Jump to content

Brocket Deer


Scarlet

Recommended Posts

hehe.. a tako bih htela, da svi vi.. ipak napishete nesto iza mene ... nalik vashoj dushi. sta vishe u opisu teme pishe opis dushe.

 

Some unforeboding came over me in which the subtile force of my other "self" seemed both charm and a curse. And in the midst of this foreboding i came to know a terible temptation a terible rebellious thought.

 

ja sam u nekom bedarkom fazonu! ahah vecj duze vreme tako da bash i nemam neku prikupljenu brojku zajebantskih stvari. a moglo bi da ih bude.

 

And the sighs gathered all up in my hands.. clapsed to hold a soul

... so to pray with

'cause i am lacerated in a million ways

'cause i've found my home else where

and had been rejected from each one

 

 

ahahahahahah

 

when you come to find the fruth, burried midst all these unimportant truths,

you certanly find it, but out of existance...

Out of voice to speak out things so ferfectly in-pushed to our mind, throgh your sinfull sences

Blurred you went gone.

 

Tell me what do you do when your head feels hard

Is there any sighn of time passing?

Could it be anything appearing to us all .. as a true feeling of love?

 

My head is not what it seems to be...

my drams are more deviated than they should be

 

...mislim da bih mogla ponekad da poslusham Lesta.. to take a ride.. mada nemam kola.. ako misli bukvalno.. a fig.. odavno se vozim i nikako da stanem ahahah sve u svemu ovo kazem.. zbog ovog ->

 

simbolika brojeva, simbolika glasova u rechi, rechi u rechenici i rechenica u psemi, epigramu, tekstu, romanu... konachna simbolika nas samih u svetu koji nas okruzuje.. Vrhunac zadovoljstva ! icon_mrgreen.gif

Edited by lestate

Share this post


Link to post
Share on other sites

da treba mi.. ali i am stuck.. teshko mi je da se snadjem u materijalnom svetu.pare bi me povadile icon_razz.gif

 

ahahahh delikventu.. dobro ti je ono stihoklepstvo.. nego ono sto je rekao lestate je bilo upucjeno meni hehe..

 

nadam se da vam se dopada moj zadnji svrsheni chin hahaha

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe.. a tako bih htela, da svi vi.. ipak napishete nesto iza mene ... nalik vashoj dushi. sta vishe u opisu teme pishe opis dushe.

 

Oh, pa... Uvek sam mislila kako ono sto napisem ne ispadne kako treba. Meni je ceo svet u slikama i one su uvek toliko lepse od reci. Ali, evo, ako zelis opis moje duse, pokusaj da zamislis sliku...

 

Crna. Siroka, velika crna. Crna je lepa. Najlepsa. Sadrzi u sebi svu svetlost ovog sveta. Bela? Kakva prevara. Kako samo lako zavara povrsne.

Crna, ispunjena. I na njoj jarko crveni oziljci. Lep kontrast. Crna deluje ostecena njima, ali oni moraju tu da budu, moji su, volim ih. Love is an act of blood... I po svemu rasute sjajne, srebrne zvezde, prasina, srebrni pepeo...

 

 

To Rise, To Fall.

To Hurt, To Hate.

To Want, To Wait.

To Heal, To Save.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

hahah da sam nagadjala da cju toliko razmishljati o Dream theater -u ne bih ubola..ovo je vecj drugi put!! izgleda su nesto napravili a?

 

see you guyzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz pospana sam a i tek sam namestila peersing koji nije bio na svom mestu 4 dana.. proshla sam kroz pakao dok sam natakarila ovaj ... koji lichi na seljachku formu onog sto je okachen na Spearsin pupak.. " sa cirkonom" i josh mi je i mali.. aauuuu... malera... samo da me josh nisu slagale one zenske.. pa da josh i nije titanijumski... jao. "majke mu" zar posle godinu i po nije zaraaaaaslooo? icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh, pa... Uvek sam mislila kako ono sto napisem ne ispadne kako treba. Meni je ceo svet u slikama i one su uvek toliko lepse od reci. Ali, evo, ako zelis opis moje duse, pokusaj da zamislis sliku...

 

Crna. Siroka, velika crna. Crna je lepa. Najlepsa. Sadrzi u sebi svu svetlost ovog sveta. Bela? Kakva prevara. Kako samo lako zavara povrsne.

Crna, ispunjena. I na njoj jarko crveni oziljci. Lep kontrast. Crna deluje ostecena njima, ali oni moraju tu da budu, moji su, volim ih. Love is an act of blood... I po svemu rasute sjajne, srebrne zvezde, prasina, srebrni pepeo...

 

 

To Rise, To Fall.

To Hurt, To Hate.

To Want, To Wait.

To Heal, To Save.

haha pa meni je uvek dojajno kada neko napise u profilu da mu je seks na listi hobija, u fazonu jebem se iz hobija, kada to napise riba moze da se tumaci dvostruko - il' nimfo il' droljetina....il' ipak i kombo....nista licno, cisto socioloski....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha pa meni je uvek dojajno kada neko napise u profilu da mu je seks na listi hobija, u fazonu jebem se iz hobija, kada to napise riba moze da se tumaci dvostruko - il' nimfo il' droljetina....il' ipak i kombo....nista licno, cisto socioloski....

U pitanju je lista interesovanja. Kao sto sam navela farmakognoziju, to mi je deo posla...

