Jump to content

Anti-dote


StarbreakeR

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno da cu da ti javim... i meni je 1300ti

 

 

Jebi ga...sve u rok tome da je tema ziva...u Pirot ce dodjemo kad polozimo kolokvijume...inace i dalje trazimo jebenog bubnjara...ima na kraj da kupim DJ koji ce programira matricu uzivo :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E slavko jebi ga za tocu ali tako mora da ispadne...ne mozemo zbog kilometrazu da drzimo redovno probe,svirke itd. pa mora ovamo da nadjemo zamenu...samo sto sa tocu jos nismo pricali na tu temu jer trenutno jos nemamo zamenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

DEX ZNAM ZA TOCU, I TO DA JOS NISTE PRICHALI S NJIM, REKO MI PANCHA OTPRILIKE O CHEMU SE RADI. GDE BESHE STUDIRATE U BG A? LEPO JE TO STO NECETE DA DOZVOLITE DA VAS STUDIRANJE I OBAVEZE OKO TOGA SPRECHE DA SVIRATE. NADAM SE BRZOM FORMIRANJU I MOG NOVOG BENDA ( JOS SE NE MOZ SKUPIMO, DA NE VERUJESH) PA DA SVIRAMO ZAJEDNO I RASTURIMO PIROT I OKOLINU.

SLAVA

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRESLUSHAO SAM KOD PEDJE NOVOSNIMLJENE STVARI. MENI SE CHINI DA SU DOBRO USNIMLJENE. ODNEO SAM MU KREATOR I STARU SEPULTURU REFERENCE RADI. MADA U KUCNOJ RADINOSTI NIKAD NE MOZETE DA DOBIJETE ZVUK KAO U PROFI STUDIU TO I SAMI ZNATE. PEKI JE ZAVRSHIO OKO 60% PRODUKCIJE I MISLIM DA CE SA OVIM STO SAM MU JA DANAS REKO I SKRENUO PAZNJU NA NEKE STVARI DA JE KOMPLETIRA.

 

SVIDJA MI SE KAKO ZVUCI "LIE WITHIN A LIE"- KOSTA JE DOBRO NAUCHIO DA KONTROLISHE GLAS ( ZA KRATKO VREME- SHTO JE DOBRO I ZA POHVALU). MALO SAM SUGERIRAO NA TO KAKO DA SE POBOLJSHA ZVUK BAS BUBNJA DA SE ON I BAS GITARA (KOJA SE PERFEKTNO CHUJE) NEBI GUSHILI. MISLIM DA JE SUPER STO STE SNIMALI PREKO POJACHALA I TAKO DOBILI BASH TRASH PRIZVUK NA OBE GITARE. PEDJA RECHE DA CE JOS MALO DA IH DOTERA ( MALO DA IM PODIGNE MIDDLE) TAKO DA IMA DA ZVUCHE ONAKO NENAPADNO I DA SE DOBIJE PRIZVIK BASH KARAKTERISTICHAN VASHEM STILU SVIRANJA I VASHEM STAGE NASTUPU.

 

DEX, DOBRE SU SOLO DEONICE. SVIDJA MI SE SHTO VISHE NE MULJAVE, SAD SU NEKAKO PRECIZNIJE I MELODICHNIJE I BOLJE SE SLAZU UZ CELOKUPNU HARMOHIJU RITMA. NAROCHITO FILL-OVI NA REF ZA "LIE..." NE ZVUCHE VISHE TAKO NAPETO I SPETLJANO (TREMASTO(( JEBI GA NEZNAM KAKO DA TI DEFINISHEM ONO STO JA CHUJEM ALI NADAM SE DA KAPIRASH)), SAD ZVUCHI BASH ONAKO KAKO TREBA (JAKO, MUSHKI).

 

ISTO TAKO I "VILE & EXTREME..." ZVUCHI JAKO DOBRO, PO MENI VASH HIT. IMA TU JEDAN DEO KOJI BI MOGO DA SE SKRATI (TU SE I PEKI SLAZE). NEGDE POSLE POLA PESME IMA NESHTO STO MALO RAZVODNJAVA CELU STVAR IPAK JE TO KAO STO I NASLOV KAZE "VILE & EXTREME, DESTRUCTIV & SUPREME" PA BI TAJ DEO MOGO I DA SE KRATI DA BI CELA PESMA ZVUCHALA KAKO TREBA.

MADA SU TO SAMO NEKA MOJA MISHLJENJA. NADAM SE DA CE VAM KAKO KRITIKE TAKO I KOMPLIMENTI KORISTITI. MNOGO GA ODUZHUH. AJ DETALJNIJE KAD DODJETE U PIROT PA UZ PIVO.

SLAVA

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E super sto je neko sa tvojim referencama to preslusao...Generalno gledano mi je drago sto si se prihvatio posla da nam pomognes.I ja Pedji rekoh da gitare budu cvrste ali da brijaju(ako znas sta hocu da kazem) da bas imaju high middle naglasen...bas cvrste thrash gitare...drago mi je da ti se i solo deonice svidjaju...na tome sam bio poradio u smislu da ih konkretizujem da budu odredjene i da se tematski uklapaju,tacnije da se sloze uz atmosferu i energiju pesme...da ne budu nekonkretna izdrkavanja...nisam Steve Vai pa da se razmecem znanjem ipak sam jos gitarista u razvoju(kao Titov pionir)

 

U VILE AND EXTREME i ja polazem nade ali mora Pedja da napravi obe verzije pesama pa da vidimo sta je efektivnije...ako je efikasnija pesma bez druge solaze...lako je mi izbacimo.

 

Generalno pedja mora da ujednaci jacine instrumenata i na to bi bilo dobro da mu kao iskusan muzicar skrenes paznju...da na solo deonice naglasi solo, da je bas gitara mocna i da vosi sa ritam gitarama...da se dinamicki naglase refreni(da pesma na njima puca i dize atmosferu)...da bubanj bude konkretan i da se komponente istog ujednace i uprilice i naravno dupla

 

Sledeceg vikenda vam svraca i Kosta pa on isto ima instrukcije sta da radi...ja cu tek krajem ovog meseca ali bi bilol dobro da DEMO Peki sto pre zavrsava

 

Drago mi je da si slusao i imam poverenja u tvoje misljenje ( ne muvam te :) :) :) )

 

Hvala ti na vremenu...popij pivo za nasu dusu ali moraces na svoj dzep :) :) pa se nadam se vidimo sto pre

Share this post


Link to post
Share on other sites

che vidimo kako pedja che sve to odradi, posto znash da i sam ne slusha metal u neku ruku, mada to moz da bude dobro, ja ce odem opet do njega da ponovo izvidim stvar. on mi pusta samo te dve pesme i kao neku novu "red line" ili tako nesto ako me secanje sluzi, koja je josh sirova skroz. che ga i ja pozurim posto on zna da se uvrti u hiljadu rabote u isto vreme.

dont` wory

samo strpljenje. ja ovaj moj projekat radim 2 godine (jes da sam lenj do bola) i jos ga ne zavrshi. sad mi pada na pamet ponovo sve da snimam, videcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CAPUT TUUM IN ANO EST STARBREAKERU KAZE PANCHA, AKO NEZNASH KVO ZNACI PITAJ UCITELJICU!

 

I to je ta fora za koju mi pricate vec nedelju dana...Absit iniuria verbis, ali fora vam je ad nauseam...

(kad cemo vec da se razbacujemo sa latinskim...ajd da vidimo koju cete drugu latinsku poslovicu od Carpathian Foresta da izvucete :P:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...