Jump to content

dreDDup


Recommended Posts

eh....da....Minju. Prosli put kad smo svirali stavio je u svoj dzep 8000 dinara a mi sve odstampali, izorganizovali, iznajmili i ostalo. On samo cepao karte i maznuo pare. Sramota. Kad on prestane tamo da radi mozda cemo onda i svirati. A evo jos jedna informacija :

 

U petak 27.1.2006.

 

Klub "BUNKER SKCa" - (znaci ispod kafica "Izba")

 

Sa pocetkom oko 18h, bice odrzana promocija albuma "Mr.Borndeads Feast", prvo ce biti press konferencija a zatim projekcija video-radova benda a onda, tamo negde oko 20-21h - bice koncert. E sad.. posto klub ima politiku da sve mora da se zavrsi do 23h, zamolili bi ljude koji zele da dodju da dodju oko 20h. I jos nesto - ulazi se samo uz pozivnicu. Za sada nam je ostalo nekih 30-tak pozivnica, pa ko je zainteresovan da dodje mozemo se dogovoriti da dobije pozivnicu na samom ulazu (tj. da je sacuvamo za njega). Za pozivnicu idite na www.dreddup.co.nr pa na nas

forum i u sekciji koncerti nadjite promociju i ostavite podatke.

 

la la la la laaaaaaaaaaaaaa

Hm, pa dobro ali sto to dozvolite? Mislim, sto Minja mene nikad ne bi ispalio? Sve ti je to stvar stava i nastupa ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koliko se dobro poznajes sa njim... Svaki put kad smo imali saradnju sa njim bio je neki problem. Steta - a bio je kul lik! icon_smile.gif Promocija u petak - ne zaboravite da dodjete!!! hehehe

Kazem ti, stvar je u stavu. U zivotu ce te mnogo varati ako im to dopustis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma..ok....nego je on covek koji voli pare. Nemam ja nista protiv njega ali neka se onda ne ponasa kao neki borac za underground scenu a vamo samo gleda kako da mazne sto vise para na racun bendova. A jeste mozda culi za dvorac Dundjerski? nama bar ne moze da prosipa tu pricu kako je uvek u minusu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

eh...izlgeda da jedini ovde svracam ali evo jedna BRUTALNA informacija vezana za bend:

 

DREDDUP VISE NIJE DEMO BEND!!!!

 

Izdali su album sa Holandsku etiketu "Mooc Sound Records" i

sad krece prava poplava turneja i koncerata. Svratite na www.dreddup.co.nr (da vidite najave koncerata) ili na www.moocsound.com/home da procitate o nasem izdavacu i mozda prijavite svoj bend....... lalalalala

Share this post


Link to post
Share on other sites

EVO I NAJAVE!!!!!!!

 

11.03.2006. caffe'club "DVORISTE",novi sad

festival "PUSTI GLAS"

 

nastupaju bendovi:

 

- MINGOT (Rage Againt the Machine, Sepultura, Pantera )

- DREDDUP (industrial)

 

pocetak - ravno u 23h!! upad 50 din ili dzaba

 

DOLAZITE!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest حسين

Čekaj, zar ne sviraš ti u tom RATM bendu koji ti se ne sviđa ?

Ne pratim underground koncerte pa ne znam više ko gde svira.

Znam da dugo već imaš taj RATM tribute..zar ne ?

 

 

Što se tiče tog demo tripa...Ne znam, možda stvarno niste više demo bend.

Uostalom humanitarni koncerti i nisu karakteristični za demo scenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne sviram... ovo su bili neki drugi momci i nije mi se dopalo kako su odradili Rage-a. Ostale pesme su ok ali im rage nikako ne lezi. Ja sam pre radio dok smo bili u "prijateljskim" odnosima sa Groove-om ali su onda neki momci digli nos i sad vise ne kontaktiramo a i nemamo taj RATM tribute. Mozda jednog dana kad se malo spuste na zemlju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

u subotu 8.aprila:

 

Svirka u klubu "SAX" u Sremskim Karlovcima. Za upad nemam pojma ali znam da ce valjda sve poceti oko 21h. Spremili smo neke nove pesmice i nekih 90 minuta materijala pa ko zeli......

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na stranu to sto mi se svirka ne svidja, to ne mora nista da znaci, just not my cup of tea...ipak ne verujem da bend koji deluje tako anemicno (pogledao spot) moze nesto ozbiljnije da uradi. ta anemicnost je moja standardna zamerka novim NS bendovima. Zato su verovatno i toliko "uspesni".

