Jump to content

dreDDup


Recommended Posts

Guest حسين
Ljudi - muzika bilo kog kasetnog snimka nekog punk benda je kvalitetnija i iskrenija od muzike nekog repera sa mtv-ja koji vozi lamborgini. Zar ne?

 

Naravno da nije. A i stvar je diskusije koliko su lamborghini-rap

i punk različiti, jer oba pravca pružaju neverovatno utočište pozerima.

 

A za dreddup se ne brinem, biće od vas jednog dana iskreni momci. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehehe....da.d.a.d...a......bice mozda od njih iskreni momci. Cuo sam da rade neke nove pesmice koje ne zvuce uopste kao stari Dreddup vec su bas bas gitarske i pune

brzih ritmova. Da li neko zna nesto o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo vam vishe o svirci u NS-u na EXIT "Gradilistu":

 

Svirka ce poceti RAVNO u 21:30:

 

line-up je sledeci:

 

1) Zona Katastrofe ( tribute band )

2) Groove ( funky / pop )

3) Dreddup ( industrial / hardcore )

4) Maltreat ( alternative / noise )

5) Rolinz ( hard rock)

 

ulaz je besplatan a svirka ce biti fantasticna s' obzirom da je unajmljeno

ozbiljnije ozvucenje i scenski efekti pa svi dodjite!!!!! icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

27.01.2006 - promocija novog albuma benda Dreddup.

 

U "Bunkeru" Studentskog Kulturnog Centra u Novom Sadu bice promovisano novo

izdanje

grupe Dreddup koje izlazi za etiketu SKCa. Album "Mr. Borndeads Feast"

sadrzi 21. auto-

rsku numeru i dizajn za omot je radio studio 91 Design. Album ce, pored za

SKCNS, izaci

uporedo i za izdavacku kucu iz Amsterdama "MoocSound Records". U okviru

promocije,

na kojoj ce prisustvovati svi muzicki novinari (po recima Jove Gvere -

glavnog coveka u

organizaciji SKCNSa) , bice odrzan koncert benda Dreddup na kojem ce biti

svirane

pesme sa aktuelnog albuma i po neka nova. Vise o bendu i SKC organizaciji

mozete proci-

tati na www.dreddup.co.nr i na www.skcns.co.yu

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi lepo da se svi izorganizujemo i pokupimo ekipu "industrijalaca" iz NSa i dodjemo kod vas u BG da uradimo neki koncert? Odmah potom radimo svirku BG bendova u NSu i tako.... malo ljudi da se povezemo. Pa ne mozemo svi raditi samostalno.. uvek ti treba podrska od strane ljudi koji sviraju slicnu muziku. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

postavljene su nove mp3.ce na sajt. Link za "Evil Chicks" sad

radi - do sada nije. 27.1.2006. promocija albuma u "Bunkeru" SKC-a (ispod "Izbe") u Novom Sadu. Ulaz samo uz pozivnicu. Ako je neko zainteresovan nek mi posalje na pm ime i prezime da ga stavimo na listu pozivnica, dobijete ih na ulazu. Znaci promocija albuma koji je izasao za Holandijski "MoocSound" i za Novosadski "SKCNS". Pored promocije bice projekcija svih spotova a i dokumentarnog filma o bendu - posle sledi svirka. Pocetak u 18h

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jedna vest vezano za bend:

 

19.1.2006. (cetvrtak) u klubu "Dvoriste" iliti kako ga sad zovu NS Riders Club u centru iliti sta vec. Svirka bendova dreDDup + guests. Upad je 50 din i svirka je humanitarnog karaktera za

jednu devojcicu kojoj preskace srce. Tako da ljudi - dodjite na svirku i pomozite nekome da prezivi jos godinu dana. dreDDup najavljuje dobar performans. Pocetak u 22h.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znamo.... nema veze. Imali smo juce svirku u "Dvoristu". Nersto slicno mi se jos nije dogodilo - prvo je crklo gitarsko pojacalo, onda sam se ubo direkt u razlas. Onda mi crkne gitarski kabel, onda batalim gitaru i krenem samo da pevam. Crkne i mikrofon. Zatim drugom gitaristi crkne gitarsko pojacalo a bas gitara se drasticno stisha. Na kraju smo samo skakali i prskali masu pivom i divljali uz bubanj i matricu. hehehe..... bilo je bolesno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

znamo.... nema veze. Imali smo juce svirku u "Dvoristu". Nersto slicno mi se jos nije dogodilo - prvo je crklo gitarsko pojacalo, onda sam se ubo direkt u razlas. Onda mi crkne gitarski kabel, onda batalim gitaru i krenem samo da pevam. Crkne i mikrofon. Zatim drugom gitaristi crkne gitarsko pojacalo a bas gitara se drasticno stisha. Na kraju smo samo skakali i prskali masu pivom i divljali uz bubanj i matricu. hehehe..... bilo je bolesno!

Tako to biva kad se svira u Dvoristu. Mislim, to mesto iz sanitarno-estetskih razloga treba promptno zatvoriti. A o tome da j etamo akustika uzasna da ne govorim. Imate klub ispod Londona koji je mnogo bolji za svirke. Cimnes Minju i sredis ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh....da....Minju. Prosli put kad smo svirali stavio je u svoj dzep 8000 dinara a mi sve odstampali, izorganizovali, iznajmili i ostalo. On samo cepao karte i maznuo pare. Sramota. Kad on prestane tamo da radi mozda cemo onda i svirati. A evo jos jedna informacija :

 

U petak 27.1.2006.

 

Klub "BUNKER SKCa" - (znaci ispod kafica "Izba")

 

Sa pocetkom oko 18h, bice odrzana promocija albuma "Mr.Borndeads Feast", prvo ce biti press konferencija a zatim projekcija video-radova benda a onda, tamo negde oko 20-21h - bice koncert. E sad.. posto klub ima politiku da sve mora da se zavrsi do 23h, zamolili bi ljude koji zele da dodju da dodju oko 20h. I jos nesto - ulazi se samo uz pozivnicu. Za sada nam je ostalo nekih 30-tak pozivnica, pa ko je zainteresovan da dodje mozemo se dogovoriti da dobije pozivnicu na samom ulazu (tj. da je sacuvamo za njega). Za pozivnicu idite na www.dreddup.co.nr pa na nas

forum i u sekciji koncerti nadjite promociju i ostavite podatke.

 

la la la la laaaaaaaaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...