Jump to content

Hladno Pivo


Anarki StarScream

Recommended Posts

Ма,добија Хладно пиво 100 посто !!! :pivopije: Слабо пратим МТВ,али знам да је овај ЈINX имао неку песму која се често вртела на Адрији,тако да им је то адут.SIDDHARTA ће да освоји ако јој се смилују,јер је већ трећи пут номинована,је л` (иначе немам благе везе шта свирају) ?! За ове Босанце први пут чујем,а најмање шанси у целој причи има "култни" српски бенд (стварно не знам по чему су то култни) Van Gogh,поготово ако се узме у обзир чињеница да је прошле године победила Александра Ковач !!!

 

Тако да,ако се буде посматрао "свеукупни дојам" који је група победник остварила у претходних годину дана на свим пољима,почев од сјајног албума и његове промоције концертима широм бивше домовине,до екстраодлично уређеног сајта бенда,онда се победник зна - ХЛАДНО ПИВО !!! :pivopije::D

П.С. Ионако је Милету немачки језик к`о матерњи,а у знак захвалности добро ће им доћи да свим "дебелим Швабама који ће се тући за визе",усред Минхена одсвирају Fur immer punk !!! :rolleyes::D:):bigblue:

 

НАПРЕД ХЛАДНО ПИВО !!!

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема још ништа,али ја сам се ионако активирао да обезбедим карту (а и генерално да скупим лову за тај пут) по претпродајној цени за Дом спортова 14.12. у Загребу! Јбг,ко доживи њихов концерт на "домаћем терену",веома лако се навуче! :D:pivopije: Тако да,ако ми се посрећи,можда ћу их слушати двапут у децембру! :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо је на МТВ Адрији ишао спот Супермен,далеко бољи од снимка који сам ја скинуо са нета и ту сам на тренутак успео да уочим себе како се губим у маси,због чега ми је баш мило! :wub:

 

П.С. Толико сам сигуран да ће баш они освојити МТВ награду,да износ суме коју улажем препуштам вама да одредите и упишете овде ==> ___________ :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ау бре народе,нешто вас нема на теми,почео сам да пишем монологе! :no:

Мало сам размишљао о овој МТВ награди последњих дана и сконтао да сам подељен око тога да ли је паметно да је добију или не.Са једне стране,момци су је својим ангажманом и трудом у потпуности заслужили и било би ми драго да је добију,јер би им то само помогло да постану још познатији.Са друге стране,мало ми је труло,јер би награду добили од МТВ-а,истог оног којег су невиђено испрозивали својом песмом "МТВ" са албума Г.А.Д. !!!

Волео бих да чујем и ваше ставове по овом питању,а за оне који не знају за ову песму,ево и текста,чисто да видите колико је добар и откачен текст:

 

МТV

 

Lying in my bed

Feeling very sad

Thinking whether to die

Or to masturbate

 

Looking for a blade

Want to make an end

I would like to cut my veins

But I am too afraid

 

Watching MTV

Feeling like a creep

Many tons of tits and ass

And nothing is for me

 

Oh, how much I despise

All those sleezy, smiling guys

Always knowing what is "in"

And what to eat to be slim

 

Impossible it seems

That they are human beings

I wonder if they ever have

To shit or take a leak

 

The only thing I really need

Is something tough and masculine

Nice brave guys in uniforms

And comradeship in easy wars

The only thing I really need

To improve my self-esteem

Is an enemy, a rifle and something to fight for

 

--------------------------------------------------------------

Tолико о томе! :D:muzicar:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма,знам! Уосталом,прво што сам написао је да не постоји бенд за који бих више волео да добије ту награду,али ми ипак делује мало лицемерно,не знам зашто! :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Народе,како не бисмо више нагађали кад ће то Хладно пиво (јер момци никако да се огласе),ако неко хоће на хладно пиво вечерас,јавите се,бићу у граду! :da::D

Број ископајте на некој од претходних страна ове теме ... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пази овако,сморио сам се као највеће дупе које би у цугу могао да замислиш!

Био сам са неком екипом са којом баш и немам додирних тачака, чак штавише,удаљени смо светлосним годинама! :D:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...