Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Навикао сам се на вокал, пошто стално слушам албум. Можда се јавим следеће недеље некоме за диск.

 

Какво, бре, Скопско? САМО ЈЕЛЕН!

Edited by Директор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

pročitao sam tekstove - na mestu su

 

operaphobia fuckin' rulezzzzzzz!!!!!!

 

 

p.s.ima mnogo vrsta tuborga,ali kod nas jedini - ovo zeleno govno što je sponzor kojekakvim trance žurkama je isto takvo kao i muzika koje sponzoriše (zeleno govno).

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu izbegavam domaće "metal" bendove ali na Guzov nagovor nabavio sam ovaj album i mogu samo da kažem da je odličan! Mislim da se ovako nešto dugo nije pojavilo kod nas. Em zvuči dobro, em je za razliku od većine domaćih "metal" bendova zanimljivo. Svaka čast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

usuđujem se da kažem da ovako dobrog thrasha nije bilo još od jednog našeg rumskog benda iz prve polovine 90ih koji se prvo zvao ankon, a zatim amorphous, šteta što oni nisu nastavili da rade (rat i ostala sranja), ali sam pričao sa bubnjarem i riff majstorom/tekstopiscem ovog benda - čovek je voljan da odradi ponovo i možda izda te stvari.

 

nisam stigao još da mu dam space eater, ali kad čuje garantovano će ponovo sesti za bubanj

 

mislim da je space eater ta prava inicijalna varnica koju smo svi čekali na ovim prostorima i dokaz da ljudi odavde mogu ravnopravno da stoje naspram zapadnih bendova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mozes.... :pivopije: Zar da ne prisustvujes Boskovom prvom nastupu sa kratkom kosom?! Sramota!!! :)

 

cuo sam se juce s Boskom ali sam zaboravio da ga pitam da li se osisao...hahaha...izgleda da jeste...

 

 

nego, album je stvarno bomba, melodican i mocan...sve pesme su odlicne (nema ono: dva hita a ostalo neko tesko smaranje) vec od prve do poslednje pesme album drzi paznju.

 

obojica gitarista stvarno imaju osecaj za melodiku (mada me neki delovi PODSECAJU na neke druge bendove ali stvarno ne bih znao tacno da kazem koje), uvod u Space Eater razbija (pozdrav Karlu!) i stvarno mi se svidja Boskovo pevanje mada sam u nekim stranim recenzijama cuo da se neki lik zali kako Bosko nema dovoljno BRUTALAN glas za ovu vrstu muzike (koji debil...) kao i to da je produkcija MOGLA-BITI-I-BOLJA (ja mislim da je produkcija bukvalno savrsena - gruba i ne previse ispolirana, kakva i treba da bude za power/thrash bend)

 

e da i omot je fenomenalan (ludi svedjanin definitivno zna svoj posao)

 

btw. videh CD da se prodaje i na eBay-u, ali koliko jos dugo?

 

 

pozdrav JEDACIMA PROSTORA! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...