Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Среди, плииииииз.

 

Pa nisu bas na nivou mojih omiljenih debilnih imena,ali su u sredini tabele. :da: Ali ipak to su nazivi pesama olmajti Sleja,pa bi ih prihvatio sa odusevljenjem. :da:

Али, то би било без везе, јер нам имена не одговарају (под број један), а и превише су очигледна (под број два). Овако само прави посвећеници знају о чему се ради.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisu bas na nivou mojih omiljenih debilnih imena,ali su u sredini tabele. :da: Ali ipak to su nazivi pesama olmajti Sleja,pa bi ih prihvatio sa odusevljenjem. :Da:Sleja ne trpi kompromise. :D

 

Ma znam, al sta da radim, bio sam mladji kao sto rekoh, a i na prvo hodocasce sam otisao tek posle toga, 4. avgusta 2003, i kapiram da tek posle toga covek postane pravi zadrti olmajti Sjeler fan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али, то би било без везе, јер нам имена не одговарају (под број један), а и превише су очигледна (под број два). Овако само прави посвећеници знају о чему се ради.

 

To je istina.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, al sta da radim, bio sam mladji kao sto rekoh, a i na prvo hodocasce sam otisao tek posle toga, 4. avgusta 2003, i kapiram da tek posle toga covek postane pravi zadrti olmajti Sjeler fan.

 

Pa ne,postane i pre,samo sto posle toga postane jos zadrtiji. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо сам примио информацију од издавача да је штампање готово и да би током наредне недеље требало да добију дискове, што значи још једну недељу након тога док их ми добијемо. Напокон мало лепих вести.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ви да чујете, дај ми да чујемо! Ову ремастеровану верзију знамо само по једној песми, остатк ни ми нисмо чули.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ми смо га чули и слушамо и данас ово што је завршено овде, али су после ови из издавачке куће дали албум на домастеризацију, од чега смо чули једну песму да бисмо дали или не наш пристанак. И дали смо га јер звучи прејебано! Али остатак не знам тачно како звучи, претпостављам далеко боље ако је судећи по тој једној.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvanični sajt vam se, čini mi se, sporije otvara od ostalih...a još uvek sam, nažalost, dial-up.

 

Deder, interesantan vam je logo, ali deluje mi pomalo paueraški.

Ipak ste vi thrash band :muzicar: Ko ga je dizajnirao?

 

 

'' Milosrdni Anđeo '' - nisam čitao textove,

ali pretpostavljam po samom nazivu albuma da ćete pošteno na'raniti gownima NATO alijansu ( što inače i sigurno zaslužuju)....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

YYYYYYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHH ALBUM

ZA DVE NEDELJE OOOOOOOOOOOO EEEEEEEEEXXXXXTRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!! :bigblue::opusteno: :opusteno: :rockdevil::muzicar: :muzicar: :muzicar:

NEMO DA ME NISTE OBAVESTILI CIM PRISTIGNE IMA DA VAS BESIM ZA PALCE NA NOGAMA! :pivopije::mhihi::violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, сазнаћеш овде, ако не посебно. Нећемо сигурно крити да су стигли дискови.

 

Zvanični sajt vam se, čini mi se, sporije otvara od ostalih...a još uvek sam, nažalost, dial-up.

И ја и отвара ми се релативно брзо. Мало спорије први пут, али касније, кад компјутер "запамти" слике, иде много брже.

 

Deder, interesantan vam je logo, ali deluje mi pomalo paueraški.

Ipak ste vi thrash band :muzicar: Ko ga je dizajnirao?

Ја.

Биће људи којима ћемо више бити power/speed бенд и мени је то ОК, јер прави thrash има мало суровије и сировије рифове него ми, али доза агресивности мора да постоји.

 

'' Milosrdni Anđeo '' - nisam čitao textove,

ali pretpostavljam po samom nazivu albuma da ćete pošteno na'raniti gownima NATO alijansu ( što inače i sigurno zaslužuju)....

Прочитај, бар за насловну песму. У њој нема ништа директно, све је једна велика метафора.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Еј, сад гледам оне шоље на берзи... Ако ми икада будемо догурали дотле да зарађујемо правећи женске гаће, куртоне и шоље са својим логом, пљуните ме посред фаце и назовите ме пиздом! Ах, да, да не заборавим бомбоне са пентаграмчићима... куку!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Еј, сад гледам оне шоље на берзи... Ако ми икада будемо догурали дотле да зарађујемо правећи женске гаће, куртоне и шоље са својим логом, пљуните ме посред фаце и назовите ме пиздом! Ах, да, да не заборавим бомбоне са пентаграмчићима... куку!

 

 

Ja cu te zovem kurton!!! :)

Salem se bre necu bolje je pizda! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas me zanima koliko ce se one energije sa svirke osetiti na disku ... cesto nosac zvuka previse ublazi muizku kkoju cujem uzivo od domacih bendova.

 

Eto i ja sam nestrpljiv da cujem kako ce da zvuci, uzivo je perfektno !

 

Zivi bili drugari, i nek je prvenac sa srecom .. zalicemo ga .... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...