Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

шкоБо, би ли могао да ми даш односно нарежеш све што имате снимљено за мојега бубњара, који вас је тек скоро чуо на Хиту; цитирам: "Брате, ОНИ НИСУ СТАЛИ!!!", што значи да му се екстра свиђате, а и мени, па би' 'тео да вас имам у кољекцију. :pivopije:

 

(П.С. О јебем ти јутро, не могу да склопим поштену реченицу, чак ни на форуму! :udri:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako nisi naletela, otvorio je Buca, pardon Gibanez, pre nekih mesec dana. Da ponovim, smatram da je to beskoristan sajt (pogledajte raspravu o tome), ali ajde... Ne moze da skodi, u svakom slucaju.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene!Bila sam na I HATE sajtu,i sta reci sem SVAKA CAST!!!Mislim,'I HATE PROUDLY PRESENT'...He,he...Znala sam Bosko da ce biti nesto od tebe!Znam,znam,sram me bilo sto nisam ponela cd,no ipak sam preslusala materijal i pesme OPERAPHOBIA i BOMBS AWAY su EXTRA!Lepo se uocava uticaj Testamenta i Nuclear Assaulta!Kad ljudi budu slusali album,shvatice da je Space Eater POTENCIJAL!!!No,kao druga polovina 'THE VAULT'a,mozda cu ispasti subjektivna,pa je najbolje da zakljucim:Space Eater-mozete i bicete jos bolji!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: No,bas cu da odem u januaru do te radnje SOUND POLLUTION u Stockholmu da vidim kako je sve ispalo(mislim na disk u globalu).Vec sam bila do njih,i imaju dobar izbor vinila.Skuplji su,ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunce ti, Majo, kad ti je bio poslednji post na forumu pre ovoga?

Sta ces u januaru u Sound Pollution-u? Mi tek krajem januara snimamo album, a disk treba da izadje najkasnije do jula. Kad tacno, videcemo. Zavisi od toga kad posaljemo mastere i koliko brzo fabrika to uradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto znam da je ovo mesto gde svi znaju sve ajde lepo da pomognete bendu Space Eater tako sto ce te nam reci gde i od koga mozemo nabaviti(iznajmiti) neko od sledsecih pojacala za potrebe snimanja:Marshall-JCM 800, JCM 900; Peavey 5150, Triple XXX, onaj novi ,,valjda 6505 ili mozda neka Messica-Dual,Triple Rectifier i sl.

Unapred zahvalni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ima ko da nas dovede, dosli bismo odmah. Nesto je Blaza iz M.A.D./Goye pitao da li bismo svirali za putne troskove. Ne znam da li je nesto konkretno imao na umu.

 

Pa sto ne rece ranije mogli smo da sredimo u Pik-u tamo gde ste svirali Hit radia 202!Ali sad je to zatvoreno jer je neki lik kupio pa je sudbina toga sumljiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...