Jump to content

Hladno Pivo


Anarki StarScream

Recommended Posts

@bibili: Ако имаш цео албум "Источно од Гајница",сними све песме са њега,a остатак диска попуни са 100 твојих најлепших фотки (боља варијанта),по могућству из летњег периода :redface::D:) или неком другом мјузом по твом избору (лошија варијанта) !!! :no::D

 

Заузврат,ја теби нпр. могу да нарежем ХП live из СКЦ-а,ако то већ немаш ? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bibili: Кад ја тамо, а оно "Добри пријатељи" ... и Азра ... и слика са мора ... :D:):bigblue:

Похвално,нема шта!!! :bigblue:

 

@GirlSetsFire : Идијоте сам прошлог лета слушао у Сомбору,а сад 15.12. сам једва ушао на њихов концерт у Новом Саду,због кретена из обезбеђења и организације који су успели да распродају концерт ... :udri: Али док је Селектора,неће бити концерта ХП-а и Идијота у Србији на који он неће ући!!! :D Звучи препотентно,али тако је! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad su idijoti 2. put svirali u somboru?

ja sam bio ono pretprosle godine....

...a za ovogodisnje idiote u NS-u mi je jebeno krivo....

 

trebalo bi da postoji bolja reklama za te "nebeogradske" svirke... ima jos nas koji su u stanju da putuju....

 

BTW, Selektor, jesi li bio u Beceju na HP pre par godina? To mi je bio jedan od naj naj koncerata....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам упућен за ХП у Бечеју! У Сомбору сам био лета 2005. и било је врхунски,улаз 200 динара,СМЕШНО,а свирка сјајна!!!

"... И сутра да могу ја опет бих исто! Куварице,ДАЈ БОМБОНА ..." :D:muzicar:

 

 

 

У потпуности си у праву да уопште нема информација о концертима ван БГ-а,на пример ово за НС и ЗР што се Идијота тиче, није било објављено ни на њиховом сајту,што је поражавајуће!!! Да сам знао да ће одмах сутрадан (16.12.2006.) после Новог Сада свирати у Зрењанину,ишао бих у ЗР,а не по најгорој магли коју сам у животу видео да возим друштво за НС и назад ... А то је још био "најмањи" проблем те вечери ... :no: Но,да не дужим! Отом-потом! :D:)

 

У 2006. ми је жао што нисам слушао Идијоте на Зајечарској гитаријади,али срећом су месец дана касније дошли у Београд и свирали у башти КСТ-а!!! :muzicar:

 

 

Христос се роди,народе!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се КСТ-а тиче,да бих описао то место,цитираћу Идијоте:"... Мада нема разлога,не идем тамо више никада,не то није мјесто за нас ..." :D:muzicar: Ваљда сам толико излазио тамо,да ми је досадило,пресело,шта већ ... Сећам се када се албум "Шамар" тек појавио (у Србији се још није знало да је издат) да сам га нарезао и однео оном геј ди-џеју да пусти,а он се утриповао да га зајебавам,да му уваљујем ко зна шта!!! :D:):bigblue: Наравно,прошло је још пола године док он сам то није набавио и шатро "премијерно" пустио!!! :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тамо може да се оде и дању??? :confused: Нисам знао за то ... Место је ок,мислим ипак сам ја тамо излазио годинама,али сам се благо заситио,па сам решио да узмем "одмор на неодређено"!!! :D:):bigblue: Лети кад отворе башту КСТ-а је далеко јача атмосфера,још поготово кад је "домаћица"!!! :D:muzicar::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...