Jump to content

Hladno Pivo


Anarki StarScream

Recommended Posts

brate, tema je hladno pivo... :D

Ха,ха,још само да си написала "врх" испред овог брате и моментално би понела титулу "женски Ђани" за веродостојност изражавања!!! :D:D:D

Тема је постала "Селектор попут домара одржава тему пишући монологе,јер вас људи нешто нема ових дана"!!! :D

Јесам погрешио,требало је овако да пише:КУД ИДИЈОТИ-НАЈВЕЋИ УЗОРИ ХЛАДНОГ ПИВА-СВИРАЈУ НА БЕШЧАНСКОЈ ГИТАРИЈАДИ 1.СЕПТЕМБРА,200 ДИНАРА УЛАЗ!!!

Је ли сад боље?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kud idijoti?Uzori hp-a..ne seri da sviraju?:D

Elem- za taj cert u decembru, jel' to dezinformejshn?

 

Kо хоће да иде вечерас на КУД Идијоте,имам још места у ауту,нека се јави што пре! :pivopije:

Што се концерта у децембру тиче,мислим да ће га бити,да није баронисање!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Штета,нисам отишао! Генерално,слабо је било интересовање,а било ми глупо да идем сам,па сам се дохватио обављања неких других обавеза! :no:

 

Што се концерта ХП-а тиче,мораће да направе самостални концерт у Београду како би промовисали "Књигу жалбе" на прави начин! На "Јелен фесту",за тих сат и кусур,тешко да могу да одсвирају и старе и нове ствари,временски посматрано,то је неких 15-ак песама,подели то са 6 албума и биће ти све јасно ... :da::D

 

Што би рекли у оном домаћем филму:"Треба бити о-о-оптимиста!!!" :D:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Зашто против своје воље да будем светица,кад је доље боље,кад је доље акција!!!" Јесте ли чули ову ствар?

Мислим да би Милету ишло добро чак и када би написао неку народњачку песму,колико тај човек има смисла за музику! Стварно је генијалац! :da::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пошто видим да нико није констатовао моје питање,одговорићу сам.Ствар се зове "Доље је боље" и спада у Милетов соло пројекат "Миле и путници".Имам још једну,"У два ока" и она је такође сјајна!

argh, promenili su satnicu, koncert je pomeren za 22.45

zaista mislim da necu blejati od 4 tamo...

Ха,интересантно је то да се Хладно пиво труди да им самостални концерти почињу што раније,како би људи свих генерација могли да дођу да их слушају! Али као што већ рекох, ово је другачији вид наступа ... Јбг,кад су "звезде вечери" Гери Мур и "Срећни понедељци"! :D Контам да ће им момци из Хладног пива поручити:"Пјевајте нешто љубавно"!!! :D:):bigblue:

 

П.С. Добро је што си напоменула за сатницу,да се не пређем! ХВАЛА!!! :pivopije:

Da da sa certa u Zagrebu ,selektore odmah sam se setila tebe...ono je spektakl bio :rockdevil:

:wub: (искрено,то је најлепши повод да ме се неко сети!) :pivopije:

Да,заиста је био спектакл!

Пробао сам речима да вам дочарам делић атмосфере,али нема тих речи ... :D

 

ja sam video spot samo za taj osecaj prvi put pre par dana i ba je ql

inace ako neko ima spotove i moze da mi reze spreman sam za neku razmenu

Какву конекцију са нетом имаш? Ако имаш било шта јаче од модемске,спотове можеш и сам скинути са њиховог сајта и са Youtube-a,да не говорим о p2p програмима попут еMule-a који ти тек отвара безброј могућности (преко њега сам скинуо нпр. "Pun(k)ondom spo®tova) ...

Ако немаш вичи,да се договоримо! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Био им је добар наступ синоћ,једино што је било хладно напољу.Ипак сам остао доследан свом претходном ставу да не бацам 1200 кинти само због њиховог наступа,па сам концерт пратио иза ограде.Нисам погрешио јер је озвучење било одлично! Претпоставио сам да ће "жртвовати" старе ствари,да би што више промовисали "Књигу жалбе",што је био ок потез.Покушавам да се присетим шта су све свирали,да видим колико је то песама,па ако неку заборавим,исправите ме! :pivopije:

Нису баш скроз по хронолошком реду:

Кувер (додуше пуштен са матрице,увек им тако почиње наступ)

Царство пасеа

Нема више

Пјевајте нешто љубавно

Не волим те

Није све тако сиво

Тешко је фул бити кул

Супермен

Каже стари

Срећа

Само за тај осјећај

Шамар

 

Нешто ми ово изгледа мало,шта сам заборавио?

П.С. За оне који нису били,Миле је и званично потврдио,да ће у децембру бити концерт у Београду!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...