Jump to content

Anti-dote


StarbreakeR

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

che vidimo kako pedja che sve to odradi, posto znash da i sam ne slusha metal u neku ruku, mada to moz da bude dobro, ja ce odem opet do njega da ponovo izvidim stvar. on mi pusta samo te dve pesme i kao neku novu "red line" ili tako nesto ako me secanje sluzi, koja je josh sirova skroz. che ga i ja pozurim posto on zna da se uvrti u hiljadu rabote u isto vreme.

dont` wory

samo strpljenje. ja ovaj moj projekat radim 2 godine (jes da sam lenj do bola) i jos ga ne zavrshi. sad mi pada na pamet ponovo sve da snimam, videcu.

 

 

Pa da RED LINE...mora i nju da zavrsi i KILLING FOR FUN i TEMPLE...ukratko sve...jes da ne slusa metal ali za tako nesto mu trebaju mnogo izvora i referenci( preferenci... :) :) :)...stari zavet :) :) :) )

 

A sada cas latinskog... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ste bre ljudi ja i Dule smo koknacno namestili jebeni internet u ovaj jebeni beograd gde su veze sve sjebane. puno pozdrava za sve pa se vidimo za vikend.

 

Ali moz' se i nevidimo jer me ceka devojka.

 

Sve u svemu hvala na pohvalama .

 

 

Slaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayer till death

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejah ponovo kod producenta vasheg. malo smo izmenili dobosh tako da se sad chuje Mnogo bolje.

Sad se "lie..." mnogo zanimljivije chuje. solo je ni prejak ni preslab, taman. bash se odushevi pravo da ti kazem.

Dex, sto se tiche dinamike na to se misli kad se pesma pravi, kad se smishljaju aranzmani i kad se usnimava. Jednom kad se usnimi ,mnogo je teshko da se dinamika npr. na refren ispravi. STO JE USNIMLJENO USNIMLJENO JE. I dobro je.

Na "vile.." rece Pedja da che mozda skrati riff posle drugog refrena, tako da ostane samo na kraju taj riff.

Pedja bash reshio da ga napravi. Ono shto sam ja chuo danas mi se dosta svidja. Malo je i dzitre upeglao (i naravno dodao malo middle-a). Kad se sve to zavrshi (sve pesme). onda che narazemo pa che ih slushamo kod mene, kod Dalibora...... na razlichiti stubovi i na razlichiti preseti pa tek onda na remastering. ma ima da ispadne cool demo.

SLAVA

Edited by MAN O WAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejah ponovo kod producenta vasheg. malo smo izmenili dobosh tako da se sad chuje Mnogo bolje.

Sad se "lie..." mnogo zanimljivije chuje. solo je ni prejak ni preslab, taman. bash se odushevi pravo da ti kazem.

Dex, sto se tiche dinamike na to se misli kad se pesma pravi, kad se smishljaju aranzmani i kad se usnimava. Jednom kad se usnimi ,mnogo je teshko da se dinamika npr. na refren ispravi. STO JE USNIMLJENO USNIMLJENO JE. I dobro je.

Na "vile.." rece Pedja da che mozda skrati riff posle drugog refrena, tako da ostane samo na kraju taj riff.

Pedja bash reshio da ga napravi. Ono shto sam ja chuo danas mi se dosta svidja. Malo je i dzitre upeglao (i naravno dodao malo middle-a). Kad se sve to zavrshi (sve pesme). onda che narazemo pa che ih slushamo kod mene, kod Dalibora...... na razlichiti stubovi i na razlichiti preseti pa tek onda na remastering. ma ima da ispadne cool demo.

SLAVA

 

 

Ne ne kad sam reko dinamika mislio sam na naglasivanje delova a to moze da uradi tako sto na odredjeni deo pojaca odredjen kanal :) ... na to sam mislio a ne da nam menja rifove...daleko od toga...kazes da solo za LIE nije ni jak ni slab...to je dobro ali samo da se ne stapa sa ritam gitarama kao na prosli DEMO ako znas sta ocu da kazem...da se bas cuje da je to SOLO...mada ti verujem da je OK.ZA VILE neka napravi i verziju sa drugim riffom i bez njega pa ce vidimo.Dobro je da je upeglao gitarice ( ali da ih ne prepumpa sto kaze Zikina Dinastija 6... :) ),zezam se da ih ne digitalizuje previse kao na prosli demo nego da se bas oseti da je izbivalo iz pojacalo...kapiras da ima cvrstocu a ne da je ono...prelickano...Za preseti je super sto tako radite pa u krajnjem slucaju i diskmen ima ulogu u slusanju ali znate znanje pa nema sta da pricam.Daj boze da ispadne kako treba a znam da bi trebalo.