 

Edited by Lady Jane

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Idem ti ja ulicom... Pada kisha... Sve je super chak i kada je ovako usrano vreme. Samo mi ne dojme ovi trotoari od 25cm zbog kojih se svaki put osetim kao gusarski plen... kako to? pa lepo. ljudi vole da prisvajaju sve sto nije njihovo. Kao da bi im znachilo nesto posebno...tih metar dva.

Life goes on..

ja sam se i onako spremila za hladan novembarski dan. Tremaroshki leptiricji me golicaju u stomaku od buducjeg razgovora za eventualni posao. Baaash super... imacju dva posla i ukupno cju raditi 12 sati. Prokleti novac.

 

Dolazim na kvazi raskrsnicu. znam da su vozachi jebeno pazljivi.. chak i kada se trude, jednostavno .... neeemaju osecjaja.

 

Pre neki dan me je ushljiskao manijak sa devojchurom u kolima.. do ramena!! stao je na semafor, jer i nije primetio jadnog peshaka *mene*. Tako sam ja iskoristila priliku afekta. Skontala sam nekim delom mozga da me hiljaditi put auto istog oblika, metalik sive boje sa prvim brojem registracije 101 bukvalno uneredio... Zgrabih suzavac koji nosim u svom desnom dzepu!

 

*** Nadam se slozicjete se ko jebe propise i zabrane kad su me 2 x napali neki kreteni. Jedan je uspeshno skinuo moju majcu i razdrpao brus, jer je bilo leto... ali su naishli ljudi i oterali ga.. drugi me proganjao kad god bi izashla iz kucje... da ne pominjem bljuvotine koje je smishljao kako bi me ocharao. Ja sam srecjom ishla uz ljude.. policija mi nije mnogo pomogla.***

 

Otvorim mu vrata.. on: "STA hocjesh Pizda ti materina?!" ja: "da ti kazem cjao."

Chaskom izvadim taj suzavac, malicjem mu cimnem naochare i prsnem. Nadam se da sam uspela... ali on je tada vecj krenuo... izvlachim ruku "gle majmuna krecje na crveno..." uz put mu shutnem zadnja vrata.

Posto sam ga izgleda uneredila... bauljam po seljachkom kvartu u koji sam se doselila skoro kako bih nashla kamen.. Shvatam.. dosta je.. i onako sam jednom trchecji za njim kao prosjak molila da to vishe ne radi. Prokleti manijak..

 

 

Tako... dok sam ja hitrila na taj intervju za posao, razmishljala sam o ovome, eventualnom novom kupanju u blatu i naravno totalnom nedostatku snage da se cimam sa seljachinam.. pred kojima ja imam najvecji potencijal da ispadnem isto to..

 

e... sve dodje na svoje... Gradska uprava do dushe.. nikako da sedne na dupe.. ali sam ja.. kada je ovnog kishnog dana, koji sam pomenula na pochetku proshla jedna dama u belom, krntijastom automobilu. Nemam mesta da se pomerim.. ni napred ni pozadi. Zivela Venecija de la Nishvil!!

 

Pravim grin facu, umesto da spustim kishobran pred noge. Kazem sebi.. ako je dama necje valjda... Postavljam shaku u STOP polozaj... i sve izgeda da je pod kontrolom... ide sporo . ali bara je duboka. POGLEDALA ME JE!! Daje gas.. i shljiska me till my hinds!!!!!!!!!

 

Blank infinity infront of me

So much i need to say

i'm burning in the ashes

my own self made;

Yeah that shizophrenic

of a nice, glittering simle

the one with thousands of beautifl lies.

 

Za samo delicj sekunde u martinke mi je nasula bokal vode per each..

 

Jao.. nemam vremena!! A i obecjala sam da cju ga voditi u Mc... SHIT

 

neju se vracjati kucji.. Uz put.. sam plakala.. do muke. JADNO!!

 

Na razgovoru nije bilo nikoga.. tj poljubila sam vrata.. jer sam fucking tachna. Kog vraga zakazuju vreme kad ih nije briga?

odlazim kod brata.. u svoj ex stan.. sushim cipele fenom... u Mc-u pokushavam da se otrgnem od losheg rraspolozenja.. ali ne.. cheka me josh i dosadni posao..

 

sve u svemu bila sam doomed tog dana. josh sam se izvrishtala na majku pokushavajucji da joj objasnim, kako sam bila u prvu u vezi suzavca...iako ni sama nisam bila sigurna jesam ili nisam.. chovek prosto nezna sta da radi u takvoj situaciji. Ajde da me je jednom uprskao... a totalno sam bespomocjna. ko bi se bakcjao sa sudovima..? nemam ja pare za to.. najbolje je nabiti punch u zube idijotu! Bar znash da jesi.

 

* samo mi jedno nije jasno.. jesam li ja vecji vandal ili reckless vozachi.. ili gradska uprava?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

 

opet mora nekako da se zapochne moja ispovedaonica... icon_wink.gif

 

Whether i shall turn out to be the hero of my own life, or whether that station will be held by anybody else, these pages must show.

 

In consideration of the day and hour of my birth, it was declared by the nurse, and by some sage women in the neighbourhood who had taken a lively interest in me several months before there was any possibility if our becoming personally aquainted, first, that i was destined to be unlucky in life; and secondly that i was previliged to see ghosts and spirits; both these gifts inevitably attaching, as they believed, to all unlucky infants of either gender, born towards the small hours on a Friday night.

 

C.Dickens hehe Davy Copperfield

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehhe... point...

 

I see crimson silhouettes made out of this mild darkness

I observe a creepy show, entertainin' my idle soul, as yet, my burden releases this humble bow to you...reverberating within every sob of a human.

Edited by Scarlet

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...