Jump to content

Hladno Pivo


Anarki StarScream

Recommended Posts

Selektore, hvala sto si bio tako ljubazan da tako detaljno sve opises...

Znaci, to je tako divno...

Sva sam se najezila.

 

Oni ne mogu da dozive ovde toliku popularnost, jer su "ustase" :(:frown::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni ne mogu da dozive ovde toliku popularnost, jer su "ustase" :(:frown::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

A to se drugačije zove Ljdska glupost. Svi ti koji ispiraju usta takvim rečima i tako dele i karakterišu ljude su uglavnom, klinci koji o tome nemaju pojma, ili su matori likovi koji idalje veruju da je ceo svet teorija zavere da se srpski narod istrebi, a to onda prenose na ove klince koji velikodušno prihvataju mudrosti matorih ispičutura!

 

Kad god bi mi se ukazala prilika otišao bi i u Hrvatsku da in gledam jer su odlični!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad god bi mi se ukazala prilika otisla bi u Hrvatsku i ne bih se vratila...

 

Bas zbog toga da pokazem srbima da su i oni ljudi... Meni svi zivi kenjaju oko toga sto ih slusam.

 

Btw, slomila sam kutiju od originala knjige zalbe DX Oborila sam je nogom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne. Posle 10 dana spavanja od po svega 2-3 sata nocu, uspela sam da zavrsim sve sa ocenama, i juce kao legla popodne da spavam (citaj: uzela sam da ucim latinski, i to iz lezeceg polozaja i zaspala sam). Naime, posle zvonjave telefona, posle cimanja mog decka koji se zaneo pa je pustio da to zvoni i zvoni, posle lupanja prozora zbog promaje, usao je i moj deda u sobu i pitao me sto spavam, i rekao kako je vreme da ustanem, jer necu moci onda uvece da zaspim. Nesto sam promrmljala, isterala ga iz sobe, ali je on ostavio sirom otvorena vrata sobe. Poludela sam i kako me mrzelo da ustajem, krenula sam da nogom gurnem vrata (ipak sam visoka 180 i imam duge noge :) ) i u polu snu sam gurnula cd sa police, koji je pao i rasparcao se...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шалио сам се! :pivopije:

Али свака част на детаљном опису, скроз сам се уживео у причу, да сам отприлике сконтао како се све одиграло! :D Бај д веј, ја сам висок око 192-193, тако да у потпуности разумем потребу за подједнаким коришћењем удова у различите сврхе, поготово када ме мрзи да устанем!!! :pivopije::bigblue:

 

@ Sarah_Key: Сасвим случајно сам приметио да се на једној слици баш добро види диско кугла, а на неколико осталих, ако ништа друго :) , види се јако добро осветљење , тако да уз још оних неколико на којима су Миле и момци приметни, могао бих да направим иоле добру презентацију ...

Још само да нађем скенер, а ако не успем, сликаћу их дигиталцем, па ћу их поставити!!! :D

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto da ne?!?Majica je odlicna :P

 

Ако је тако,обавезно да се сликаш у њој и поставиш слику!!! :D

Заузврат,обећавам да ћу поставити слику најлепшег баје којег је "око наше камере" успело тог викенда да запази у Загребу!!! :da::bigblue:

 

M'kay...

 

Је л` горе требало да пише ОК,па је настала штампарска грешка или ... :confused:

 

Елем,бацих поглед на Youtube и приметих да је народ почео да поставља материјал са концерта, а линк који сам доле ставио је и видео потврда приче о момку који је улетео на бину да пољуби Милета,негде при самом крају снимка.

 

http://www.youtube.com/watch?v=vdVpsphlgbA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece ko se njih seti da ubaci ovde na yu metalu :udri:

 

Не бих да звучим безобразно,мада знам да ћу звучати невероватно безобразно,што ми није својствено,ал` јбг било је јаче од мене :

Јбт,ко даде овим староримским божанствима са аватаром главних глумица латиноамеричких серија да се уопште јављају? :D:):bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да,да похватао сам! :D

Једина два симбола које сам уочио да имају везе са штребањем на форуму су: B) и :math: , тако да нам не преостаје ништа него да будемо креативни !!! :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...