SLAVA SLAVKU :) i HVALA

 

E da 19 vam dolazi 202 u Pirot mi necemo da sviramo jer nemamo zamenu bubnjara :cry::cry: ...ako nadjemo sviramo ako ne ima i drugih Hitova Nedelje :meshuggah: ...Vazno je da ga nadjemo do prijave za WACKEN! :rockdevil: Valjda ce vam dovedu fine bendove iz BEOGRADA( :evotigana::lol::evotigana: )

ALi bitno je da se desava nesto i u Pirotu.Da smo kolko tolko uticali da dodju i do nas dole

 

SLAVA SVIMA

 

Stvarno, svaka cas` za trud!

 

CheerzBigEars!

 

 

E Vlado aj me zovni ovih dana za bio i info da se dogovorimo da ti saljnem za Serbian Metal vido sam kako treba al se ti javi kad imas vremena da te ne napipam u bezveze terminu

 

HAIL TO YOU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, dex.

znachi dolazi nam opet 202. Super. aj vidite koji bendovi svirkaju pa javite.

Ne stapa se s ritam, chuje se ok.

Bitno je da taj demo ispadne sto kvalitetnije da kad ga poshaljete negde ljudi imaji (i steknu) ozbiljan utisak o vama, a tekk boze zdravlje kad snimite album sve ce se chuje kako treba>

SLAVA

 

 

PA STO PONOVO NE ZOVNETE TOCU, CHISTO RADI PIROTSKE PUBLIKE, MALO DA SHIZIMO. AJ RAZMOTRITE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, dex.

znachi dolazi nam opet 202. Super. aj vidite koji bendovi svirkaju pa javite.

Ne stapa se s ritam, chuje se ok.

Bitno je da taj demo ispadne sto kvalitetnije da kad ga poshaljete negde ljudi imaji (i steknu) ozbiljan utisak o vama, a tekk boze zdravlje kad snimite album sve ce se chuje kako treba>

SLAVA

PA STO PONOVO NE ZOVNETE TOCU, CHISTO RADI PIROTSKE PUBLIKE, MALO DA SHIZIMO. AJ RAZMOTRITE.

 

Ne stapa se...odlicno!Za album i mi molimo boga...prvo demo,bubnjar pa sve ostalo.Hvala za info

 

Ma pazi mi smo isto ozbiljno razmisljali na tu temu ali...seti se primer posle gitarijade kad smo svirali sa onaj idiotski bend ALISA, tad nismo probali sa TOCOM samo 2 nedelje pa gresismo 3,4 puta a 1 ili 2 puta ispadosmo, a zamisli sad kad nismo probali 2 MESECA :) sa njim ( bez zezanja, on je radio i nocne smene i danju i sumnjam da je slusao snimke i kuci svirao pesme...da je to radio ne bi ni trazili sad novog coveka,pitaj uostalom Pekija kako je na snimanje 'ludovao' on ce ti to najbolje isprica(Pedja), a i najverovatnije ce se zeni ako ne ove za dogodinu sigurno :)( a bio je cool lik :) :)...onda se ozenio))...jednostavno nismo perfekcionisti okoreli ali nije ni fazon da se ne pojavimo 2 meseca i izadjemo i uzivo u program 202 se izglupiramo(ispadamo,gresimo)...jednostavno nervozni ima da sviramo zbog nedostatka probanja....Pricamo na tu temu i mnogo nam je krivo sto nema da odradimo svirku u PI ali i mnoge druge koje trenutno preskacemo a takodje nam i probe kao probe nedostaju...ali jebi ga...trebace nam i demo sto si reko da ostavimo pozitivan utisak ne samo na potencijalne izdavace i recenzente vec i na potencijalne clanove(bubnjare) koje aktivno trazimo...jednostavno visestruko potreban snimak :) :) :)

 

uh al ga oduzi :) :) :)

 

202 again...too se ceni!!!

 

 

Da da imacete fin dogadjaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja. malo sam dosadan a? Sad bejah kod "Csha" s Pedjom pa sam mu reko neke stvari i slozili smo se oko sledeceg: NE MOZE da se na odredjenim delovima pesme podizu i spustaju regrleri jer ce to da utiche na ostale instrumente i da ih stavi u drugi plan. mozda moze malo da se negde gde treba da bude ubitachno da se malo promeni neka nijansa u boji, ali to je skoro pa neprimetno ( samo istrenirano uvo to moze da zapazi). Ako ocete neko naglashavanje na odredjenim deonicama onda cete lepo da nasnimite jos neku gitaricu u pozadini ili da se bubanj malo izmeni, posto dinamika dosta zavisi i od bubnja. npr: kad ga gitara pichi bubanj ga puni nekim sporim teshkim ritmom i obrnuto. Ima ga sredimo.

Nema potrebe za tolke rechi hvale, vi ste dobri momci radite dobar tresh (koji niko u PI nije svirao) i zelim da vam pomognem u tome na ovaj ili onaj nachin (shto u produkciji, sto u pozajmljivanju opreme ((pedale i tako to)), shto u podrshci na koncertima, shto u ispijanju piva do bezumlja ili u dranju VILE & EXTREME na sred centra ispred komarca :) ).