 

Ova dvojica iza kao da sviraju po kazni, mislim koga to moze da privoli da opet dodje na svirku sem devojaka i prijatelja?

 

Necu da tovarim, zelim sve najbolje, ali ljudi...ne ide to ovako.

pozdrav.

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad si bio na nasoj svirci? JEbi ga , imali smo bash par krsheva u NSu, nadam se da nisi bio bash na tim? Spot je takav, jer smo i mi takvi. Nama nije poenta da stavimo nas ispred muzike i da budemo zanimljivi, sexy, inovativni ili bilo sta drugo, vec nam je poenta da stavimo muziku ispred nas. Zato je spot takav i mi smo pasivni ljudi u negativu. To je i stil nase muzike, robotika i artificijalnost. Ako imas neki predlog, slobodno ga iznesi, pa da razmotrimo? eto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stranu to sto mi se svirka ne svidja, to ne mora nista da znaci, just not my cup of tea...ipak ne verujem da bend koji deluje tako anemicno (pogledao spot) moze nesto ozbiljnije da uradi. ta anemicnost je moja standardna zamerka novim NS bendovima. Zato su verovatno i toliko "uspesni".

 

Ova dvojica iza kao da sviraju po kazni, mislim koga to moze da privoli da opet dodje na svirku sem devojaka i prijatelja?

 

Necu da tovarim, zelim sve najbolje, ali ljudi...ne ide to ovako.

pozdrav.

izvinjavam se sto idem u off topic, ali interesuje me nesto drugo bezano za NS scenu. Znas li kad ce biti snimlljeni vokali za one snimke Fear of Dog koji su uradjeni pre iha haj vremena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad si bio na nasoj svirci? JEbi ga , imali smo bash par krsheva u NSu, nadam se da nisi bio bash na tim? Spot je takav, jer smo i mi takvi. Nama nije poenta da stavimo nas ispred muzike i da budemo zanimljivi, sexy, inovativni ili bilo sta drugo, vec nam je poenta da stavimo muziku ispred nas. Zato je spot takav i mi smo pasivni ljudi u negativu. To je i stil nase muzike, robotika i artificijalnost. Ako imas neki predlog, slobodno ga iznesi, pa da razmotrimo? eto!

Pazi, kao prvo da se razumemo oko generalnog pravca moje kritike. ja zaista nemam nameru da vas zajebavam ni u kom smislu, zapravo, voleo bih da se ostvarite, zasto ne icon_wink.gif ali eto, mislim da vam nedostaje to sto sam vec naveo. Nisam hteo da kazem da ste uzaludni, vec da treba da se jos isterate. zazvucao sam pregrubo.

 

Pazi, radite vi sta god hocete i treba da radite sta god hocete, nije uopste bitno sta ja mislim ako si ti zadovoljan svojim bendom. OK je sto necete da stavljate sebe same ispred muzike, ali onda treba snimati albume i ne praviti svirke jer kad vec izadjes pred auditorijum, ostavices i utisak, neminovno je...o tome ja pricam i zao mi je sto zadnjih godina ovde nama svima nesto fali jer nismo sposobni da izbacimo gotovo nijedan bend koji zaista drma na bini. Pazi, nemoras da skaces i poziras, vec da imas prezentnost na bini koja je ubedljiva.

Jebi ga, necu da te skenjavam svojom pricom, ali stvarno mi je skoro svaki bend sto se toga tice ista prica...svi nesto cackaju iz pozadine i kao dobro je.

 

Vidi, ja sam picajzla i vecito nesto serem, ne obracaj paznju previse...ali sam siguran da u mojoj prici ima i dosta smisla jer dosta dugo posmatram ovu scenu. veruj mi da bi me jako obradovalo da ugledam jedan nov i punokrvan bend odavde, stvarno ne zelim da budem krajnje negativan, ali zelim da budem realan, a ne da svakog tapkam po ramenu i kao "matori, super je".

Nadam se da razumes.

 

A ako sam promasio poentu, mozes misliti, jos jedna budala vise u tvom svetu, a ti znas sta radis i pichimo dalje icon_wink.gif

Iskreno sve najbolje pivopije.gif

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas li kad ce biti snimlljeni vokali za one snimke Fear of Dog koji su uradjeni pre iha haj vremena?

Steta sto nisu snimljeni istog dana kada i sve ostalo, ali tako je ispalo. Sad su tu vec mesecima ozbiljniji problemi sa hronicnom upalom grla koja se mora sanirati pre tog snimanja. Eto, to ti je ceo trip oko tog cekanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...