

Pppmmmpffmmmfpmpppppf mpmmmm mfmppffpmppfpffmff.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kenny zapravo govori nesto?? ja sam mislila da je bas fora da mi ne kontamo nista a oni ga shatro super razumeju :)

Sve što govori su zamućene smislene rečenice. Po pisanijima na internetu, na DVD-evima se nalaze engleski subtitle-ovi, i svaki sadrži i ono što Kenny govori. Ako se malo potrudiš, možeš i sama da ukapiraš neke reči/rečenice. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Биједниче... :)

Иначе, овде можеш наћи доста тога што ти треба, што на српском, што на модификованом српском који се говори у Хрватској.

Такође, ако ти треба превод ХР-а, само реци. Капирам да је зајебано сналазити се са свим тим file, settings, run зајебанцијама. :)

Поздравчић :mrgreen:

Pppmmmpffmmmfpmpppppf mpmmmm mfmppffpmppfpffmff.

 

Bijednik ti u hlachama! :evotigana:

Znam za prijevode ali tamo nema za one serijale koji meni trebaju.

Inace prevod je uvek dobar u slucaju da ih nesto nerazumes ili tako nesto.

Nije mi jasno to sto kazete da vise volite orignal... pa necu ja sihronizaciju vec jebeni prevod, glasove slusam. :)

:meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad pominjete prevod... ovaj sa B92 je brutalno iskren..

 

Кад гледам СП на Б92 доњу шестину екрана прекривам непровидном тканином, тако да не знам какав је превод. :)  

Објасни мало то "искрен".

Share this post


Link to post
Share on other sites

npr prevode psovkom tamo i gde nije preko potrebno a same psovke su jako kvalitetne :) na to sam mislila pod "iskren" koristeci ovdasnji yumetal recnik :)

 

А, то...

Екипа са Б92 која је задужена за синхронизацију и превод цртаћа се баш труди, хоћу рећи баш искрено обављају свој посао. Сви преводи су им сјајни, а неки су чак и бољи од оригинала. :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počeo sam da gledam 10. sezonu. Jebote, ona prva epizoda je baš... baš. Kapiram da je cela priča urađena zbog Isaaca Hayesa i njegovog odlaska iz South Parka nakon pljuvanja po Scientology-ju, ali brate... epizoda je mnogo mračna. A Chef je (bio) jedan od najboljih likova. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počeo sam da gledam 10. sezonu. Jebote, ona prva epizoda je baš... baš. Kapiram da je cela priča urađena zbog Isaaca Hayesa i njegovog odlaska iz South Parka nakon pljuvanja po Scientology-ju, ali brate... epizoda je mnogo mračna. A Chef je (bio) jedan od najboljih likova. :(

Ali tesko da su mogli da nadju pricu koja je vise u duhu South Parka da ga isprate iz serije.

 

film Fisting Firemen 9 je preveden kao Vatrogusci 9

Buahahaha, genijalno! Ne secam se da je to kod nas uopste i prevodjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...