Jump to content

Domaci Dens 90-ih


Acid Rain

Recommended Posts

Dr.Iggy-Kao Pre

Dr.Iggy-Ochi Boje Duge

Moby Dik-Kralj Kokaina

Djogani Fantastiko - Idemo na mars

Funky G - Samo u snu

Ivan - 200 na sat

Knez - Ti si kao magija

Tap 011 - Bunda

Tap 011 - Gace

Djogani Fantastiko - Idemo na mars ali postoji i pesma Povratak sa Marsa manje popularnija

W-Ice & Power Team - Gde si ti

I naravno ona od ivana kojoj ne ne znam tacan naziv koju sam vec naveo i naravno sa albuma 200 na sat ona pesma "..Pevaj udri brigu na veselje pevaj neka prsti neka seva pevaj tako je najbolje...Lomi lomi sve polomi..."

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dr.Iggy-Kao Pre

Dr.Iggy-Ochi Boje Duge

Moby Dik-Kralj Kokaina

Djogani Fantastiko - Idemo na mars

Funky G - Samo u snu

Ivan - 200 na sat

Knez - Ti si kao magija

Tap 011 - Bunda

Tap 011 - Gace

Djogani Fantastiko - Idemo na mars ali postoji i pesma Povratak sa Marsa manje popularnija

W-Ice & Power Team - Gde si ti

I naravno ona od ivana kojoj ne ne znam tacan naziv koju sam vec naveo i naravno sa albuma 200 na sat ona pesma "..Pevaj udri brigu na veselje pevaj neka prsti neka seva pevaj tako je najbolje...Lomi lomi sve polomi..."

Pevaj, udri brigu na veselje

pevaj, nek se trese neka seva

pevaj, tako je najbolje

...

 

tako nesto...

 

 

Inace, Oci boje duge je jedna od pesama koje su obelezile moju mladost

 

 

Oci boje duge sad mi trebaju

srce puno tuge da obuzdaju...

 

 

 

Ej ljudi, niko nije spomenuo Duck

 

Ej dak, ti si mrak

ti bi sve al ne ide....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja je skidam sa neta upravo... icon_biggrin.gif

i onda naravno narezujes icon_cool.gif

 

A duck: "plela sam dzemper za pedra, kad cula sam tu tuznu vest tu strasnu vest.sad kad sam mlada i jedra, on me je napustio i otis'o...

Ferdinand je snazan bik, moj je pedro hrabar lik, al ipak ga je odnela meksicka korida. hrabro on se borio, ferdinand ga slomio, i sve sto mi je ostalo je tuzna pesma ta..." mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ne mogu da se setim trenutno celog spiska koji bih stavio, ali Funky G bi sigurno nasao svoje mesto sa "Njen Grad" i "Plakati zauvek" icon_da.gif

Beat Street "Kisa", Dr. Iggy (pored extra hitova) "Zasto ja", "Pusti me da zivim" i tako to... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Dens zakon! metalac.gifbiggreens.gif

DA DA ! PLAKATI ZAUVEK ! HVALA TI, OH HVALA ! PROSVETLJENA SAM ! NE VERUJEM.... icon_da.gificon_cool.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednu pesmu od 3.83 MB na da stavim na disk od 700 MB...bolje da ti ja poshaljem to mailom...

neeeeeeeeeeeeee cini to!!!!!! neki od nas imaju i dalje net na sate no.gif

ma narezaces, ubaci sve sto imas od inflacija hitova, nemam pojma, mozes, ne moras da napunis disk...

ali samo ne salji mailom icon_smile.gif

e, moze mozda na tri diskete icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U a ti si tr00, svakog dana se molis satani, kada si se rodio imao si obrunuti pentagram na dupetu, sa 18 meseci si svaki dan slusao Metallicu, Helloween i Anthrax, a u 6 godini su ti idoli bili Gay Result, Gayhem, i Bathory...

AJ NE SERI !

|

Unapred se izvinjavamo svim tr00 metalcima zbog teme, i zato sto ne slusamo SAMO METAL, i sto nismo slusali iskljucivo metal kada smo imali 18 meseci, za razliku od njih, i sto se u ponekim prilikama sa smeskom na usnama prisecamo naseg tuznog detinjstva...

A to sto vi morate da izigravate tr00 likove u svakoj prilici, je vas jebeni problem, znas niko ovde zaista ne misli da je dens90tih najbolja muzika na svetu, al jebi ga ovo je srbija, i nekada smo svi to slusali...a uspomene su jako dobra stvar...

Aj sad idite i slusajte nesto sto je tr00 a nas pustite da se zabavljamo !

Stvarno nema potrebe za ovakvim komentarima,razume se da niko od nas nije bio metalac od kad se rodio! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Ali,ako neko ne voli ovu muziku o kojoj se priča,ima pravo da to kaze.Ja nisam kao mala to slušala,stvarno,ali,opet,nisam ni uvek slušala Helloween i Maiden-e,razume se! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Pa,naprimer,ja sam kao mala slušala Bijelo dugme,što da krijem.Štaviše ,volim da ih čujem i dalje, icon_mrgreen.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno nema potrebe za ovakvim komentarima,razume se da niko od nas nije bio metalac od kad se rodio! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Ali,ako neko ne voli ovu muziku o kojoj se priča,ima pravo da to kaze.Ja nisam kao mala to slušala,stvarno,ali,opet,nisam ni uvek slušala Helloween i Maiden-e,razume se! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Pa,naprimer,ja sam kao mala slušala Bijelo dugme,što da krijem.Štaviše ,volim da ih čujem i dalje, icon_mrgreen.gif

E, pa idi i slusaj ih i dalje i ne dolazi ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ti nisi rekla da volis/ne volis ovu muziku, nego si pljuvala druge kojima je gotiva. ne zato sto je kvalitetna, vec ekstra zajebancija.

ma zajebi metalce,rockere, fensere... mrzim to...

 

ja sam dancer!!! user posted image

Ne,ja nisam pljuvala.Nadji gde sam to pljuvala. icon_confused.gif Ja sam samo prokomentarisala te što pljuju i te što reaguju na njih. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto nije ni Ivan Gavrilovic! Kako nemate pojma...

O tome se moze diskutovati...

On jeste bio veliki dizelas a i pojavio se u to doba.Medjutim u svojoj najpoznatijoj pesmi 200 na sat on pominje TECHNO FOLK.Ali cini mi se da pesme sa tog albuma imaju ipak dosta dens motiva npr. ono klasicno repovanje u jednom delu pesme pa i koriscenje engleskog jezika.

Ja jedino ne smatram B3 u dens 90-tih.Niko npr nije pomenuo one solo pevacice Galu i jos neke kojih ne mogu sad da se setim.Da li ona ili neka druga peva onu "..Bumbar meni treba bumbar oooo....".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...