Mislim da je lako da se nekom napravi problem ali je naj teze da se nekom pomogne. Pogotovu u PI gde nas je malo (metalaca) i gde nas svi Jebi ga zezaju na ovaj ili onaj nacin. I sam radim ziku i znam kolko je jednom mladom bendu potrebna podrshka narochito sad kad ste otisli na fax.

Tako da moramo jedni drugima da pomazemo i da se drzimo zajedno i da gazimo sve ove shabanotije i techno fegete.Udari ga mnogo u patetiku a? Sorry janpi sam ko ass. :)

KEEP ON FIGHTING. FUCK YEAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SLAVA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja. malo sam dosadan a? Sad bejah kod "Csha" s Pedjom pa sam mu reko neke stvari i slozili smo se oko sledeceg: NE MOZE da se na odredjenim delovima pesme podizu i spustaju regrleri jer ce to da utiche na ostale instrumente i da ih stavi u drugi plan. mozda moze malo da se negde gde treba da bude ubitachno da se malo promeni neka nijansa u boji, ali to je skoro pa neprimetno ( samo istrenirano uvo to moze da zapazi). Ako ocete neko naglashavanje na odredjenim deonicama onda cete lepo da nasnimite jos neku gitaricu u pozadini ili da se bubanj malo izmeni, posto dinamika dosta zavisi i od bubnja. npr: kad ga gitara pichi bubanj ga puni nekim sporim teshkim ritmom i obrnuto. Ima ga sredimo.

Nema potrebe za tolke rechi hvale, vi ste dobri momci radite dobar tresh (koji niko u PI nije svirao) i zelim da vam pomognem u tome na ovaj ili onaj nachin (shto u produkciji, sto u pozajmljivanju opreme ((pedale i tako to)), shto u podrshci na koncertima, shto u ispijanju piva do bezumlja ili u dranju VILE & EXTREME na sred centra ispred komarca :) ).

Mislim da je lako da se nekom napravi problem ali je naj teze da se nekom pomogne. Pogotovu u PI gde nas je malo (metalaca) i gde nas svi Jebi ga zezaju na ovaj ili onaj nacin. I sam radim ziku i znam kolko je jednom mladom bendu potrebna podrshka narochito sad kad ste otisli na fax.

Tako da moramo jedni drugima da pomazemo i da se drzimo zajedno i da gazimo sve ove shabanotije i techno fegete.Udari ga mnogo u patetiku a? Sorry janpi sam ko ass. :)

KEEP ON FIGHTING. FUCK YEAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SLAVA

 

 

 

Ma kakva crna patetika to je otprilike istina...Nista za ovo radite gitare kako umete a bubnjeve isto Pedja moze da doradi :) sad da dosnimavamo malo je zajebano jel jedva postizemo i da skoknemo dole a kamo li da se zamlacujemo sad da radimo takeove.Za bubnjeve imate velik manevarski prostor.Nema potrebe da nas hvalis treba mi da hvalimo vas za podrsku pogotovu sad kad nam je frka da upotpunimo postavu.Za medjusobnu pomoc to stoji uvek jer smo mali grad malo nas je...samo jos fali da se podprckujemo medjusobno pa da niko nista ne napravi nikad.

WE'LL KEEP FIGHTING!ALWAYS FUCK YEAH!!!!

 

 

 

Ja znam da ce Space Eater ovoga puta biti sigurno, osim ukoliko se opet neko ne povredi.

 

 

 

MA da bre imali ste peh...odusevicete se atmosferom sigurno...samo sto ce da rade svirku u glupoj diskoteci umesto u sali pedagoske ali su likovi koji ce da vas gledaju fenomenalni...necete zazaliti

 

Ajd pa i vas da vidimo...

...a ne cek...ja sam vas vec video na Gitarijadi...ok da vas vidi ostatak...imacete dobru sutku, I promise :)

 

 

 

trrrrrrrrrrrr tm tm tm :) To ne mora da naglasavas to se podrazumeva kad vi gledate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno da radi. Nego bendovi za 202? sazna li ko shta? Zivo me zanima ko ce da svira.

Ej oc vam ja sviram bubanj. :)

i ja isto trazim bubnjara posto me je Bagzi ispalio- svira s neki dzezei i s Veska& kurtoni i s Bad Mamory (ruzica si bilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa) shto reche Kosta.

BEDARA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno da radi. Nego bendovi za 202? sazna li ko shta? Zivo me zanima ko ce da svira.

Ej oc vam ja sviram bubanj. :)

i ja isto trazim bubnjara posto me je Bagzi ispalio- svira s neki dzezei i s Veska& kurtoni i s Bad Mamory (ruzica si bilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa) shto reche Kosta.

BEDARA.

 

Ok drago mi je da radi!Nemam pojma ko ce da svira jos uvek.A od Bagzija se to dalo ocekivati mi smo ga ispalili jer je 'Ruzica si billa' bila bitnija od 'Vile and Extreme'...a takodje i ajvar.Ako znas da sviras bubanj primljen si :) parola 'znamo se!' :) :) :)

 

I mene zanima ko dolazi...

 

 

Cim saznam vise kacim spisak...na koji mi nema da budemo :) :) :cry::cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...