Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

A bio sam i u najgrdjem gradu Solunu, tamo slusaju metal i navijaju za PAOK, verovatno bih tamo mogao da zivim. Nije da sam zaboravio, nego sam nasumicno nabrojao par zemalja sa par krajeva sveta, Grcka se, naravno, podrazumeva u ovu okolinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bio sam i u najgrdjem gradu Solunu, tamo slusaju metal i navijaju za PAOK, verovatno bih tamo mogao da zivim. Nije da sam zaboravio, nego sam nasumicno nabrojao par zemalja sa par krajeva sveta, Grcka se, naravno, podrazumeva u ovu okolinu.

 

I ovde slusaju metal i navijaju za Partizan... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

GDE STE LJUDI EWO I JA STIGAO KONACNO DA SE REGISTRUJEM DRAGOME NAM YUMU! Sta ima nowo kod was,Bole reche mi buca da si ga uzduwao za ciwilku i da ti ne gine mashinica u skorije wreme!? :bigblue:

E owi Swedjani nisu normalni,mame im ga pa da su swaki dan stampali po jedan CD do sad bih zawrsili!

THRASHING POWER EATER OF SPACE :rockdevil::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Највероватније... и не може! Не дам да ме ико види без косе док се не вратим... или бар до Agent Steela.

'Say Your Prayers'... па, једна од најбржих наших песама, кратко и јебитачно, 2:50.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, направили смо ми своју песму која се тако зове која нам је химна. Сем тога, много би очигледно и досадно било, а ја волем Каија Хансена!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rizzen voli Toma Arayu,pa sto niste bend nazvali "Necrophiliac" ili "Aggressive Perfector"? ;)

 

 

Bravo koleza majstore, "Aggressive Perfector" je bilo prvo ime mog prvog benda, ali smo se samo pevac i ja sekli na Slejer, a i tada sam bio meksi pa smo napravili kompromis sa ostatkom benda i promenili ime, oni su i dalje moji prijatelji, ali su bili i ostali supci koji ne vole thrash...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Будимире, слику што пре!

 

Rizzen voli Toma Arayu,pa sto niste bend nazvali "Necrophiliac" ili "Aggressive Perfector"? ;)

Реци ми молим те да та имена не би сматрао дебилним.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisu bas na nivou mojih omiljenih debilnih imena,ali su u sredini tabele. :da: Ali ipak to su nazivi pesama olmajti Sleja,pa bi ih prihvatio sa odusevljenjem. :da:

Bravo koleza majstore, "Aggressive Perfector" je bilo prvo ime mog prvog benda, ali smo se samo pevac i ja sekli na Slejer, a i tada sam bio meksi pa smo napravili kompromis sa ostatkom benda i promenili ime, oni su i dalje moji prijatelji, ali su bili i ostali supci koji ne vole thrash...
Sleja ne trpi kompromise. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...