Jump to content

Muzikantsko ćoše


imaginos

Recommended Posts

Bo'me i guzat. pivopije.gif E sad pošto meni neki ADSL firewall ne dozvoljava da skinem ovu stvar, molio bih nekog da me koNJtaktira na PP da mu dam mail da pošalje. 'Fala. icon_wink.gif

Ako mislis na moju pesmu mogu ti poslati samo mi daj mail . Jeste da je skoro 8 mb ali nema veze . Ne radi mi trenutno FTP ali ako proradi ubacicu pa ti dati link icon_smile.gif . Nadam se da ce ti se svideti

 

pivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

You are not authorized to view this page

You might not have permission to view this directory or page using the credentials you supplied.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

If you believe you should be able to view this directory or page, please try to contact the Web site by using any e-mail address or phone number that may be listed on the www.alexandarg.host.sk home page.

 

You can click Search to look for information on the Internet.

 

 

 

 

HTTP Error 403 - Forbidden

Internet Explorer

 

 

Da ga jebem baš. Ne da mi se da skinem ovo...

Edited by sharkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

You are not authorized to view this page

You might not have permission to view this directory or page using the credentials you supplied.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

If you believe you should be able to view this directory or page, please try to contact the Web site by using any e-mail address or phone number that may be listed on the www.alexandarg.host.sk home page.

 

You can click Search to look for information on the Internet.

 

 

 

 

HTTP Error 403 - Forbidden

Internet Explorer

 

 

Da ga jebem baš. Ne da mi se da skinem ovo...

Okey stvarno ne znam koji mu je ali sacu to napraviti

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz.....izvin'te ako prekidam diskusiju ali treba mi hitno ako neko zna akorde za "mali signali"................tj. ako je ikome palo na pamet da skida icon_smile.gif ......pravim foru u skoli....i da....lepo ste culi....."mali signali"..... biggrin.gif....salji na PP

Edited by FreaK_

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz.....izvin'te ako prekidam diskusiju ali treba mi hitno ako neko zna akorde za "mali signali"................tj. ako je ikome palo na pamet da skida  icon_smile.gif ......pravim foru u skoli....i da....lepo ste culi....."mali signali"..... biggrin.gif....salji na PP

Jebote, skini po sluhu, to bar nije komplikovano icon_uhoh.gificon_da.gif Poslao bih ti ja na pp ali nemam pesmu icon_uhoh.gif Ako ti treba 'Ponovo' od natase bekvalac, to znam( icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif tezga, mora od neceg da se zivi icon_uhoh.gificon_smile.gif )

Edited by demarko

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz.....izvin'te ako prekidam diskusiju ali treba mi hitno ako neko zna akorde za "mali signali"................tj. ako je ikome palo na pamet da skida  icon_smile.gif ......pravim foru u skoli....i da....lepo ste culi....."mali signali"..... biggrin.gif....salji na PP

Fuck , moras malo razmotriti pojam " Sluh " . no.gifno.gif

 

idi na www.2akordi.net i pokusaj naci ali moras to moci skinuti zaboga pa te dzigure sviraju po 3 akorda . Ako vec mozda nemas sluha sviraj 9 akorda u razlicitim nizovima pa pogodices jendom laugh.gifbiggrin.gificon_smile.gif

 

musik19.gificon_rockdevil.gif :pivopije

 

@sharkey . Evo ga konacno sam napravio link pesme ako je vec nisi download

 

http://www.alexandarg.host.sk/Mambo/forbidden.rar

 

Convertovao sam ga u rar jer ovaj free ftp kao da ne cita mp3 . Uglavnom svako ima winzip ili winrar icon_smile.gif .

i novi site mi je www.alexandarg.host.sk/Mambo/

biggrin.gif

Edited by -AleksandaR-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da ide Dm, Bb, F, C. icon_smile.gif Uglavnom je ta munja. icon_da.gif

 

 

Aleksandar:

You are not authorized to view this page

You might not have permission to view this directory or page using the credentials you supplied.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

If you believe you should be able to view this directory or page, please try to contact the Web site by using any e-mail address or phone number that may be listed on the www.alexandarg.host.sk home page.

 

You can click Search to look for information on the Internet.

 

 

 

 

HTTP Error 403 - Forbidden

Internet Explorer

 

 

 

Edited by sharkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...