Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
Ево и ја да се пријавим после дуго времена, а ко зна кад ће ме бити следећег пута, пошто у проклетом Ваљеву, грауд од 60000 становника, нема ниједан интернет центар. У Мордору ће вероватно бити, нешто сам се договарао са Бранком, али ће цена тамо бити око 720 динара, то ми је он дао процену.Ех, па ја средио са својим водником да ме у то време не дирају, забио с еу његову канцеларију и сат времена причао са човеком.

 

 

Shlihta se uniformisanima, strashno.

U moje vreme su takve cjebovali.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je super, mi se ne zaludjujemo da od prvog albuma u metalu mozemo zgrnuti silne novce, dovoljno je da "zgrnemo" neke novce za dalja ulaganja u stvari oko benda, onaj ko album bude hteo da kupi taj ce kupiti u svakom slucaju, a sto vise Japanaca i Amerikanaca slusa kako klokocem basom za vreme dok spavam, to ja spavam mirnije i lepse :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате, ја се бојим да скинем овај FLAC и конвертујем у mp3 и слушам, јер ћу изазвати ваш гнев и накачићете ме о куку и поклонити Бошку као боксерски џак.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je super, mi se ne zaludjujemo da od prvog albuma u metalu mozemo zgrnuti silne novce, dovoljno je da "zgrnemo" neke novce za dalja ulaganja u stvari oko benda, onaj ko album bude hteo da kupi taj ce kupiti u svakom slucaju, a sto vise Japanaca i Amerikanaca slusa kako klokocem basom za vreme dok spavam, to ja spavam mirnije i lepse :lol:

Ma prioritet je "zgrnuti" veliki broj fanova. I naravno kinta za makar novi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sledece mailove ili bilo kome na PP mozete poruciti disk postom i tako kosta 700 din(postarina uracunata), ili da se dogovorimo da se nadjemo negde u gradu, tako kosta 600 din. [email protected](Buca), [email protected](Nemanja), [email protected](Karlo), [email protected](Djiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh album,i odlican je.Sve pesme su super.Pored vec dobro poznatih "Bombs Away" i "Operaphobia",najvise mi se svidaju "Overkill" i "Death From Below".Dakle,pesme su super.

Produkcija...gitare super,bass dobar samo da je malo glasniji,ali bubnjevi su losi.Bas pedala pogotovo.Preterano ostra i jako tiha.Nema dubinu nikakvu,a u odredjenim momentima se uopste ne cuje.

Vokal je standardno dobar,i tu nema sta da se prica.

 

Rock on. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...