Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Bem vas bre dok je Bosko bio tu ova tema bila na vrhu a sad! :violent: Ode tema na vrh brda!! :bigblue:

 

E be jel planirate neki spot ili tako nesto kad pristigne album i Bosko iz vojske!?!?

 

BTW zaklacu Bucu tupom kasikom ako mi uskorije ne posalje onaj DVD(zna on koj)! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, album cekamo, a Bosko u vojsci, temu mozemo samo spamom da odrzimo na vrhu, niko nista ne pise jer se nista ne desava, mislim, radimo nove pesme itd isl, ali se nista znatno bitno ne desava. Spot, hm, nije iskljuceno, ali verovatno ne u skorije vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega picko ciganska!

Glupi grobar gaji svoju nadu

u Partizan i sezonu novu

a ni ne zna da su vece sanse

da Dafina isplati svu lovu

 

A Dafina propala je davno

u trezoru nema cak ni paru

grobari glupi, ostaje vam samo

da i dalje pusite nam karu

Koliko god da si grobar kolega,ocu vise vas album.Jebo vas japan. :rockdevil:

 

 

Preslusah ovako na brzaka,i zvuci odlicno.Kompresija je jako losa,pa necu komentarisati produkciju,to kada budem imao album u rukama.Ali pesme su super,od onih koje nisam cuo mi se najvise svidja "Overkill".Opasna stvar.No,ipak su ovo sve fragmenti,kada album napokon dodje i u Srbiju,ondak cu konkretno.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega picko ciganska!

 

Elem, stavili su po miut od svake pesme na http://www.theomegaorder.com/s.nl/it.A/id.17466/.f pa mozete cuti dok ne stignu diskovi kod nas...

 

E U K***c sad sam overio i bem ti semplove necu spavam dok ne stignu ebenu diskovi! :violent:

 

 

 

Karlo mocno ti se chuje bass na Space eater! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@GROM: To je po tvom ukusu, a mozda i po mom, ja volim da je noga preglasna, ali to ti je igranka bez prestanka do besvesti i nazad kad se radi mix, kazes dopadaju ti se gitare, da je noga malo jaca za toliko bi pojela muda gitarama i tako dalje... u jednom trenutku se moralo stati. Ali ok, naravno, hvala na komentaru u svakom slucaju, drago mi je da ti se dopada, mada sto rece Lemmy gadna je kompresija na ovim semplovima.

 

@EWIL NEAWEL: Hvala, hvala, zadovoljan sam zvukom basa generalno, mada je mozda trebao biti za nijansicu tisi, ali dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево мене да се пријавим после прве 3 недеље у војсци. Није толико лоше тамо, брзо се човек навикне, а у мом воду су све добри људи, па нема никаквих проблема. Већ сам зарадио надимак "металац" (природно, је л' те). Имао сам ватрено крштење и 5 од 6 погодака у баждарни круг, иако је свих 6 отишло у мету, жуљеве на ногама од чизама који су већ зацелили (јебао их њихов систем везивања пертала), као и жуљеве на рукама од копања заклона и ровова оним прцвољком од војничког ашовчића. Још 3 недеље сам у Ваљеву, после тог аидем 6 недеља у Горши Милановац, а после тога 3 месеца видећемо већ где. Већ сам нашао неколицину металца, убацио се да будем ћата командирима, па ће ваљда бити и неких повластица. Криминално је колико нико тамо не зна да барата компјутерима.

ma ima net u vojsci! :)

Аха... тамо су официри скупили паре, па купили себи компјутер и ласерски штампач, иначе су пре тога имали неке кршеве.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да се он питао, био би још гласнији бас. Морао сам са екскурзије из Шпаније да им јављам да смањују бас у песмама, јер је убијао, поготово на 'The One'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да се он питао, био би још гласнији бас. Морао сам са екскурзије из Шпаније да им јављам да смањују бас у песмама, јер је убијао, поготово на 'The One'.

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao bre jao, ovo je jedan bend u kome ljudi nisu iskompleksirani, bar nisu mnogo iskompleksirani pa ne slusaju samo svoj instrument nego muziku u celosti kako zvuci, mix je poceo tako sto je Buca vristao "dizi bas", a ja vristao "dizi gitare", a kako je nastavljen necu ni da pricam, sve cete cuti... ma ovo je bre psihijatrija, a ne bend, ali dobro, tako nam za sada ide prilicno dobro, kuc kuc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao bre jao, ovo je jedan bend u kome ljudi nisu iskompleksirani, bar nisu mnogo iskompleksirani pa ne slusaju samo svoj instrument nego muziku u celosti kako zvuci, mix je poceo tako sto je Buca vristao "dizi bas", a ja vristao "dizi gitare", a kako je nastavljen necu ni da pricam, sve cete cuti... ma ovo je bre psihijatrija, a ne bend, ali dobro, tako nam za sada ide prilicno dobro, kuc kuc...

 

 

Niko nije rekao da ste iskompleksirani,naprotiv! Najvaznije je da se sve dobro zavrsilo! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo mali update dok cekamo album. Ovako, ljudi iz Terrorizera su dobili promo iz I Hate-a i jednom od njihovih smo se mnogo dopali pa je pozeleo da uradi intervju s nama, tako da sam ja bio na vezi Pariz - Valjevska kasarna i uglavio da se cuje s Boskom danas telefonom. Kako kaze Bosko siti su se ispricali i lik je super. Vidite u kakvim se mi uslovima bavimo thrash metalom:):):), osecam de se Bole s telefonom ustekao u neku klonju i pricao sa covekom 30, 40 min:):). Tako da ocekujte intervju(a verovatno i recenziju) sa Space Eater-om, tj. Boskom u nekom od narednih brojeva renomiranog Terrorizera:D

 

...al sam ga srocio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...